İçeriğe Yönlendir

Bir Radar Da Benden Olsun

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu

Eşya unuttuk. Geri dönerken biraz hız yapmam gerekti. Suçluyum biliyorum. Ama polis radar uyarısını öyle bir yere koymuş ki, yol çalışması olan yerde, kendi şeridime girdiğim yere yani trafik tabelalarının kalabalık olduğu yere, dikkat isteyen yerde hem de açısı kapalı yola göre konumlandırılmış şekilde koymuş. Buna itiraz etsem bir şey çıkar mı? Videoda net olarak gösteriyor

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Tabelaya ne gerek ya uyan adam için diyordu dün. Hadi ateistler iş çıktı yine :crazy:

Geçmiş olsun Tansu. Olmasa keşke boşa giden para..

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Boşa ugraşmayın. 2 Tane duba arasında ne tabelası var diye baksaydınız keşke. Geçmiş olsun. 

Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Beklenmeyen hareketler. Yarın da hiperci gelip konu açarsa radar diye şaşırmam artık  :) 

Geçmiş olsun Tansu dostum, tabela var mı? Var.

Benim güzergahta belirli aralıklarla tabelalar var, hep orada duruyor tabelalar. Dolayısı ile radar tuzak oluyor, ama cezaya itiraz edemiyoruz :) 

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Geçmiş olsun. Bazen böyle oluyor. Zamanında her yerde polis noktası görmeme rağmen 125 ile 110 Luk yolda ceza yemistim. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

İnsanın basireti bağlanıyor bazen. ben radarıda aracıda gördüğüm halde , tabelaya bakmadım hız sınırı 70 miş bende kendimden gayet emin 110 ile geçip ceza yemiştim 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Olacaği varmış o para cepten çıkıcakmış demek ki... :) Sen ceza yemezsen, ben ceza yemezsem, nasıl uçacak o uçaklar... :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Bugün bir radar cezası da ben yedim Nevşehir Avanos, tabelayı da gördüm ama geç fren yaptım. Sağlık olsun.

Şimdi soru sabah tuvturk randevusu aldım ceza yoktu muayenede ceza görünürmü gerçi ödemiş olurum ama soru işte.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Eşya unuttuk. Geri dönerken biraz hız yapmam gerekti. Suçluyum biliyorum. Ama polis radar uyarısını öyle bir yere koymuş ki, yol çalışması olan yerde, kendi şeridime girdiğim yere yani trafik tabelalarının kalabalık olduğu yere, dikkat isteyen yerde hem de açısı kapalı yola göre konumlandırılmış şekilde koymuş. Buna itiraz etsem bir şey çıkar mı? Videoda net olarak gösteriyor

uyarı koyması kabahat.. uyarı hız tabelası.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici
Metin Uzunoğlu yazdı:

Bugün bir radar cezası da ben yedim Nevşehir Avanos, tabelayı da gördüm ama geç fren yaptım. Sağlık olsun.

Şimdi soru sabah tuvturk randevusu aldım ceza yoktu muayenede ceza görünürmü gerçi ödemiş olurum ama soru işte.

Tüvtürk: Yasalara göre Motorlu Taşıtlar Vergisi borcu veya trafik idari para cezası, köprü ve oto yollardan usulsüz geçişler nedeniyle kesilen cezalara dair borç olduğu durumlarda, araç muayene işlemi yapılamamaktadır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

Hocam yeterli bir uyarı olduğunu düşünüyorum :) Bence yanlış anlamayın ancak uyarı olmamalı zaten. Yani bana saçma geliyor. Zaten kurallar belli bir de uyarı koymak ???

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Biz bugün 3 tane sünnet düğününe gittik. 3.ye şimdi gidiyoruz hatta. Keşke radara girseydim :crazy:

Öp de başına koy.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
İlkay Başaran yazdı:

Biz bugün 3 tane sünnet düğününe gittik. 3.ye şimdi gidiyoruz hatta. Keşke radara girseydim :crazy:

Öp de başına koy.

Göster oğlum amcana.

Bak radar arabası amcacığım :) 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
İlkay Başaran yazdı:

Öp de başına koy.

Neyi?

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Mahmut Yıldız yazdı:

Neyi?

Şu an herhangi birşeyi öpüp başıma koyacak kıvamdayım.

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
(düzenlendi)

Aslında seni durdurup, Tansu bey ileride radar ile hız kontrolü yapacağız, sizin için sakıncası yoksa limitler dahilinde kalabilir misin, çok rica ediyoruz demeleri lazımdı.. :D Geçmiş olsun, gitti 6 haftalık pilli araç tasarrufu.. Aynaya Cd asınca radar okumuyormuş, birde vitesi boşa atınca radara yakalanmıyormuşsun.. :D 

tarihinde Serkan Toker tarafından düzenlendi
  • Mutlu 7
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Geçmiş olsun Tansu, vardır bunda da bir hayır. 

İlkay Başaran yazdı:

Şu an herhangi birşeyi öpüp başıma koyacak kıvamdayım.

Makinelerin gerginliği sana mı geçti :D 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...