İçeriğe Yönlendir

C-Max'ciler buraya bir bakın

Uğur Koçyiğit

Recommended Posts

Alkın Yılmaz

peki ya servise götürsem bulabilirlermi birde garanti kapsamındamı acaba değilse kaç para ya olur bilenminiz varmı?

Yorum bağlantısı
Seçkin Çelikbaş

Benim F II'nin sony mp3 çaları bozulmuştu bikeresinde, kitapçığında hangi arızalarda ne yapmanız gerketiği açıklamalı olarak yazıyor. Bazılarını kendiniz halledebiliyorsunuz ama bazılarında doğrudan servise götürün diyor. Benimkinde "cd error" diye bir hata vermişti. Makine cd yi içeri almaya çalışırken bizim bi arkadaş dışarı çekmeye çalıştı yanlış cd koydum diye, ondan sonra öyle bi hata mesajı çıkmıştı. Servise götürünce de rahat bi 15 gün bekletiyorlar(yok merkeze gidiyor hasar tespit falan yapılıyor, tabi bu arada tek arızalı cd çalar sizinki olmadığı için sıraya koyuyorlar ve sinir bozucu bi kokpit görüntüsüyle gezmek zorunda kalıyorsunuz 15 gün, insan bi kapak falan bişey takar oraya yaavvv görüntü bozulmasın diye) benden söylemesi dikkatli kullanın bayağı hassas bi alet.

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya
Benim F II'nin sony mp3 çaları bozulmuştu bikeresinde, kitapçığında hangi arızalarda ne yapmanız gerketiği açıklamalı olarak yazıyor. Bazılarını kendiniz halledebiliyorsunuz ama bazılarında doğrudan servise götürün diyor. Benimkinde "cd error" diye bir hata vermişti. Makine cd yi içeri almaya çalışırken bizim bi arkadaş dışarı çekmeye çalıştı yanlış cd koydum diye, ondan sonra öyle bi hata mesajı çıkmıştı. Servise götürünce de rahat bi 15 gün bekletiyorlar(yok merkeze gidiyor hasar tespit falan yapılıyor, tabi bu arada tek arızalı cd çalar sizinki olmadığı için sıraya koyuyorlar ve sinir bozucu bi kokpit görüntüsüyle gezmek zorunda kalıyorsunuz 15 gün, insan bi kapak falan bişey takar oraya yaavvv görüntü bozulmasın diye) benden söylemesi dikkatli kullanın bayağı hassas bi alet.

seçkin kardeş iyide bu adamcağızın bagajı su alıyor. nasıl hassas kullanacak

Yorum bağlantısı
Seçkin Çelikbaş
seçkin kardeş iyide bu adamcağızın bagajı su alıyor. nasıl hassas kullanacak

Ahmet bey, hassas derken sony mp3 çaları kasdettim ben arabayı değil. 3. soruda cd çalarla alakalı bişey sormuş, ona mansuben yani :good2:

Yorum bağlantısı
Seçkin Çelikbaş
Sony leriniz sorun çıkartınca servisle falan uğraşmayın. Onları servis Beko servislerine götürüyor. Kendiniz götürün yapsınlar.

bunu öğrendiğim iyi oldu Mertol abi teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

kulaklarım çınladı. bagaj sumu alıyor. kolayı var. servise götür halletsinler. zannederim bagaj menteşelerinin kasaya baglanan kısmında biraz silikon açıklıgı var. silikon çekilerek düzeltile bilir.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Özgür Büber

18.01.2008 de titanium x paketlisini aldım. 500 km olmadan lastiğin biri balonladı. Yenisi 5 ayda zor getirtebildim. Arızalı lastiğimde halen eksper bekliyor. 17 inçin azizliğine uğradım. Yenisini 350,00 YTL'ye aldım. Açıkçası şimdiki aklım olsa bu kadar parayı bu araca vermezdim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...