İçeriğe Yönlendir

Elektrikli Araçlar Güncel Modeller ve Olan Biten

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

togg da son durum nasıl? olucakmı bu iş?

-40 derecede kar üstünde drift yapıyordu geçen hafta

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

togg gelsede alsak :) priz kolay, 3 araç aynı anda full carc, üstelik kit su geçirmez ip88  onaylı

10714619248690.jpg

3.7KW tek araç. Bu priz çekmez ustam..1 tane çeker.

Ali Cihangiroğlu yazdı:

togg da son durum nasıl? olucakmı bu iş?

kaça?

Çağlar Bayur yazdı:

şarj istasyonlarında jenatör zorunluluğu olacak mı acaba

Olmaz.

Çağlar Bayur yazdı:

şarj istasyonlarında jenatör zorunluluğu olacak mı acaba

Servet Aydın yazdı:

Hata olur. Powerbank sistemi olmalı ve onlarda güneş ve rüzgar ile dolmalı ki gerçekten çevreci adım yapılsın

Açık alanda yaparlar yapıyorlar. Ama şebekeye bağlı olunca çok farketmez neyi nereye koyduğun. Mesela şişlideki istasyon diyarbakırda panel işletebilir.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

Hocam bu araçlara Servis sağlayacak arıza bakım işi ile uğraşacak Personel nasıl eğitilecek nasıl seçilecek okullarda bölüm açılacakmı yada varmı merak ettim ? 

Kamyondan Arabaya hatta iş makinasına kadar geniş bir kullanım alanı görünüyor.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

40 ton yük ile ortalama 80km/h'da 345km yol katedebiliyormuş. Kime yeter acaba...

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Aytac Sakal yazdı:

Hocam bu araçlara Servis sağlayacak arıza bakım işi ile uğraşacak Personel nasıl eğitilecek nasıl seçilecek okullarda bölüm açılacakmı yada varmı merak ettim ? 

Kamyondan Arabaya hatta iş makinasına kadar geniş bir kullanım alanı görünüyor.

Mekanik kısmı pek değişmez... fren rotil vs. bilya..

elektrik kısmı için üreticiler kurs açarlar yetkili servis üzerinden gider. Sonra yetkili servisten ayrılanlar dükkan açar devam eder.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Geçen Dalaman’da Ami gördüm şöyle 50 metre uzaktan geçti gitti. Araba geri geri gidiyor sandım. Burada varsa iyi yayılacak demektir.

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

birşeyi değiştirisek diğer şeyler aynı kalır ise olmaz, mesel kel denize rahatça gireiblir, saç ekilmil kel ise bone siz giremez gibi..

TIR lar olacak ise, dorse sahibinin, Tır şirketin olacak, antalyadan portakalı yükleyip, 300 km ötedeki parkta hazır şarj edilmiş Tır ile değiş tokuş yapıp devam edeceki bıraktığı Tır da 8 saat sonra İstanbul dan gelen için şarj olacak...

öyle tırı dorseyi yükle bas gel İstanbul a olmayacak..... esasen pilli tır yapana kadar demir yolu döşenmesi lazım portakalı istanbul a getirmek için. saatte 250-300 km hızla taze taze ucuz ucuz gelecek

• Beğen 5
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Çağlar Bayur yazdı:

demir yolu döşenmesi lazım portakalı istanbul a getirmek için. saatte 250-300 km hızla taze taze ucuz ucuz gelecek

Portakalı biz yemeye gitsek? 5 yıldızlı otelde mesela?

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Portakalı biz yemeye gitsek? 5 yıldızlı otelde mesela?

Geçerken beni alın
  • Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Çağlar Bayur yazdı:

birşeyi değiştirisek diğer şeyler aynı kalır ise olmaz, mesel kel denize rahatça gireiblir, saç ekilmil kel ise bone siz giremez gibi..

TIR lar olacak ise, dorse sahibinin, Tır şirketin olacak, antalyadan portakalı yükleyip, 300 km ötedeki parkta hazır şarj edilmiş Tır ile değiş tokuş yapıp devam edeceki bıraktığı Tır da 8 saat sonra İstanbul dan gelen için şarj olacak...

öyle tırı dorseyi yükle bas gel İstanbul a olmayacak..... esasen pilli tır yapana kadar demir yolu döşenmesi lazım portakalı istanbul a getirmek için. saatte 250-300 km hızla taze taze ucuz ucuz gelecek

Tırla kilo başına nakliyeyi hesap et

18 ton

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Çağlar Bayur yazdı:

trenden pahalıya geelcektir herhalde bir de yerli değil

Tren yok.. türkiyeye belki üstüne kamyon çıkan ro-ro vagon olabilir

image.jpeg.06d8d091739e9a197328cb9d4490ffad.jpeg

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

portakal 300 ile niye geliyor istanbul'a orayı kaçırdım. şifreli konuşmayın, ramazanda dekoder çalışmıyor bende 

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

portakal 300 ile niye geliyor istanbul'a orayı kaçırdım. şifreli konuşmayın, ramazanda dekoder çalışmıyor bende 

Esas şifre denize bone ile girende saklı.

• Beğen 1
  • Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

-40 derecede kar üstünde drift yapıyordu geçen hafta

bozucaklar sonra arabada kalmayacak...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

portakal 300 ile niye geliyor istanbul'a

dalından koptuktan sonra aynı gün yemek isterim :keyifli:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

image.jpeg.b18d08491eb946991fa426052fb84dd3.jpeg

bir ara zoom-club  yapalım hocam, bu burhanzamanları ve müteahhitler nasıl rant devşirdi konuşalım

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...