İçeriğe Yönlendir

Toyota C-HR SUV modeli

Emin Aslan

Recommended Posts

Sani Gerşon
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

karşı taraf kav marka ise yapabiliyor ama :) 

:D Vasati 40 çöp olsun lütfen.

Çağlar Bayur yazdı:

bemeve satış pazarlama da 4 kapılı arabaya coupe diyor diye yiyecek değiliz, capon Bonsai si gibi C dir o

Valla abi bence sonuna kadar haklısın. Lakin aks aralığı, bagaj hacmi C suv diyor. İçi Corolla Cross'tan bayağı dar. Çözemedim bu işi.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

İçi Corolla Cross'tan bayağı dar. Çözemedim bu işi.

bonsai işte,bu  caponlar değişik millet

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Sani Gerşon yazdı:

İçilen mi, dikilen mi?

bunları bize ayırdım gomutanım :)!

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Necat Ertan

Yeni Chr bence pahalı çıkmıştı, sözde indirimli fiyatlara 0 faizli kredi fırsatı da eklemek zorunda kalmışlar Aralık ayında.  Donanımlara göre 1500-1600-1700 gibi rakamlarla çıksaydı daha çok tercih eden olabilirdi 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Necat Ertan yazdı:

Yeni Chr bence pahalı çıkmıştı, sözde indirimli fiyatlara 0 faizli kredi fırsatı da eklemek zorunda kalmışlar Aralık ayında.  Donanımlara göre 1500-1600-1700 gibi rakamlarla çıksaydı daha çok tercih eden olabilirdi 

zaten o rakamlara çıkmamış mıydı

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Tansu 1550 başlangıç paketi, 1730 orta paket ve 1830 en dolusu.  Bu rakamlar sözde 250şer bin lira lansman dönemi indirimli rakamlarmış.  150 bin civarı fazlalığı var bence.  

Satın alma arifesindeyim ama fiyat nedeniyle kararsızım.  Bugün corolla passion x 1.5 i de sattım.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Necat Ertan yazdı:

Bugün corolla passion x 1.5 i de sattım.  

Corolla Cross'tan CHR'a geçmek, bilemedim. Neden satıldı acaba?

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Sani Gerşon yazdı:

necat hocanın alım satım hızına imzası bile yetişememiş :) 

bagaj derdi yoksa chr güzel araba. Yani farklı diyelim. Dışı biraz futuristic. İçi güzel. Hibrit aksam hepsinde aynı. 

Yorum bağlantısı
Necat Ertan
Sani Gerşon yazdı:

Sani Corolla Cross duruyor.  Onu eşim kullanıyor.  O araçtan çok memnunuz.  

Corolla sedanlar makyajlandığında makyajlı kasa hybrid corolla almak istedim ancak bulabilmek mümkün olmamıştı.  Onun yerine zar zor bulduğum 1.5 benzinli passion x donanımlısını almıştım.  Hybridden sonra keyif vermedi ve bugün sattım.  Yerine ne alsam diye bakıyorum.  Chr passion style 1830 bin fiyatıyla bayilerde  bolca mevcut.  Donanımı vs çok güzel.  Rafine bir araç olmuş lakin fiyatı bence rakiplerine göre yüksek.

1580 bin liraya citroen c5 dizel otomatik aircross shinebold sıfır km, 1850 bin liraya kuga 1.5 ecoboost stline konfor ve teknoloji paketli sıfır km mevcut.  Austral full hybrid de ilgimi çekiyor ama liste fiyatı 2 milyon civarında.  Austral’de liste fiyatından indirim var mı bilmiyorum.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Necat Ertan yazdı:

citroen c5 dizel otomatik aircross shinebold

konu kapanmış aslında

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

konu kapanmış aslında

konu orada kapanmış bence. Alanlar depodaki sorun ve şanzımanda sorun yaşayınca satıyor. 

dizel :onder:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

konu orada kapanmış bence. Alanlar depodaki sorun ve şanzımanda sorun yaşayınca satıyor. 

dizel :onder:

kombi ustasına bakıma giderler ise normal araba naapsın

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Bugün yeni kasa olanı sürdüm. Araba aslında çok küçük değil ama küçük hissettiriyor. Konsol modern gibi. Ama bazı saçmalıklar var. Özellikle göğüsteki kademe ve sağ yolcunun iki sürücü arasındaki kısma ulaşmaması için koyulan perde plastik ayrıntısı. 

alır mıyım? Çok arada kaldım. Hem alırım hem almam. 

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Küçük denmese bile dar denilebilir. Darlaştırılmış. Orta konsol çok yüksekte ve geniş gelmişti bana bindiğimde.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Emin Önal yazdı:

Küçük denmese bile dar denilebilir. Darlaştırılmış. Orta konsol çok yüksekte ve geniş gelmişti bana bindiğimde.

var bi saçmalık. Sinmedi içime

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Yolda daha hiç görmedim yeni kasasını.  İade alıcam kaporamı.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

var bi saçmalık. Sinmedi içime

deme öyle kelimeler söz konusu firma medya taikp ile dava açıyor

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

deme öyle kelimeler söz konusu firma medya taikp ile dava açıyor

adamlara yalancı dersen açar tabi. Tutturmuşlar elektrikli diye. Toyota “elektrikli için erken” dediği için sindiremiyorlar 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

adamlara yalancı dersen açar tabi. Tutturmuşlar elektrikli diye. Toyota “elektrikli için erken” dediği için sindiremiyorlar 

ben marka yazmadım, ama üreticinin açıklmasına uymayan distribütör açıklaması olursa , buna doğru denemez, yalancı demedim dikkat! marka da yazmadım! kaytıtlara geçsin

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...