İçeriğe Yönlendir

70 Mai D07+RC05 Kamera Seti

Süleyman Kaya
Çözüme git Çağlar Bayur tarafından,

Recommended Posts

Oğuz Aköz

İlk başta bende böyle düşüncelerle aldım sese çok takılırmıyım diye ama alışıyorsun. Zaten arkadaşın dediği gibi konuşma açılışta, kapanışta ve telefon bağlantısı yaparken oluyor. Onda da şu an alışıyor gibiyim en kötü sessiz versiyonunu yüklerim. Şimdilik sıkıntı yok. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Ben seviyorum konusmasini 🤗 Alıstik herhalde birbirimize 😉 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Süleyman Kaya
Ahmet Karaayvaz yazdı:

Dil bence de önemli değil İngilizce olduktan sonra ama o ses olayına takılırım kapanmamasına yani , 

Takılma meselesi kişiden kişiye değişir sizi yargılayacak değilim ancak şöyle söyleyeyim sonuçta bir navigasyon değil, doğal olarak ses çıkarmasını gerektirecek bir şey olmuyor kamerada

Yorum bağlantısı
Oğuz Aköz
Süleyman Kaya yazdı:

Takılma meselesi kişiden kişiye değişir sizi yargılayacak değilim ancak şöyle söyleyeyim sonuçta bir navigasyon değil, doğal olarak ses çıkarmasını gerektirecek bir şey olmuyor kamerada

Hocam aynayı kapalı mı kullanıyorsunuz yoksa ekranda geri kamera açık mı? Ben geri kameraya pek alışamadım başım dönüyor bakınca 😬

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Kaya
Oğuz Aköz yazdı:

Hocam aynayı kapalı mı kullanıyorsunuz yoksa ekranda geri kamera açık mı? Ben geri kameraya pek alışamadım başım dönüyor bakınca 😬

Benim tercih sebebim zaten dikiz aynası olarak kullanılıyor olması idi. Marş basınca dikiz aynası olarak başlıyor otomatik, geri görüş fonksiyonu olarak kullanmak için geri vites bağlantısı yapmak lazım ben yapmadım zaten araçta geri görüş var. 

Eşimde dikiz aynası olarak kullanmak istemedi, biner binmez kapatma tuşuna basıp ekranı kapatıyor.

Yorum bağlantısı
Oğuz Aköz

Anladım. Sanırım biraz varlığına alışmak gerekiyor. Yoksa açısı çok iyi. Yan aynalara bakmaya gerek bile kalmıyor o kadar ki geniş açıyla çekiyor. 

Yorum bağlantısı
Süleyman Kaya
Oğuz Aköz yazdı:

Anladım. Sanırım biraz varlığına alışmak gerekiyor. Yoksa açısı çok iyi. Yan aynalara bakmaya gerek bile kalmıyor o kadar ki geniş açıyla çekiyor. 

Aman diyim yan ayna candır yerini hiç bir şey tutamaz, bende dikiz aynasında görüş yok o açığı kapatmak için güzel

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Oğuz Aköz yazdı:

Hocam cihazın park modunda çalıştığına eminmisiniz yada 7/24 kayıt yaptığına? Ben park kitini aldım bağladım ama menüde time lapse özelliği de gözükmüyor

Onun için cihazı açtıktan sonra park kiti bağlandıysa kabul etmiyordu sanırım. Fabrika ayarlarına geri döndürün ve park kitiyle direkt enerji vererek deneyin tekrar. Ayrıca bunla ilgili video mevcuttu gündüz bulunca atarım.

Alpay Sumer yazdı:

Ben seviyorum konusmasini 🤗 Alıstik herhalde birbirimize 😉 

Kapatsana abi ben kapattım kafam rahat etti 😂

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Arif Aykın yazdı:

Onun için cihazı açtıktan sonra park kiti bağlandıysa kabul etmiyordu sanırım. Fabrika ayarlarına geri döndürün ve park kitiyle direkt enerji vererek deneyin tekrar. Ayrıca bunla ilgili video mevcuttu gündüz bulunca atarım.

Kapatsana abi ben kapattım kafam rahat etti 😂

cidden seviyorum ya..😄  Zaten bi aciliken birde tehlikeli birsey sezerse sesi cikiyor.. 

Habire konusan öten bisey degilki.. 

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Alpay Sumer yazdı:

cidden seviyorum ya..😄  Zaten bi aciliken birde tehlikeli birsey sezerse sesi cikiyor.. 

Habire konusan öten bisey degilki.. 

Öyle tabi, ben çarpışma hassasiyetini max. yaptım o yüzden ufak çukurdan yada kasisten geçsem konuşuyor kapattım :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
(düzenlendi)
Oğuz Aköz yazdı:

Hocam cihazın park modunda çalıştığına eminmisiniz yada 7/24 kayıt yaptığına? Ben park kitini aldım bağladım ama menüde time lapse özelliği de gözükmüyor

Cihazın bağlantısını sökün yani kamera üzerinden sadece soketinizi sökün. Bağlantınızı kontrol edin.

Kırmızı kablo - Sürekli enerji

Sarı kablo - Kontağa bağlı

Siyah kablo - Şase

Bu bağlantıdan emin olduktan sonra cihaza soketi takmadan açın açma tuşuyla ve fabrika ayarlarına geri döndürün. Sonrasında araç çalışırken enerji soketini takın ve kamera ayarlarına girdiğinizde tima lapse ayarı açılacaktır. 

14. dakika sonrasında burada da arızanın kaldırılma şeklini anlatıyor. Baştan itibaren de izleyebilirsiniz. 

tarihinde Arif Aykın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğuz Aköz
Arif Aykın yazdı:

Cihazın bağlantısını sökün yani kamera üzerinden sadece soketinizi sökün. Bağlantınızı kontrol edin.

Kırmızı kablo - Sürekli enerji

Sarı kablo - Kontağa bağlı

Siyah kablo - Şase

Bu bağlantıdan emin olduktan sonra cihaza soketi takmadan açın açma tuşuyla ve fabrika ayarlarına geri döndürün. Sonrasında araç çalışırken enerji soketini takın ve kamera ayarlarına girdiğinizde tima lapse ayarı açılacaktır. 

14. dakika sonrasında burada da arızanın kaldırılma şeklini anlatıyor. Baştan itibaren de izleyebilirsiniz. 

Hocam bu dediğinizi yaptım ama zaten park modu başladığını söylüyor kamera ama aracı ne kadar sarsarsam sarsayım hatta kamerayı direk içerden sarsıyorum yine kayıt yapmıyor. Birkaç yorumda da denk geldim bunu yaşayanlara . Sizin aracınızda mı d07 aynalı model?

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Oğuz Aköz yazdı:

Hocam bu dediğinizi yaptım ama zaten park modu başladığını söylüyor kamera ama aracı ne kadar sarsarsam sarsayım hatta kamerayı direk içerden sarsıyorum yine kayıt yapmıyor. Birkaç yorumda da denk geldim bunu yaşayanlara . Sizin aracınızda mı d07 aynalı model?

Benim kamera 70mai pro a500s-1. Bende çalışıyor bilemedim.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Süleyman Kaya yazdı:

akü 11.4 volta gelince

Marş için düşük bir voltaj. 12 altı tehlikeli olabiliyor. Başıma geldi. Arabanın kapısını bile açmadı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuz Aköz
Arif Aykın yazdı:

Benim kamera 70mai pro a500s-1. Bende çalışıyor bilemedim.

Evet sizinkilerde çalışıyor 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Kaya
Metin Akbal yazdı:

Marş için düşük bir voltaj. 12 altı tehlikeli olabiliyor. Başıma geldi. Arabanın kapısını bile açmadı.

Evet bir yorumda kullanıcının birisi uyarıyordu kimi araçlarda 11.4 volt marş için yeterli değil dikkat edin diye

Yorum bağlantısı
Oğuz Aköz
Süleyman Kaya yazdı:

Evet bir yorumda kullanıcının birisi uyarıyordu kimi araçlarda 11.4 volt marş için yeterli değil dikkat edin diye

Up02 park kitinin üzerine 11.8’e düşerse gücü kestiği yazıyor

Yorum bağlantısı
Süleyman Kaya
Oğuz Aköz yazdı:

Up02 park kitinin üzerine 11.8’e düşerse gücü kestiği yazıyor

dikkatsiz yazmışım kusura bakmayın

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...