İçeriğe Yönlendir

Eve Hırsız Girmiş...

Doğan Arşiray

Recommended Posts

Umut Taşlı

geçmiş olsun abi, sonrasında eşyaları depoya götürdük demişsin; bunu yaparken basılanın gözcüsü de olabilir veya geri dönebilir, huylandırmak istemem ama takip edilmiş olmayasınız?

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Geçmiş olsun. Allah yarattı demiycen ama herkesin eli kolu bağlı...

Yorum bağlantısı
Kürşat Gönüllü

Çok geçmiş olsun. Gerçekten üzücü ve sinir bozucu bir olay.

Yorum bağlantısı
Sühan Bozdağ

Çok geçmiş olsun. İyice pervasızlaştı hırsızlar artık.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Umut Taşlı yazdı:

geçmiş olsun abi, sonrasında eşyaları depoya götürdük demişsin; bunu yaparken basılanın gözcüsü de olabilir veya geri dönebilir, huylandırmak istemem ama takip edilmiş olmayasınız?

yok öyle bir depo değil. başka bir evde. alakasız biryerde.

dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar. ekonomi kötüleştikçe daha sık duyar olacağız...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Doğan Arşiray yazdı:

daha sık duyar olacağız...

herşey de yazılmaz, bizim apartmanda bodruma 3-4 defa girdiler yokladılar, her defasında şikayetçi olduk, geçem hafta marketin su saatini çalıdlar vs.. gündelik hadiseler

Yorum bağlantısı
Recep Yavuz

Çok geçmiş olsun. En zor durumlardan biri sanırım hırsızla göz göze gelmek. Üniversitede ev arkadaşım yaşamıştı bu durumu. O gece biz başka arkadaşın evinde sınav çalışıyorduk. Uyuma numarası yapmıştı tam 20 dk. Hayatımın en zor 20 dakikası diye anlatırdı hep. Allah bir daha yaşatmasın.

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
Doğan Arşiray yazdı:

yok öyle bir depo değil. başka bir evde. alakasız bir yerde.

abi ben sizin için demiştim daha çok, texas'tan halliceyiz biliyorsun. tenha yerde yaracağı lastik kardır kinlenmiş biri için, allah muhafaza.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
Recep Yavuz yazdı:

Çok geçmiş olsun. En zor durumlardan biri sanırım hırsızla göz göze gelmek. Üniversitede ev arkadaşım yaşamıştı bu durumu. O gece biz başka arkadaşın evinde sınav çalışıyorduk. Uyuma numarası yapmıştı tam 20 dk. Hayatımın en zor 20 dakikası diye anlatırdı hep. Allah bir daha yaşatmasın.

belki 20 yıl olmuştur, antalya merkezdeki kuzenime gitmiştik. onları bir yerden alıp eve geçeceğiz, neyse bunları aldık; eve hırsız girdiğini, göz göze geldiklerini falan söylediler. evin önüne geldik, baktılar ışık açık. ''belki hırsız açmıştır'' dememle ofansif mizaha ilk adımımı atmıştım 10 yaş civarında .d

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Umut Taşlı yazdı:

abi ben sizin için demiştim daha çok, texas'tan halliceyiz biliyorsun. tenha yerde yaracağı lastik kardır kinlenmiş biri için, allah muhafaza.

teşekkür ederim. öyle bir hadsizlik olacağını sanmıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Ali Cihangiroğlu yazdı:

senin fikirde iyi ama voltaj az..

6v ile insanı komaya sokabilirim. 220v ac ilgili kondansatör’den geçtikten sonra aşağı yukarı 20ma olacak. Gözlerinde tüm Samanyolu görüleceğinin garantisini veririm 💀

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Servet Aydın yazdı:

6v ile insanı komaya sokabilirim. 220v ac ilgili kondansatör’den geçtikten sonra aşağı yukarı 20ma olacak. Gözlerinde tüm Samanyolu görüleceğinin garantisini veririm 💀

Ölüme yakın deneyimler salonu az ilerde :crazy:

Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Çok çok geçmiş olsun üzüldüm. Allah beterinden korusun. İnsanların helal yolla yıllarca birikim yapıp elde ettiği mal mülke işe yaramaz birinin hırsızlık edip dadanması yağmalaması çok kötü.

Yazanlar zaten olmuş bencede mutlaka güvenlik önlemleri kamera,gps vs alınmalı. Bir daha yaşamamanız dileğiyle.

Malesef böyle olaylar iyice çoğalıyor.Dikkat etmek lazım.

Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Çok geçmiş olsun abi.

İyi ki karşılaşmamışsın, Allah korumuş.:(

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Çok geçmiş olsun, karşılaşmaman iyi olmuş, vursan durduk yere hayatı kayar insanın. 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Çok geçmiş olsun Doğan. Boş ev olması bir derece, yaşadığın eve girildiğinde o yaşadığın his çok fena. İzinsiz evine giriliyor, tekrar gelir mi korkusu oluyor, özel hayatına girilmişlik hissi vs..

İyi ki karşılaşmamışsınız, babanın ekipman kullanması gerekse olay çok başka yerlerde olurdu şimdi.

Yorum bağlantısı
Ahmet Kaleli

Geçmiş olsun.Bizde yaşamıştık hırsızlık olayını.Güvenlik tedbirleri alınmalı.Güvenlik konusunda tam harekete geçecektik ki deprem oldu.Binada yıkıldı.Şuna katılıyorum.Tekrar yoklayacaktır ceza gerektiren kelime.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Çok geçmiş olsun. Herkesin dediği gibi tedbir önemli. Bizim burada bağ evi tarzı tenhada olanlarda hırsızlık çok oluyor, alarm olmasa bile sadece ışık bile caydırıcı oluyor. 

Kombi falan pahalı olmakla birlikte eve girenin amacına göre evden eşya alıyorlar. Dediğim gibi bağ evlerine girip birinden çaydanlık, öbüründen tava alıp gidenler bile oluyor. Cami tuvaletlerindeki 3 liralık muslukları bile çalmasınlar diye demirle koruma yapıyorlar. Sahipsiz olmasın yeter. 

Bunu yapanlar mutlaka evi gelmediğinizi biliyorlardır. Yani evi ara ara yoklamakta fayda var. 

Tekrar geçmiş olsun. Bu adamlar boş olmaz, büyük bela atlatmışsınız. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

tekrar herkese teşekkür ederim. evet karşılaşmamak iyi tabi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...