İçeriğe Yönlendir

Kasko Sigortanız Hangisi?

Muhittin Kaplan

Recommended Posts

Tamer Ergen

Anadolu sigorta. haziran ayında bir kaza yaptım. hiç bir problem çıkmadan arabayı serviste yaptırdım.

Yorum bağlantısı
Serkan Öz

Koç Alianz şu andaki kasko şirketim, henüz bir hasar olmadı.

Ama hasar olursa sorun çıkmasına ihtimal vermiyorum :nazar:

Daha önce Commercial Union(Aviva) ve

Başak Sigorta'dan hasar ödemesi almıştım pek problem olmamıştı.

Bence kaskoda sorun çıkmaması için sigortayı bilinen büyük bir şirkete yaptırmanız ve kaskonun içeriğini bilmeniz, poliçeyi okuyup anlamanız gerekli.

Başınızdan birkaç olay da geçtyiyse zaten çıkabilecek hertürlü sorunu bilir ve uygun önlemi alırsınız...

Yorum bağlantısı
Önder Sezgin

Anadolu. 1993 ten beri hiç bir sorun yaşamadım. Evrakları tamamlayıp servise veriyorsunuz, gerisini servis hallediyor. Ön cam kırılması veya diğer hasarlarda hiç sorun yaşamadım. Biraz fiyatı yüksek olabilir ama, ucuz olup da can acıtacağına varsın 3 kuruş pahalı olsun. Ayrıca son birkaç yıldır mini onarım denilen (kapı göçükleri, tampon kırıkları, koltuk ve deri yırtıkları, cam çatlakları) tamirleri de Auto-King diye bir kuruluşta ücretsiz olarak yaptıran bir anlaşmaları var.

Yorum bağlantısı
Guest Murat Mert

güneş sigorta mayısta yaptığım kazadan sonra tırt olduğunu anladım ödemelerde sorun olabiliyor

Yorum bağlantısı
Osman Bala

Koç Allianz tercih ederim. Hem bildiğim kadarıyla aynı grup olduğundan Ford'lara indirim yapıyorlar.

Yorum bağlantısı
İbrahim Sarp Doğan

Aksigorta, ama henüz bir talebim olmadı, o yüzden iyidir veya kötüdür diyemiyorum.

Yorum bağlantısı
Okan Yeşim
(düzenlendi)

dün arabama carptilar otoparkta servis goturdum exper gelicek dedi dedim ne zaman gelir 2 3 icinde dediler isterseniz arac kalsın isterseniz bırakın dediler aracı aldım dedıler exper gelınce arıcaz aradıktan sonra 10dk icinde gelmeniz lazım exper beklemiyor gidiyor dediler boyle sacmalık duymadım

tarihinde Okan Ye?im tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serdar Özbekar

Hdi sigorta, hasar durumunda gayet memnun kaldım. Pert i napıyorlar bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Okan Yeşim

Hdi sigorta, hasar durumunda gayet memnun kaldım. Pert i napıyorlar bilmiyorum

sigorta kagıdında yazıyor
Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Eskisi Başak'tı, şirket değil ama 10 yıllık arkadaşım olan acentesi kazıklamaya kalktı. şimdi Koç Alianz. onda da problem çıkarsa ki sanmıyorum sanırım yeni acenteyi vururum :nazar:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Eskisi Başak'tı, şirket değil ama 10 yıllık arkadaşım olan acentesi kazıklamaya kalktı. şimdi Koç Alianz. onda da problem çıkarsa ki sanmıyorum sanırım yeni acenteyi vururum :selo:

Allah göstermesinde; Kaza falan yaparsan hasarını aldıktan sonra bir hediye ve yemek davetiyle gelirsin yanıma merak etme :nazar:

Sen git Erkan'ı bi vur önce :nazar: (Bu Erkan kilitci erkan değildir, Özdemir'in ve bilimum Isparta'lı öğretim üyelerinin benden önceki acentesidir)

Isparta'da dolandırmadığı öğretim üyesi kalmamış.. :selo:

Yorum bağlantısı
Serdar Özbekar

sigorta kagıdında yazıyor

Sigorta kağıdında her firmanın her yazdığına inanmıyorum, bazı firmalar araç pert olur 3 günde parayı verirler 200-300 ytl amortisman keserler, bazı firmalar ise 6 ayda 300 defa aratırırlar parayı ödemezler illallah dedirtirler. bunu kastetmiştim.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Eskisi Başak'tı, şirket değil ama 10 yıllık arkadaşım olan acentesi kazıklamaya kalktı.

Aynı bayi bana da yaptı. Arkadaş Ergo İsviçre'den kasko yaptı bize, biz ona parasını ödedik,ama o parayı bölge müdürlüğüne vermemiş. Kaskoyu iptal ettiler.Allah'tan makbuz almıştım, makbuzu faksladım açtılar kaskomu...

Şimdilik Ergo İsviçre, ama değişecek...

öğr. üyesi, doktor vb :B)

+ Babaları...
Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Anadolu. 2 yıldır kullanıyorum. Bir kere çekici lazım oldu, yarım saatte kapıdaydı. Onun dışında araç değerinin %5'ini geçmeyen hasarlarda hasarsızlığı bozmuyorlar. O yüzden ufak tefek şeylerde için rahat geziyorsun. Sonuç olarak çok memnunum.

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Babam 10-12 yıldır Başak'tan yaptırıyor.

2 sene önce Rover'ı pert ettiğimde, km düşük diye hiç sorun çıkarmadan piyasa değerinin 2 milyar üstünü ödediler. Ayrıca kusur bende olmadığı için Focus'u da %60 hasarsızlık indirimi yaparak sigortaladılar. Ben de helal olsun dedim tabii....

Sevdiğim bir özelliği de, 70-80 YTL gibi bir farkla hasarsızlık muafiyeti yapıyorlar. Aracın değerinin %10 kadar hasarlar indirimi bozmuyor. Hiç lazım olmadı ama güzel. Yoksa bir stop lambası için kırk katır-kırk satır hesabı oluyor, sonunda cepten çıkıyor...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...