İçeriğe Yönlendir

Kasko Sigortanız Hangisi?

Muhittin Kaplan

Recommended Posts

Murat Edin
(düzenlendi)

Daha önce Allianz a yaptırıyorduk fakat fiyatlar yükselince Anadolu ya geçtik Allah a şükürler daha kaza yüzü görmedik..

tarihinde Murat Edin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Euroko kaskom var,malum olayda telefon ettiğimizde hemen çekicisini yolladı,Arabaya bugün experde onayı verdi ve işlem tamamdır.Sıkıntısız hallettik çok şükür :D

Allah büyük olaylardan korusun :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Şap

merhaba arkadaşlar;

aralık ayında 2008 model fucus collection 109 bg. araç aldım ve kasko yaptırmak istiyorum.

Halk sigorta 1.526 tl

Anadolu sigorta 2.175 tl

Güneş sigorta 2.326 tl

fiyat teklifi verdi.

İlk arabam ve ilk kez kasko yaptırıcam. Hangisini tercih etmem yönünden bana yardımcı olabilirmisiniz?

Teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Mehmet bey aracınız hayırlı olsun. Forumumuzda sigorta işlerimizi ricamız üzerine takip eden Mehmet Özyürek abimiz var.En değerli bilgileri o verececektir.Saygılar.... :flowers:

Yorum bağlantısı
Misafir

merhaba arkadaşlar;

aralık ayında 2008 model fucus collection 109 bg. araç aldım ve kasko yaptırmak istiyorum.

Halk sigorta 1.526 tl

Anadolu sigorta 2.175 tl

Güneş sigorta 2.326 tl

fiyat teklifi verdi.

İlk arabam ve ilk kez kasko yaptırıcam. Hangisini tercih etmem yönünden bana yardımcı olabilirmisiniz?

Teşekkürler..

Mehmet özyürek abimiz var forumda,yardımcı olabilir sanırım size,irtibata geçin derim kendisiyle.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Ben 2 yıldır HDI Sigorta kullanıyorum, hasar ödemelerinde sorun yaşamadım. Ancak Autoking ile anlaşması yok, belirtmek gerek :)

Aklıma takılan bir şeyi sormak istiyorum. Sigorta primlerinde oluşan zamlardan etkilenmemek için erkenden poliçe teklifi alıp bekletmek mümkün müdür ? Böyle birşey mümkünse, poliçe bitimine ne kadar süre kaldığında böyle birşey yapılabiliyor ?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Öyle bir firma olmalıki Ferrarinin tepesinde patinaj çekip, kenarda rapor yazılırken çay içebilmeli insan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Tatlısu

liberty sigorta dan kasko için 541 tl fiyat aldım.

nasıl bilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

merhaba arkadaşlar;

Halk sigorta 1.526 tl

Anadolu sigorta 2.175 tl

Güneş sigorta 2.326 tl

fiyat teklifi verdi.

Teşekkürler..

Konunuzu uygun yere taşıdım.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bu sene hangisini tercih etsek acep? F-kasko ya devammı yoksaa.... görüşleriniz nedir arkadaşlar?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

F-kaskonun orjinal cam dışında dişe dokunur bir artısı yok..

Bence Allianz Tüm oto

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bende aynı şeyi düşünüyordum emmi, senden de duyunca daha da emin oldum şimdi :)

Yorum bağlantısı
Sabit Okur

Selamün aleyküm ağabeyler ve arkaşlar aracımı dün aldım sigortayıda araştırıyorum. 2011 focus 1.6 comfort hb 5k Ankara'da Ulusta dayımın yaptırdığı sigorta şirketinde Halk Sigortanın vermiş olduğu fiyat 396 tl en uygun fiyatmış. Daha önce bazı sigortalarda sıkıntılar olduğunu formda okumuştum ama yerini bulamadım. Sizce fiyat uygun mu? ve Halk Sigorta da sıkıntı yaşayan oldumu?. Diğer sigorta ve fiyatları hakkında yardımlarınızı bekliyorum. Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Sabit Okur

Birde mehmet ÖZYÜREK abimize danışın derim.

Teşekkür ederim saol abi özel msj atayım o zaman.

Trafik sigortsı mı yaptırıyorsunuz?

Evet trafik sigortası.

Yorum bağlantısı
Sabit Okur

halk sigorta iyidir.gecen bana çarpan adamın sigortası halk sigortaydı benim tampon yansanyı olmasına ragmen orjınal tampon göndermiş.kötü olsa yapmazdı heralde diye düşünüyorum...

Teşekkür ederim bilginiz için saolun.

Yorum bağlantısı
Metin Yıldız

Teşekkür ederim saol abi özel msj atayım o zaman.

Evet trafik sigortası.

Trafik sigortasıysa en ucuz olanı yaptırabilirsiniz. Sizin sigortanız size çarpanın hasarını öder. Sizin hasarınızı ise diğer aracın sigortası ödediği için trafik sigortanızın iyi olması sadece karşı taraf açısından iyidir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Benim sigortamın adı Emmi Sigorta... ;) 24 saat arayabiliyorum.... :flowers:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Trafik sigortasıysa en ucuz olanı yaptırabilirsiniz. Sizin sigortanız size çarpanın hasarını öder. Sizin hasarınızı ise diğer aracın sigortası ödediği için trafik sigortanızın iyi olması sadece karşı taraf açısından iyidir.

Bence düşünceniz yanlış. Karşı tarafa çarptığınızda trafik sigortanız düzgün davranmayıp ödemeyi yapmaz ise karşı tarafın sürücüsü ile siz karşı karşıya gelirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sabit Okur

Anadolu sigortada en uygun fiyat 600 TL ama nasıl oluyorda arada uçurum farkı var Halk sigorta 396 TL fiyat veriyor anlamadım :unsure2:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çok yanlış bir yorum... Siz gelin eu.. yada h.. sigorta ile benim aracıma çarpın ve ben o hasarı sigortanızdan eksik alayım yada alamayayım, hiç sigorta şirketinizle uğraşmam..

Maddi zararımı, manevi zararımı, araçsız kaldığım günlerin zararının hepsini sizden bilirkişi raporu ile talep ederim..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...