İçeriğe Yönlendir

Turbo Sümbül

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz
Evren Erakçora yazdı:

Korna sinyal kolunda mı hala bunlarda? 

Aynen öyle. 

Birde çok fena zonkluyor. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
İlkay Başaran yazdı:

Hayırlı olsun. Güle güle kullan. 

Bunun da frenleri ötüyor😂

Mert Gülkokan yazdı:

hayırlı olsun

tam lpg takıp hard core hipercilik yapma arabası

lpg şart

Lpg takmayı düşünmüyorum :(

Selim Bilgin yazdı:

Renault 9 Turbo, hayırlı olsun.

Okadarda gömme. Benim kapasitem buna yetti. 😭

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Doğan Arşiray yazdı:

hayırlı olsun. arabanın sol ön çamurluk ve kapısı daha koyu renk.

Arabanın ön çamurluk, şöför ve yolcu kapısı değişmiş. Sanırım otobanda uykuya kalıp boydan boya bariyere sürtmüş. 

Hasan Karabekiroglu yazdı:

Tam senlik bir araba. 

Hayırlı olsun.

Evet dizel motor olmayan sembol bulup almayı başardım. Böyle bir arabanın varlığından habersiz çoğu insan. 

Köksal Yılmaz yazdı:

Hayırlı olsun rengi çok güzel

Valla beyaz olsaydı almazdım. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Talha Bilgi yazdı:

hayırlı olsun, rengi çok tatlı... Allah kaza bekla vermesin

Şirket beyazı buzdolabı rengi bir araba almamak için oldukca çaba gösterdim ve enteresan bir şekilde 0.9 motorlu bu araçla karşılaştım. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Güzel kombin iç dış renk motor donanım 

Bununla ne güzel sivasa gidilir. Arabada eser miktarda yalıtım var. Klimayı aç 23 derece ayarla, hız sabitleyicisini 105 km/h yaparsın. ne güzel pöfür pöfür gidilir.  Bagajı Cruzedan büyük. Doldur köyden aldığın erzağı 1 sene boyunca ye . 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
Ali Darbaz yazdı:

Bununla ne güzel sivasa gidilir. Arabada eser miktarda yalıtım var. Klimayı aç 23 derece ayarla, hız sabitleyicisini 105 km/h yaparsın. ne güzel pöfür pöfür gidilir.  Bagajı Cruzedan büyük. Doldur köyden aldığın erzağı 1 sene boyunca ye . 

Symbol uzun yolda çok kullandım Rüzgardan diğer araçlara göre daha çok etkilenir yolda gezer birde Virajlarda dikkat edin önden bırakır.1,4 8 Valf ile ortalamayı 5,5 lt kadar düşünrmüştüm. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Aytac Sakal yazdı:

Symbol uzun yolda çok kullandım Rüzgardan diğer araçlara göre daha çok etkilenir yolda gezer birde Virajlarda dikkat edin önden bırakır.1,4 8 Valf ile ortalamayı 5,5 lt kadar düşünrmüştüm. 

O zaman daha yavaş süreriz. 80 km/h ile sivasdan istanbula gitmişliğim var. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Hayırlı olsun güle güle kullan, Cruze öksüz kaldı 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
Ali Darbaz yazdı:

O zaman daha yavaş süreriz. 80 km/h ile sivasdan istanbula gitmişliğim var. 

Arabayı tanıdıkça insan alışıyor demek istediğim Cruze ile aynı yol viraj Performansını beklememek lazım.Dayanıklı güvenilir araçlardır 3,5 yıl kullandım kolay sıkıntı çıkarmaz ben LPG bulaşmasam hiç sorun yaşamamıştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Selçuk Bakış yazdı:

Hayırlı olsun güle güle kullan, Cruze öksüz kaldı 

Cruze Sivasda :D . Gelenek bozulmadı. Hafikden Merkeze giderken rampada 5den 4 de düşmüş babam, sonra 5 nci vites iptal. Artık 5 nci vitesi yok arabanın. :D

Ben gidecemde tamir ettircem . :D

Aytac Sakal yazdı:

Arabayı tanıdıkça insan alışıyor demek istediğim Cruze ile aynı yol viraj Performansını beklememek lazım.Dayanıklı güvenilir araçlardır 3,5 yıl kullandım kolay sıkıntı çıkarmaz ben LPG bulaşmasam hiç sorun yaşamamıştım.

Piyasa ortada , alabilceğimizin en iyisini aldık.  Artık 3 yıl bizde. Yapcak bişey yok. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Ali Darbaz yazdı:

Okadarda gömme. Benim kapasitem buna yetti. 😭

Gömmedim ki, Reno 9 çok güzel arabaydı bizde de vardı. 😄

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

İlk logan çıktığında 5bin Euro'luk otomobil diye çıkmıştı. 5bin euronun biraz üzerinde fiyatla çıkmıştı. Maliyeti düşürmek için mümkün olduğunca düz yan paneller, kapılar kullanılmıştı. Eski model bazı reno parçaları ön takım, falan kullanarak da maliyet düşürülmüş. Bunda da bir çok reno parçası kullanılıyordur , zaten reno :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Selçuk Bakış yazdı:

Sadece 5'e mı geçmiyor 

Evet sadece 5 e geçmiyor. Eksik vites ile 60 km yol gitti. Bugünde yeni arabanı getir bunu götür diyo. 

Selim Bilgin yazdı:

Gömmedim ki, Reno 9 çok güzel arabaydı bizde de vardı. 😄

Evren Erakçora yazdı:

İlk logan çıktığında 5bin Euro'luk otomobil diye çıkmıştı. 5bin euronun biraz üzerinde fiyatla çıkmıştı. Maliyeti düşürmek için mümkün olduğunca düz yan paneller, kapılar kullanılmıştı. Eski model bazı reno parçaları ön takım, falan kullanarak da maliyet düşürülmüş. Bunda da bir çok reno parçası kullanılıyordur , zaten reno :D

Eğer 1.4 benzinli fabrika çıkış maliyeti 4500 euro civarında

Mustafa Tüfekçi yazdı:

Turbo R9  bulsam pofff

images?q=tbn:ANd9GcQ6UflVbiRo6aXniaziSLM

Bizde vardı 10 sene bindik

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan

Hayırlı olsun. Güle güle iyi gunlerde, kazasız belasız kullanin. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz

Hayirlisi olsun , ilk defa bu renk bir symbol gordum cok yakismis

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Rejenerasyon fren ile aküler hızlı doluyor galiba. vw bluemotion gibi 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...