İçeriğe Yönlendir

Bir Radar Da Benden Olsun

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Geçmiş olsun Tansu, desene gitti tüm hyperler hibritlikler, oldumu sana düz atmosferik benzinli araba :tongue:

bence itiraz etme, hatta bence o tabelayı koymaları bile hata, hiç koymamalılar radar tabelasını, zaten yollar uyarı dolu.

detay-kopya-2_16_9_1652173935.jpg?w=390&

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Serkan Toker yazdı:

Aslında seni durdurup, Tansu bey ileride radar ile hız kontrolü yapacağız, sizin için sakıncası yoksa limitler dahilinde kalabilir misin, çok rica ediyoruz demeleri lazımdı.. :D Geçmiş olsun, gitti 6 haftalık pilli araç tasarrufu.. Aynaya Cd asınca radar okumuyormuş, birde vitesi boşa atınca radara yakalanmıyormuşsun.. :D 

öyle olmuyor muydu :) 

hız yaptık suçluyuz. Bakalım usulen haklı mıyım. Hukukta esas olan doğru savunmadır :) 

@Sezgin Yılmaz geliyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Ceza yemene değilde o arabanın radara girecek hıza çıkmasına şaşırdım :fiuw: Anlatsana nasıl başardın 😁

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Metin Akbal yazdı:

Ceza yemene değilde o arabanın radara girecek hıza çıkmasına şaşırdım :fiuw: Anlatsana nasıl başardın 😁

Neden ya.. 1,8 motor araba.. 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

51/2’nin b’sinden yedim hem de. polis benim ön cama, ön panjura baktı. böceklerin soyunu kurutacaksın hızdan, biraz yavaş dedi :) 

@Mehmet Ozyurek youtubede 1.8 diye aldık, osu..k çıktı diye yazıyorlar :) 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Sezgin Yılmaz yazdı:

Hiz cezasinin yaninda puan cezasi gelmiyor mu ?

Araç durdurulursa şoföre puan cezası var yoksa sadece plakaya yazılıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

hız yaptık suçluyuz. Bakalım usulen haklı mıyım. Hukukta esas olan doğru savunmadır :) 

@Sezgin Yılmaz geliyor

Neyine itiraz edeceksin ben onu anlamadım ki. Aşmışsın işte. Radar tabelası farklı yerde olsa aşmayacak mıydın? Hissedilen sürat mi düşecekti :blink:

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
İlkay Başaran yazdı:

Neyine itiraz edeceksin ben onu anlamadım ki. Aşmışsın işte. Radar tabelası farklı yerde olsa aşmayacak mıydın? Hissedilen sürat mi düşecekti :blink:

evet aştım. Aştık da aşmadık mı dedik. Bunlar bi takım uydurma laflardır.

Mahkeme kararları var. Mesela bi mahkeme sağdaki radar tabelasının görünmesi zor diye iptal etmiş cezayı. Sebebi de sol şeritten giden araba, sağdaki kamyon yüzünden tabelayı göremeyebilir. 

başka bir mahkeme radar tabelasına gerek yok ama hız tabelası mutlaka olmalı diyor. Benim ceza yediğim yerde bölünmüş yola geçince hız tabelası yoktu

Usulen yarışacağız. 

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz
Selçuk Bakış yazdı:

Araç durdurulursa şoföre puan cezası var yoksa sadece plakaya yazılıyor.

Ingilterede ceza mektubunda kim araci kullaniyor diye soruyor . Bunun cevabini kesin vermek gerekiyor. Puani az olanlar para ile dogu avrupalilarin ehliyetlerini para karsiligi gonderiyor

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Mehmet Ozyurek yazdı:

Neden ya.. 1,8 motor araba.. 

Sıkıntının arabada olduğunu söylemedim ki 😅

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Sen bile ceza yiyince korkuyla girip sistemden kendime baktım ben de yemiş miyim diye..

Rize’ye git gel derken 10 günde 4200 km yapmışız

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Emre Şimşek yazdı:

Sen bile ceza yiyince korkuyla girip sistemden kendime baktım ben de yemiş miyim diye..

Rize’ye git gel derken 10 günde 4200 km yapmışız

Sağ ol :) ben bilerek lades oldum ama. Hakettim yani. Ceza yeme ihtimaline rağmen hız yaptım. Yoksa o bölgenin haricinde 2500 km daha yaptım. Hız sınırlarını hiç geçmedim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

@Sezgin Yılmaz geliyor

Masumiyet karinesi, herkes suçu ispat edilene kadar masumdur. Yaşasın adalet özgürlük firidom adalet mülkün temelidir hakimler cüzdanları ile vicdanları arasında kalmamalıdır hukuk herkese lazım herkesin vicdanı kendi adaletidir.. Daha var ama mavi tikli olmadığımdan harf sınırına takıldım.

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Radar yazısınin altına bence hız da yazılmalı. Radar yazıyor hız tabelası yok. 50 mi 70 mi 90 mi 110 mu kaca radar.

Tds lerde ne güzel yazıyor.  82 110 70 felan. Aciyoz limitoru tatlı tatlı gidiyoz.

Diğerinde hız sınırı bitiş tabelasıni kaçırdın mi ( ki olmayan yerder de var) tribe sokuyor adamı hız sınırı bitti mi bitmedi mi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Radar yazısınin altına bence hız da yazılmalı. Radar yazıyor hız tabelası yok. 50 mi 70 mi 90 mi 110 mu kaca radar.

Tds lerde ne güzel yazıyor.  82 110 70 felan. Aciyoz limitoru tatlı tatlı gidiyoz.

Diğerinde hız sınırı bitiş tabelasıni kaçırdın mi ( ki olmayan yerder de var) tribe sokuyor adamı hız sınırı bitti mi bitmedi mi

bazı yerlerde şu işaret var. Ama çok az yerde gördüm. 

images?q=tbn:ANd9GcQE9Bz3r1zdrfK2ckeRtO8

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Yerleşim biriminden çıktığın tabela da aynı mantık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
Metin Akbal yazdı:

Yerleşim biriminden çıktığın tabela da aynı mantık.

Bi ara Almanya’daki şu tabela mı acaba demişliğim var hatta :) 

images?q=tbn:ANd9GcTAeCsGBesh--eEJVZNkcj

@Metin Akbal ama şöyle bi sıkıntı var. Adam eds yazıyor 90 demiş. Eds’nin nerede bittiğini yazmıyor. O sıra şehir dışına çıkmış bile olabilirsin. 90 mı 110 mu acaba diye ikilemde bırakıyor 

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Bu tebelaya can kurban zaten işte . Ama bu bazen olmuyor işte tribe sokuyor bölünmüş yolda. Ne Zaman ki viraja gelirken sıralı 90 70 50 tabelası görürsem. Demek ki sinir 110 Muş diyorum ordan anlıyor viraj bitince 110 la devam ediyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

@Metin Akbal ama şöyle bi sıkıntı var. Adam eds yazıyor 90 demiş. Eds’nin nerede bittiğini yazmıyor. O sıra şehir dışına çıkmış bile olabilirsin. 90 mı 110 mu acaba diye ikilemde bırakıyor 

Eski yar söyle dursun yeni yara can Kurban

Bu tabela bizde yok, ah olsa da top speed denesek

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

E canısı zaten bolunmus yol 110 diğer yol 90. Yerleşim yeri bitimi tabelası gördüğün zaman yasak bitmiş oluyor. Yerleşim yeri olmayan yerde zaten üstte attığın tabelayı görürsün.

Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz

Konu başlığına bakınca insanın radar cezası yiyip makbuzu paylaşası geliyor. 

😆

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Öner Kurukuz yazdı:

Konu başlığına bakınca insanın radar cezası yiyip makbuzu paylaşası geliyor. 

😆

Bugün aracım için yediğim radarlar :) 

@Metin Akbal öyle değil. Eds 82 yazıyor. Kaç km için eds var? Şehir bitmiyor ama eds bölgesi bitmiş olabilir gibi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...