İçeriğe Yönlendir

Kazalı Mondeo Toplama Riski

Murat Algan Yücel
Çözüme git Doğan Arşiray tarafından,

Recommended Posts

Mehmet Yeter

Son olarak madem aracınız var ise. Bence klasik bir şeyler toplayın bu işten daha çok hoşunuza gider ve bir hobi edinmiş olursunuz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Algan Yücel
Mehmet Yeter yazdı:

Son olarak madem aracınız var ise. Bence klasik bir şeyler toplayın bu işten daha çok hoşunuza gider ve bir hobi edinmiş olursunuz. 

Fikirlere açığım abi düşüneceğim dediğini.

Teşekkür ederim

Önder Özcan yazdı:

Alin bu arabayı, kaçırmayın. Madem söylenenleri dikkate almayacaktınız niçin sordunuz? Tüm forum vazgeçin diyor. Ama ben alın diyorum. Alın kaçırmayın...

Tekrar okumanızı tavsiye ederim bir üstünüzdeki mesajı.

Üslubunuza dikkat edin, iyi günler.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Kardeş sen bırak bu sevdayı uğraşma, bu aracın gideceği yer bellidir. araba alacaksan 2. else ufak tefek hasarlar varsa yani kapısı çizik, tamponu çatlak gibi al, yok ağır kaza, pert kaydı vs. varsa salla gitsin...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Murat Algan Yücel yazdı:

Fikirlere açığım abi düşüneceğim dediğini.

Teşekkür ederim

Tekrar okumanızı tavsiye ederim bir üstünüzdeki mesajı.

Üslubunuza dikkat edin, iyi günler.

Üslubumda birşey yok. Ben moderatörüm, silinen mesajını okuyabiliyorum. Klavye ile ilgili yazdıklarına diyecek şeylerim var ama polemik en sevmediğim şeylerdendir. Senden büyük evladım var benim. Daha 100 mesajın yok biraz ağır ol.

Yorum bağlantısı
Murat Algan Yücel
Önder Özcan yazdı:

Alin bu arabayı, kaçırmayın. Madem söylenenleri dikkate almayacaktınız niçin sordunuz? Tüm forum vazgeçin diyor. Ama ben alın diyorum. Alın kaçırmayın...

Dikkate almadığımı nereden çıkardınız?

Vazgeçtiğimi siz bu mesajı atmadan önce belirtmişim.

Yaşlılık, gözünüzden kaçmış olabilir. Karşı tarafı tahrik edici cümleler kurup kalp kırmamıza gerek yok. 

100 mesajım olmadığı için çok üzgünüm şu an.

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Murat Algan Yücel yazdı:

Dikkate almadığımı nereden çıkardınız?

Vazgeçtiğimi siz bu mesajı atmadan önce belirtmişim.

Yaşlılık, gözünüzden kaçmış olabilir. Karşı tarafı tahrik edici cümleler kurup kalp kırmamıza gerek yok. 

100 mesajım olmadığı için çok üzgünüm şu an.

Murat, Önder abi takılmış olabilir sana, latife yapıyor olabilir. Hemen ciddiye alma, takılıyoruz birbirimize. Aile ortamı burası, abi kardeşiz.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Algan Yücel
Cem Işık yazdı:

Murat, Önder abi takılmış olabilir sana, latife yapıyor olabilir. Hemen ciddiye alma, takılıyoruz birbirimize. Aile ortamı burası, abi kardeşiz.. 

Kendisi söylesin abi ben özür dilemeyi de bilirim. Latife yaptığını belirtecek bir ifade göremediğim için kendisini de tanımadığım için ciddiye alıyorum. Öteki türlü bu forumdan kanlı canlı gören abimiz de var beni. Saygısızlık yapmak gibi bi derdim yok hele ki babamdan bile büyük birisine.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Murat Algan Yücel yazdı:

araç antalya

bihaftasonu da ben bakayım iyi fikir yahu

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Algan Yücel
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

bihaftasonu da ben bakayım iyi fikir yahu

Su sıcakmış abi gel gel 😁

tarihinde Murat Algan Yücel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Murat Algan Yücel yazdı:

Kendisi söylesin abi ben özür dilemeyi de bilirim. Latife yaptığını belirtecek bir ifade göremediğim için kendisini de tanımadığım için ciddiye alıyorum. Öteki türlü bu forumdan kanlı canlı gören abimiz de var beni. Saygısızlık yapmak gibi bi derdim yok hele ki babamdan bile büyük birisine.

Sen üzerine alınma ancak, foruma gelip akıl danışıp fikir alıp, sonrasında kapının önünden bile geçmeyen öyle çok üye gördük ki, bunca insan sen aracı alıp zarar görme diyerek çene yorarken sen alacağım diye inatlaşıyorsun gibi düşünmüş olabilir. Bizim forum başka forumlara benzemez. Zaman geçirdikçe daha net anlayacaksın söylediklerimi. Düşmanca tavır olmaz bizde. Kimse kimsenin zarar görmesini istemez burada. 

Mehmet Ozyurek yazdı:

Aha.  Yaşlı dedi.  😅

Bana mı demiş?  yakın gözlüğümü kim aldıysa geri versin çabuk.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
Cem Işık yazdı:

Sen üzerine alınma ancak, foruma gelip akıl danışıp fikir alıp, sonrasında kapının önünden bile geçmeyen öyle çok üye gördük ki, bunca insan sen aracı alıp zarar görme diyerek çene yorarken sen alacağım diye inatlaşıyorsun gibi düşünmüş olabilir. Bizim forum başka forumlara benzemez. Zaman geçirdikçe daha net anlayacaksın söylediklerimi. Düşmanca tavır olmaz bizde. Kimse kimsenin zarar görmesini istemez burada. 

ben Çağlar Bayur ve Mehmet Özyürekten şüpheliyim

Cem Işık yazdı:

gözlükler ben de daha da vermem dünya varmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Algan Yücel
Cem Işık yazdı:

25 gün önce tam 2 sene olmuş buralardayım abi 😂

Açılan çoğu konuyu okuyorum ama yazmıyorum. Henüz o kadar bilgiye sahip olduğumu düşünmüyorum. 

Aman abi ne yaptın daha çok gençsin 😅

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Aha.  Yaşlı dedi.  😅

tüpraş tan benzin almış adamız, hey gidi

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Murat Algan Yücel yazdı:

25 gün önce tam 2 sene olmuş buralardayım abi 😂

Açılan çoğu konuyu okuyorum ama yazmıyorum. Henüz o kadar bilgiye sahip olduğumu düşünmüyorum. 

Aman abi ne yaptın daha çok gençsin 😅

Demek ki yeterince zaman geçirmemişsin burada :) Sana günde 3 x 3 saat forum reçete ediyorum 😛

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Algan Yücel
Cem Işık yazdı:

Çağlar abi hangi platforma girsem orada maşallah

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben nakit parayla benzin alabiliyordum.

Ha o çok eski değildi demi. 6 ay önceydi. [emoji28][emoji28]
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Murat Algan Yücel
Cem Işık yazdı:

Demek ki yeterince zaman geçirmemişsin burada :) Sana günde 3 x 3 saat forum reçete ediyorum 😛

Abi şu an kendimizi geliştirme zamanımızdayız. Kariyer alanında kendime katacak ne varsa katmaya çalışıyorum vakit ayıramıyorum çok. İşte arada bir canım sıkılınca mondeoyla uğraşıyorum. Bilgi alışverişi filan zaman geçiyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Öndere dedi. Kesin.
Baksana kafasında saç yok.
Hoş, senin de yok gerçi.
Sana da demiş olabilir [emoji28][emoji847]
  • Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Murat Algan Yücel
Mehmet Ozyurek yazdı:

Öndere dedi. Kesin.
Hoş, senin de yok gerçi.
Sana da demiş olabilir emoji28.pngemoji847.png

Profil fotoğraflarına bakınca hepimizin gözlüğü gözünde gibi abi😂😅 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Konusu forumda açılacaksa alınsın, toplansın, dizi gibi takip ederiz.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ben nakit parayla benzin alabiliyordum.

Ha o çok eski değildi demi. 6 ay önceydi. emoji28.pngemoji28.png

nakit para mı? 😳

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Murat Algan Yücel
Köksal Yılmaz yazdı:

Konusu forumda açılacaksa alınsın, toplansın, dizi gibi takip ederiz.

O gemi limandan ayrılalı çok oldu abi😅

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Çağlar Bayur yazdı:

Ben bir botaş mevzusu hatırlıyorum, hızlı üyelerin birinden :) 

Mehmet Ozyurek yazdı:

Öndere dedi. Kesin.
Hoş, senin de yok gerçi.
Sana da demiş olabilir emoji28.pngemoji847.png

Bana dedi demiştim ben. Çıktı ortaya. Saç ektirmek farz oldu artık

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...