İçeriğe Yönlendir

Kasko Sigortanız Hangisi?

Muhittin Kaplan

Recommended Posts

Serkan Toker

Mehmet abi ben 800 lira verdim geçen sene çokmu ödedim acaba sana zahmet bana bir fiyat versen 2004 dizel fiesta stil paketli tam teminat.belki fikrim değişir yılbaşı bitiyor.sen yaparsın olur biter belki.(koç allianz eskisi)hiç hasar yok sadece ön cam değişmişti güneşte iken.)2004 ten beri kaskolu.tek sürücü bile olabilir.Plakadan bulurum dersen 06 af 3003.sana zahmet abi yap bir abilik olmazmı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Serkan 800'ü çoook ödemişsin.. niye öyle oldu bilmiyorum..

Cevap birazdan mesaj kutunda olacak..

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

tamam Mehmet abi.çok sağol sana zahmet verdim.yarın bir gün bizim acente arar nasıl olsa kasko bitiyor diye.belli etmeden karşılaştırma firsatı olur banada.tekrar teşekkürler.iyi geceler.şimdiki poliçeyi bulup bir inceleyim bakalım.tekrar görüşmek üzere.

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Benim kaskoda oyak bir önceki senede 700 ödedim bu sene şubatta ta 700 ödedim %35 hasarsızlık var ama hiç düşmedi.Geçen sene çok zam geldi dediler ,artık bilmiyorum ne kadar doğru

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Engin Bey çok çeşitli kriterler var.. incelemeden bişey demek yanlış olur.

Bakmak lazım bi..

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Bir önceki senenin taminatlarıyla aynen geçirdik bu seneye tabii bu olay şubat ta oldu.Bakalım bu sene kaç diyecekler şubatta?Hasarsızlık %40 a çıkacak ,bakalım bir terslik olmazsa.Umarım fiyat biraz düşer :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Fatih Kul
(düzenlendi)

Benim kaskom iki yıldır Başak. Geçen yıl küçük bir kazam olmuştu. (Bahçe Kapısına Çarpmıştım). Bana aracı istediğin yerde yaptır, fatura ile gerekli belgeleri (Resim, Alkol raporu, vs.) gönderin paranızı öderiz dediler. Eksper falan istemediler. Evraklarımı gönderdim bir hafta içinde parayı hesabıma yatırdılar.

tarihinde Fatih Kul tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fevzi Köse

Arkadaşlar 2000 model focusa kasko yaptırmayı düşünüyoruz ancak sigorta şirketleri hakkında pek bir bilgim yok, hangisi iyidir hangisi kötüdür vs... Forumda bu işlerle uğraşan ya da ilgisi olan birileri varsa yardımcı olursanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Daha önceki araçlarınızdan hasarsızlık indiriminiz varsa bunları değerlendirecek alternatifler araştırın. Yoksa çok astronomik rakamlarla karşılaşırsınız...

Yorum bağlantısı
Fevzi Köse

İlk defa kasko yaptıracağımdan herhangi bi indirim alma şansım yok. Haklısınız gerçekten astronomik rakamlar veriyolar.

Yorum bağlantısı
Vedat Kara

2004 focusa lpg dahil 1.100 civarında başak sigorta yaptırdım.

ancak kapsamlı bi kasko.750 ytl ye kadar inebiliyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yaşınız, işiniz, ikamet iliniz, Tercih ettiğiniz teminatlar, aracı alış tarihiniz ve seçtiğiniz sigorta şirketine göre fiyatlar değişecektir..

Ben acenteyim.. Bu sebeple sigorta şirketleri hakkında olumlu olumsuz yorum yapmam etik olmaz..

Bu sektördeki 5 büyük firmayı öğrenin, 5 büyükten birini seçin..

Yorum bağlantısı
Fevzi Köse
(düzenlendi)

Mehmet Abi bilgilerimi yollasam bi fiyat çıkarabilirmisin?

tarihinde Fevzi K tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Fahri Fatih Özer

İki yıl Anadolu sigorta kullandıktan sonra koç alliansa kasko yaptırdım.

Yorum bağlantısı
Cemil Çınar

Allianz

Daha önce isviçre sigorta, commercial union, anadolu sigorta, ihlas sigorta hepsinin iyi ve kötü tarafları vardı.

Ama şimdi memnunum

Yorum bağlantısı
Muharrem Onur

mehmet bey siz bilirsiniz . Aracın yaşı on seneyi geçince kaskoda problem oluyormuş . Ben 97 mondeo 'ya yaptırabilirmiyim sizce. Daha önce kaskom yok .

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
mehmet bey siz bilirsiniz . Aracın yaşı on seneyi geçince kaskoda problem oluyormuş . Ben 97 mondeo 'ya yaptırabilirmiyim sizce. Daha önce kaskom yok .

Koç Allianz sigortada şu an için yaptırabilirsiniz... Önümüzdeki günler ne getirir bilemiyorum..

Diğer şirketler için de bişey diyemem... Mesela Axa 5 yaşın üstünü sigortalamıyor...

Ayrıca Kasko düşünüyorsanız, tescil tarihinden itibaren 3 ay içinde sigorta yaptırmanız çok büyük menfaatinize olacaktır...

Bu konuyu atlamayın..

Yorum bağlantısı
Ahmet Kalkan
(düzenlendi)

Ak Sigortaya yaptırdım 2 ay önce. 1 yıl hasarsızlığım vardı 800 ytl ye yaptırdım

tarihinde Ahmet Kalkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...