İçeriğe Yönlendir

Yeni Dacia Duster 2024

Eyüp Çetin

Yeni Dacia Duster  

72 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

Duster iyidir, Dacia nın felsefeside bellidir, bu çerçevede tamda dedikleri gibi bir araçtır, arazidede baya iyidir, Qq kalır o kalmaz, üstelik acımdan dalarsın :tongue:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Murat Sahın yazdı:

Vize var da alınabiliyor mu acaba ona bakmak gerekir. Yoksa kağıt üstünde her yere vize alınabiliyor ama tatil vizesi bile alamayan arkadaşlar var. 

Nikaha gidemeyen damat var ya. 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Mehmet Ozyurek yazdı:

Nikaha gidemeyen damat var ya. 

Türkiye'nin genel imajı Almanya'ya işçiler gittikten sonra bozuldu. Daha önce 50 lerde felan taze nato üyesi forsumuz fazlaydı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Emre Şimşek yazdı:

Girdim fiyatına bakayım dedim ama güncelleniyor yazmışlar. Kaç para olacak bu meret..?

Bence bu model için güncellenmiyor ay sonu olduğu için güncelleniyor fiyatlar. Henüz satışta değildir diye düşünüyorum. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

şu arabaya bi low range, bi arka kilit koysalar, offroadcılar başka arabanın yüzüne bakmaz. Koleostan biliyorum çok güzel çekiş sistemi var, lastik olduğu sürece üzmez. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ebrar Tüfek yazdı:

şu arabaya bi low range, bi arka kilit koysalar, offroadcılar başka arabanın yüzüne bakmaz. Koleostan biliyorum çok güzel çekiş sistemi var, lastik olduğu sürece üzmez. 

Dusterın 1. Vitesi low range zaten. Şasi yok modifiyesi zor.

Kilit için edl idare ediversin 🎃

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ebrar Tüfek yazdı:

offroadcılar başka arabanın yüzüne bakmaz.

arazide yolcu kapıyı açarsa geri kapatması için düzlüğe inmesi lazım

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Çağlar Bayur yazdı:

vay anasını, o ne saçma şey öyle, eskiden hatırlıyorum bitane çift kabin pikap yandan bi lastiği kaldırıma çıkarınca kasanın kapağı açılmamıştı

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Çağlar Bayur yazdı:

O kadar da değil ya kullanıyoruz işte. İlk çıktığından beri var şirkette 10 tane.

Tamam bir kuga değildir ama lifte alınca da karnabahar gibi ayrılmıyor.

4 tane ranger var 4ünün de kapılar kaynaklı menteşelerden kopuyor Ali abi yazsın. Birde hilüxleri gör. Kaza yapacaksam ranger mi hilüx mü deseler hilüx derim.

Yarın dusteri askıya alıp video çekeceğim kapıları açıp kapatırım.

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İlkay Başaran yazdı:

şirkette 10 tane.

ruhsatı başkasının olan en güzeli nr1

İlkay Başaran yazdı:

askıya alıp

askıya ak kapıyı aç tekeri yarın tur çevir , biz mangal hazırlığındayız bu arada

• Mutlu 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Çağlar Bayur yazdı:

ruhsatı başkasının olan en güzeli nr1

Tamam clioyu da alacağım askıya :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kılyo rijit , onda da 80 le dönerken A sutun kaı aralığına parmak konabilir

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
(düzenlendi)

Yıllar geçse de ana çizgiler aynı duruyor.

tarihinde Mustafa Yanar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

Bursada üretileceği haberleri iyice  yayılmaya başladı.

Benzin Lpg ve Hibrit motor seçenekleri olacakmış.2022 de Avrupada ve Ülkemizde en çok satılan SUV sınıfı araçmış.

https://www.ntv.com.tr/galeri/otomobil/yeni-dacia-duster-dizele-veda-etti-bursada-uretilecek,0NMBeQhxHUKyJ8GQIJCL3g.        

https://www.google.com/amp/s/tr.motor1.com/news/698347/dacia-duster-2024-resmi/amp/

Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

Duster benim için en güzel yanı zor şartlarda ve zeminlerde korkmadan kullanabileceğin Güven veren bir araç olmasıydı inşallah bu özelliğini korumaya devam ederler ben çok beğendim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bu videoda 36. Saniyede adam frene basınca  marşpiyel dalgalanıyor mu ışık yansıması mı? 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

video AI bile olabilir, aslında yoktur ama bize izletiyorlardır, ben Afrikalılara güvenmiyorum

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
İlkay Başaran yazdı:

20231204_145827.jpg

4x4 mü bu ?

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

4x2 ama daha kaldığım yer olmadı. Pati çeken tekere fren yapıyor. Bazı yerde motoru öldürüyor ama ikiside çekince bazen sapıtabiliyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...