İçeriğe Yönlendir

Sidney'in Kara Belası

Çağrı Alaf

Recommended Posts

Çağrı Alaf
Emre Şimşek yazdı:

Queensland Brisbane

Tatil köyünde yaşam sürüyormuş oh ne güzel. 😄

Teşekkür ederim iyi dileklerin için abi. Bu bırakma işi başka bir şey, ben çok severek biniyordum 6 senedir çok farklı motorlara da bindim paket desen bu memlekette yine dağıttım bayıla bayıla ama şu kazada gördüklerimden sonra hiçbirinin kıymeti yok. İnşallah kimse bırakmaz da kimsenin başına böyle bir şey de gelmez. Beni görüp kusan görgü tanığı vardı o derece şekilsizdi bacağım. 

Tamer Topaç yazdı:

Çok geçmiş olsun...

Çok teşekkürler sizden uzak olsun 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Çok geçmiş olsun allah şifalar versin. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Çağrı Alaf
(düzenlendi)

798D98A2-59F4-4882-818D-530F1D441162.jpeg.076c7bea95122217633fa5d3b86b9a7f.jpeg

Kemik kaynıyor. Hastane Faslı bitti bundan sonra fizyoterapi. Bu da böyle geçmiş olsun bugünlere çok şükür. 🙏🏻

tarihinde Çağrı Alaf tarafından düzenlendi
  • Beğen 11
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

Büyük geçmiş olsun 

Benimde yeğenler kullanıyor ama onlara anlatmaya korkuyorum.Basina gelmeyen anlayamaz 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Fikri Keleş yazdı:

Büyük geçmiş olsun 

Benimde yeğenler kullanıyor ama onlara anlatmaya korkuyorum.Basina gelmeyen anlayamaz 

Ben ona bir fotoğraf göstereyim kazada benim neye benzediğini çekmişler bir daha gidon görmeye dayanamaz abi 😅

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Çağrı Alaf yazdı:

Ben ona bir fotoğraf göstereyim kazada benim neye benzediğini çekmişler bir daha gidon görmeye dayanamaz abi 😅

Aman aman,Allah bir daha göstermesin sanada,diğer kullanıcılarada

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Çağrı Alaf

15 gün önce ikinci ameliyattan çıktım. 6 vila ile sabitlenmiş şekilde Fibula'ya (2) bir implant daha atıldı, doğru durmuyordu. 1 numaradaki kemiş şişi ilk kazadan kalan kırık. Operasyon ekibi, 2 numaralı bölgede, ayak bileğinde ve topuktaki kas ve eklem hasarlarını giderirken minör düzeyde sinirlere hasar vermiş. Serçe parmağından başlayarak 3 parmağımda his yok, muhtemelen bir daha da his gelmez dedi ama oynatabiliyorum felç değil, derilerinde his yok sadece. Kazanın üzerinden 2 sene geçtiğinde artık normal olacağımı tahmin ediyor doktorlar. Şimdilik topallamaya devam. 

Bu vesileyle yıllık hatırlatmamı yapayım; Motora binmeyin, motorda kendi hatanızın değil, başkalarının hatasının bedelini ödersiniz. Bana çarpan kadın kaza yaptığını bile unutmuştur şu sıralar. :moto: 

image.png.2e19c9a9e154684d5347290d5e4bae3e.png

• Beğen 2
  • Şaşkın 2
  • Üzgün 5
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Çağrı Alaf yazdı:

15 gün önce ikinci ameliyattan çıktım. 6 vila ile sabitlenmiş şekilde Fibula'ya (2) bir implant daha atıldı, doğru durmuyordu. 1 numaradaki kemiş şişi ilk kazadan kalan kırık. Operasyon ekibi, 2 numaralı bölgede, ayak bileğinde ve topuktaki kas ve eklem hasarlarını giderirken minör düzeyde sinirlere hasar vermiş. Serçe parmağından başlayarak 3 parmağımda his yok, muhtemelen bir daha da his gelmez dedi ama oynatabiliyorum felç değil, derilerinde his yok sadece. Kazanın üzerinden 2 sene geçtiğinde artık normal olacağımı tahmin ediyor doktorlar. Şimdilik topallamaya devam. 

Bu vesileyle yıllık hatırlatmamı yapayım; Motora binmeyin, motorda kendi hatanızın değil, başkalarının hatasının bedelini ödersiniz. Bana çarpan kadın kaza yaptığını bile unutmuştur şu sıralar. :moto: 

image.png.2e19c9a9e154684d5347290d5e4bae3e.png

Tekrardan çooook çok geçmiş olsun. Allah daha beterinden korusun.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Çok geçmiş olsun, ben yeni fark ettim kazayı, ben de halısaha gazisiyim 6 lı ürünün 3 lüsü vardı bende de, yıllar sonra çıkarıldı. Fizik tedavi verdiler mi?

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Cihat Küçükay yazdı:

Tekrardan çooook çok geçmiş olsun. Allah daha beterinden korusun.

Amin abi bilmukabele, cümlemizi Allah korusun. <3 

Köksal Yılmaz yazdı:

Çok geçmiş olsun, ben yeni fark ettim kazayı, ben de halısaha gazisiyim 6 lı ürünün 3 lüsü vardı bende de, yıllar sonra çıkarıldı. Fizik tedavi verdiler mi?

Verdiler abi, doktor defaatle söyledi fizyoterapisiz olmaz diye. İlk ameliyatta da gitmiştim. Sol bacak kullanılmamaktan çocuk bacağı gibi kalmıştı fizyoterapi ile topladık geri kas kütlesini. Bu sefer de balans için çalışacağız güç zaten var bacakta. En azından kendini taşıyacak kadar. Sana ne olmuştu, bağlar mı? Bir de neden çıkardılar?

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Çağrı Alaf yazdı:

Amin abi bilmukabele, cümlemizi Allah korusun. <3 

Verdiler abi, doktor defaatle söyledi fizyoterapisiz olmaz diye. İlk ameliyatta da gitmiştim. Sol bacak kullanılmamaktan çocuk bacağı gibi kalmıştı fizyoterapi ile topladık geri kas kütlesini. Bu sefer de balans için çalışacağız güç zaten var bacakta. En azından kendini taşıyacak kadar. Sana ne olmuştu, bağlar mı? Bir de neden çıkardılar?

Ben ortadaki topa ilk vuran olmuştum, diğer oyuncu da ayağıma tekme atınca bağ kopması ve kırılma oldu, bende küçük kelepçe gibi bi parça da var o kemiğin içinde kaldı onu ellemedik,  E harfi gibi olanı sonradan aldılar, dıştaydı zaten ara ara soğukta hissettiyordu kendini. Aldırmak sorun olmadı. Fizik hakikaten çok önemli, ben fiziğe ek olarak 2.5 lt lik kola şişesini ayağımın altına alıp ileri-geri yuvarlıyordum. 

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Çağrı Alaf yazdı:

motorda kendi hatanızın değil, başkalarının hatasının bedelini ödersiniz.

işte motorü alıp geri vermemim tercümesi olmuş bu, tekrar geçmiş olsun.

Çağrı Alaf yazdı:

Serçe parmağından başlayarak 3 parmağımda his yok, muhtemelen bir daha da his gelmez dedi

sinir işi br gariptir, bendeki de kaza değildi tabii ama his geri geldi, vucüd acaip birşey.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

sinir işi br gariptir

Valla öyleymiş abi. Doktor %10-20 gibi ihtimal verdi. 

Köksal Yılmaz yazdı:

Ben ortadaki topa ilk vuran olmuştum, diğer oyuncu da ayağıma tekme atınca bağ kopması ve kırılma oldu, bende küçük kelepçe gibi bi parça da var o kemiğin içinde kaldı onu ellemedik,  E harfi gibi olanı sonradan aldılar, dıştaydı zaten ara ara soğukta hissettiyordu kendini. Aldırmak sorun olmadı. Fizik hakikaten çok önemli, ben fiziğe ek olarak 2.5 lt lik kola şişesini ayağımın altına alıp ileri-geri yuvarlıyordum. 

Çok geçmiş olsun abi bu bağ çok can yakıyormuş sende hem kırık hem bağ olmuş. Neyine oynuyordunuz?

tarihinde Çağrı Alaf tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

çok geçmiş olsun, sinir işi hakikaten sıkıntılı iş. sağlık ocağında kan almak için koluma iğne batırılınca bileğimde bir elektrik akımı hissettim. altı ay boyunca orada hissizlik oldu, yeni yeni hissetmeye başladım. Doktorlar çözüm yok dedi, biraz araştırınca iğne sinire denk gelmiş sinirin tamamına yakını zarar görmüş Allahtan kopmamış, şimdi şimdi normale döndü yaklaşık 2 sene oldu. 

• Şaşkın 2
  • Üzgün 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Çağrı Alaf yazdı:

Valla öyleymiş abi. Doktor %10-20 gibi ihtimal verdi. 

Çok geçmiş olsun abi bu bağ çok can yakıyormuş sende hem kırık hem bağ olmuş. Neyine oynuyordunuz?

İddia bişey de yoktu yahu, niye öyle bir harekete maruz kaldım anlamadım, insan çok saçma sebeplerden çok acayip yerlere sürükleniyor, damdan düşenin halinden damdan düşen anlarmış, anladın sen beni :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Tekrar geçmiş olsun. Şu sıralar motor hevesim iyice kırılmaya başladı.

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Tamer Topaç yazdı:

Tekrar geçmiş olsun. Şu sıralar motor hevesim iyice kırılmaya başladı.

Ne yazık ki ülkemiz şartlarında motor çok tehlikeli bir o kadarda riskli bir ulaşım aracı.

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Metin Uzunoğlu yazdı:

Ne yazık ki ülkemiz şartlarında motor çok tehlikeli bir o kadarda riskli bir ulaşım aracı.

Biz beceremiyoruz Hocam. Ne motora binen ne de, arabaya binen. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Vakti zamanında Antalya'da iken paket serviste çalıştım, çok şükür kazam yoktu ama 1 keresinde gaz takılı kalmıştı elimi bırakamamıştım ama ucuz kurtarmıştım. Halen almak istesemde, sevsemde, o hatıradan sonra bu riske girmemeye çalışıyorum.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Hiç motor hevesim olmadı. Kazası belası da zaten malum. 

geçmiş olsun. İnş sağlığınıza kavuşursunuz

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...