İçeriğe Yönlendir

Akıllı Saat Önerisi

Öner Kurukuz

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

NOT: Huawei Watch Pro da E-SIM özelliği var. Bu sayede ayrı numara alınabilir ayrı görüşme yapılabilir. Ancak ülkemizde dual paket olmadığı için ayrı hat ayrı internet astarı yüzünden pahalı gelir. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ali Tuğberk Avar yazdı:

Ben sadece app watch iyi dedim siz bana karşı durdunuz üstelik aşağıladınız.

Ne size karşı durdum, ne de aşağıladım. Bırakın bir insanı aşağılamayı, bir hayvana bile yapmamışım daha.

Siz lütfen geri dönün ve yazışmaları tekrar okuyun.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Sani Gerşon yazdı:

Ne size karşı durdum, ne de aşağıladım. Bırakın bir insanı aşağılamayı, bir hayvana bile yapmamışım daha.

Siz lütfen geri dönün ve yazışmaları tekrar okuyun.

DSG çöp Sani..

SONUÇ:  Akıllı saatte

1- pil ömrü önemli

2- en iyisi diye bişi yok çünkü çok detay fonksiyonlar 1 hafta sonra kullanılmıyor

3- Bileğinize yakışanı alın

Son olarak bazı mekanlarda ortamlarda akıllı saat ile olmayı sevmiyorum. TECH WANNABEE imajı çizmek hoş olmuyor. Saatsiz olsam daha iyi bazen.

XİAOMİ varken rahattım. 

Kalender işiydi.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Vay arkadaş, konu akıllı saatten nerelere gelmiş 🤐

Hocam hayırlısı olsun saatiniz .. Kolunuzda paralansın demeyim, çok paraymış 😉

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Akıllı saat bana mantıklı gelmiyor. Telefonlar nefesimiz kadar yakın. Bir de saatin şarjıyla uğraşmak zahmetli. 

ama kablosuz kulaklık bazen çok yararlı. 

şantiyede çalışırken bir elimde sekreterlik, diğer elimde kalem, imalat kontrol ediyorum. Not alıyorum. Sürekli telefonla konuşuyorum. Kablosuz kulaklık can kurtaran olmuştu

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Ben de apple watch kullanıyorum, series 6 sanırım. İstediğim kadran çeşitliliği yok. Apple ile uyumu konusuna lafım yok. Olmasa arar mıydım bilemiyorum açıkçası. Şarjı 1,5 gün gibi dayanıyor. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Mehmet Göktürk yazdı:

kötü yönü:  telefon masada yahut araçta dururken gelen bildirimler sadece saatte görülüyor. Saati de görmen için kolunu kaldırman lazım. Oysa telefon karşında idi.

Bunu birkaç kez yaşadım ama anlam verememiştim. Hangi durumlarda telefonda bildirim gözükmüyor yani? Sebebi nedir?

Saatin ekranı açık olsa, telefonda göstermemesini anlayacağım ama saat kapalıyken telefondaki bildirimi neden göstermez. Saçma.

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Akıllı saat bana mantıklı gelmiyor. Telefonlar nefesimiz kadar yakın. Bir de saatin şarjıyla uğraşmak zahmetli. 

şantiyede çalışırken bir elimde sekreterlik, diğer elimde kalem, imalat kontrol ediyorum. Not alıyorum. Sürekli telefonla konuşuyorum. Kablosuz kulaklık can kurtaran olmuştu

Tercih meselesi, çocuklara mi4 bileklik almıştım şöyle bir baktım ihtiyaç mı değil deyince akıllı saat ve bileklik olayı bitti benim için. Akıllı Telefon çıktığından beri saat kullanmaz oldum zaten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Mehmet Göktürk yazdı:

NOT: Huawei Watch Pro da E-SIM özelliği var. Bu sayede ayrı numara alınabilir ayrı görüşme yapılabilir. Ancak ülkemizde dual paket olmadığı için ayrı hat ayrı internet astarı yüzünden pahalı gelir. 

Benim  ip da e-sim var. GT2pro her uyarıyı ekranda gösteriyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Erhan Doruk yazdı:

Benim  ip da e-sim var. GT2pro her uyarıyı ekranda gösteriyor.

iphone da mı? e-sim var? ben saatte diyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
Cihat Küçükay yazdı:

Vay arkadaş, konu akıllı saatten nerelere gelmiş 🤐

Hocam hayırlısı olsun saatiniz .. Kolunuzda paralansın demeyim, çok paraymış 😉

Teşekkür ederim 😊

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ben ilk başta akıllı saati heves olarak almıştım. Ama covid sonrası nabzımı ve oksijen durumumu takip etmem gerekiyor. Bundan dolayı şarjının düşük olmasına rağmen (en doğru yaptığını incelemeler sonrasında gördüğüm) Samsung Galaxy Watch 4 almaya karar verdim. Saati 3 aydır kullanıyorum. Şarjı ortalama 2,5-3 gün gidiyor. Benim için sorun olacağını düşünmüştüm ama şimdilik bir sorun yok. Ve bildirimleri her türlü (saat ile telefon bağlantısı kesilmediği sürece) görebiliyorsunuz. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Metin Uzunoğlu yazdı:

saat kullanmaz oldum

Hocam bende sizinle aynı fikirdeydim ama akıllı bileklik kullanıp birde bildirimleri etkinleştirene kadar. Özellikle sesli ortamlarda telefonu duymak zorlaşıyor bileklik burada çok işime yarıyor, bazende gelen arama reddetme vs. Akıllı saat olsa konuşma vs daha da bir kullanışlı olacak sanki. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
Ali Tuğberk Avar yazdı:

3 günde pili biten akıllı saat varsa atın çöpe gitsin. 

Diger  soylediklerinizi alinti yapma ihtiyaci duymuyorum. Tas catlasin sarji 3 gun gider diyen bendim. Alinganligi siz yapmissiniz. Malesef bize laf ederken marka fanatikligi de yapan sizsiniz. Bizim yazdiklarimizi okumamissiniz. Ön yargilarinizdan kurtularak yazdiklarimizi tekrar okursaniz ne demek istediğimizi anlarsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Ertan Çabuk

Akıllı saat almak istiyorum, sağlık ekranı olmazsa olmaz. Güncel tavsiyeleriniz nelerdir arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ertan Çabuk yazdı:

Akıllı saat almak istiyorum, sağlık ekranı olmazsa olmaz. Güncel tavsiyeleriniz nelerdir arkadaşlar.

Önermem. telefonunuz var. Sağlık ile ilgili ne yapacaksınız?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Ertan Çabuk yazdı:

Apple saat. Düşme uyarısı iyi çalışıyor. Huawei’de kalp disko topuna dönünce uyardı. Anjiyo oldum 😁

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Kalp ile ilgili bazı şüphelerim ve sıkışmalarım olunca doktora gittim, sonuç çok şükür bir şey çıkmadı ama tansiyon sınıra yakınlarda geizyor diye akıllı saat aldım.

Huawei Watch D, gerçek tansiyon ölçümü yapıyor bildiğiniz maşonu var ve şişiyor. Ve spora da başladım. 13.5 /8 lerde gezen tansiyon spora başladıktan bir süre süre 10.7 / 7 seviyelerine düştü ve stabilleşti. Bu arada egersiz, uyku takibi, kilo yönetimi vs bir sürü özelliği var Huawei sağlık uygulamasında. saatle koordineli çalışıyor.
Ayrıca bu saat tek prob EKG de çekiyor ve ritim bozukluklarını tespit edip uyarıyor.

Ben memnun kaldım.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Huawei Watch 3 GT Pro. Çok memnun kaldım şarjı 1 hafta 10 gün gidiyor.

Saatten telefonu almadan konuşmak güzel oluyormuş 😊 Telefon bağımlılığım da azaldı. En çok saate bakmak için kullanırdım telefonu, o ara gelen bildirimlere falan da bakıyorum diye çok kullandığımı farkettim.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
Mehmet Göktürk yazdı:

Önermem. telefonunuz var. Sağlık ile ilgili ne yapacaksınız?

Kalbi takip etmek icin. (Egzersiz vs yaparken De )Hocam ..

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Aslında telefonunuza bağlı biraz da, eğer Samsung kullanıyorsanız Watch 6 iyi olur. Spor takibinin yanı sıra tansiyon ve EKG özelliğide var.

Huawei kullanıyorsanız Watch 3 GT, Watch D iyi bir seçenek.

Apple kullanıyorsanız yine kendi saati daha iyi performansla çalışır.

Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş
Furkan Avcı yazdı:

Kalp ile ilgili bazı şüphelerim ve sıkışmalarım olunca doktora gittim, sonuç çok şükür bir şey çıkmadı ama tansiyon sınıra yakınlarda geizyor diye akıllı saat aldım.

Huawei Watch D, gerçek tansiyon ölçümü yapıyor bildiğiniz maşonu var ve şişiyor. Ve spora da başladım. 13.5 /8 lerde gezen tansiyon spora başladıktan bir süre süre 10.7 / 7 seviyelerine düştü ve stabilleşti. Bu arada egersiz, uyku takibi, kilo yönetimi vs bir sürü özelliği var Huawei sağlık uygulamasında. saatle koordineli çalışıyor.
Ayrıca bu saat tek prob EKG de çekiyor ve ritim bozukluklarını tespit edip uyarıyor.

Ben memnun kaldım.

EKG si gerçekten iyi. Geçen yıl haziran ayında rahatsızlık duyunca hadi bi ,EKG alıyım dedim iş yerinde, 1 saat sonra anjioyo oldum 2 stentle hallettik:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
Hakan Yavaş yazdı:

EKG si gerçekten iyi. Geçen yıl haziran ayında rahatsızlık duyunca hadi bi ,EKG alıyım dedim iş yerinde, 1 saat sonra anjioyo oldum 2 stentle hallettik:)

EKG de problem olduğunu kendisi mi söylüyor yoksa uzmanlık mi gerektiriyor. Malum normal vatandaş yani biz pek te anlamayiz o grafikten

Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş
Ertan Çabuk yazdı:

EKG de problem olduğunu kendisi mi söylüyor yoksa uzmanlık mi gerektiriyor. Malum normal vatandaş yani biz pek te anlamayiz o grafikten

Grafiği resim olarak alamadım. Ama hiç anlaşılmıyor değil. Belki ufak tefek teklemeyi anlamazsınız ama benim gibi 2 ana damarı kapatıp kalp krizi geçirirken bakabilirseniz ki ben o an baktım:) bir sorun olduğu anlaşılıyor ve saat de sıkıntın var doktora git diyor:)

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Ertan Çabuk yazdı:

Aritmiyi tespit ediyor Ertan abi, çıkan sonucu paylaşım seçeneği ile direk doktor ile paylaşabilirsin

Hakan Yavaş yazdı:

Çok geçmiş olsun Hakan hocam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...