İçeriğe Yönlendir

Ne Olacak Bu Zamların Hali?

Erol Güven

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Metin Mankal yazdı:

once upon a time in america

gdfgffg85.jpg

iyi tarafından bakmalı, eskiler vay efendim 30 sene önce öyleydi böyleydi falan der, şanslıyız, vay efendim 3 sene önce diyebiliyoruz

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Metin Mankal
Çağlar Bayur yazdı:

iyi tarafından bakmalı, eskiler vay efendim 30 sene önce öyleydi böyleydi falan der, şanslıyız, vay efendim 3 sene önce diyebiliyoruz

Yani tesbit gibi tesbit..Ne diyim bilemedim..Reis-i Cumhur adayımsın..

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Yani tesbit gibi tesbit..Ne diyim bilemedim..Reis-i Cumhur adayımsın..

Başkan olduğu gün 55milyon organik ceset torbası işine girecem
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Çağlar Bayur yazdı:

Hatta aralık ayında 15 dk önce dolar 18.53 tü dedik. Vay be

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Tuğberk Avar
Metin Mankal yazdı:

once upon a time in america

gdfgffg85.jpg

Gatil Amariga!!!11!!!!1!1!

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Doğan Arşiray

Bugun bir sarkuteriden yagli beyaz peynir ve trakya kasari aldim. 1 kilo gibi herbiri. 340 tl odedim. İnsaf. İlginc olan marketten paketli 400 gramlik olanlardan alsam daha pahali olurdu!?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

:D daha birşey görmedinizki, tellal Ali iş başında :D  daha dur duvara toslama var dünya çapında tabii, sonra para basmalar, izleyelim ve sağ çıkmaya çalışalım, mükünse elde keşte kalsın...

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Karamsar olmayın. Her kötü dönemin sonu ve başlangıcı olur olacak olmak zorunda. 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Ümit Türk yazdı:

Karamsar olmayın. Her kötü dönemin sonu ve başlangıcı olur olacak olmak zorunda. 

Bu sefer zor işimiz.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

bakın analiz şöyle,  1-2 sene içinde genel küresel ekonomik çöküş, sonrası para basmaya başlayan merkez bankaları, buna göre ne iner ne çıkar siz düşünün, çöküş sonrası bence uçanlar emtialar coinler olur,,,, tabii bu senaryoda araya bir ww3 yada başka birşey girmezse gidişat bu yönde gibi,,,,

YTD ona göre :D

ha unutmadan, şunu kenara yazın, iklimsel felaket yolda ve durdurulamaz şuanki teknolojiyle, bakalım ne kadar hızlı bozulma olacak...

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ali Gök yazdı:

şu devirde ev satılıp tarım arazisi alınırmı ?

Hayir. Tarim arazisi uzun donem yatirimi bana gore. İs yerine yatirir gibi dusunmek lazim.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Doğan Arşiray yazdı:

Hayir. Tarim arazisi uzun donem yatirimi bana gore. İs yerine yatirir gibi dusunmek lazim.

minimum ödenecek kiranın 3 katını net kar olarak bırakıyorsa tarım arazisi yinede tercih edilmezmi ?

mevcut ülke şartlarını düşünerek 

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Tarım konusunda ürünü yurtdışına gönderecekseniz bu yatırım bence kabul edilebilirdir. Tabi tüm sorumluluk size aittir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ali Gök yazdı:

minimum ödenecek kiranın 3 katını net kar olarak bırakıyorsa tarım arazisi yinede tercih edilmezmi ?

Getirisi dedigin gibiyse neden olmasin? Bence cok guzel olur. Dedogim gibi is yatirimi gibi gormek lazim.

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Mehmet Göktürk yazdı:

Hep bu betoncular…

Buyrun hocam. 

Ali Cihangiroğlu yazdı:

bakın analiz şöyle,  1-2 sene içinde genel küresel ekonomik çöküş, sonrası para basmaya başlayan merkez bankaları, buna göre ne iner ne çıkar siz düşünün, çöküş sonrası bence uçanlar emtialar coinler olur,,,, tabii bu senaryoda araya bir ww3 yada başka birşey girmezse gidişat bu yönde gibi,,,,

YTD ona göre :D

ha unutmadan, şunu kenara yazın, iklimsel felaket yolda ve durdurulamaz şuanki teknolojiyle, bakalım ne kadar hızlı bozulma olacak...

Buzullar erisin bizim apartman denize sıfır olacak. Oradan da götüreceğim pastayı :seytan:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Gök yazdı:

nasıl bir ürün o? kuşkonmaz mı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çağlar Bayur yazdı:

nasıl bir ürün o? kuşkonmaz mı?

Kuşkonmaz turizmde.. 

Otelin yıllık kazancı atıyorum yıllık 500 bin lira. Mal sahibi kira olarak 500 bin lira istiyor. 

Kazancı zaten bu kadar ben sana kirayı nasıl ödeyeceğim dediğinde, çok çalış, gayret et kazan diyormuş mal sahibi.. 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

İBB boş istanbulkart bedelini %100 zamla 50liraya çıkardı. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...