İçeriğe Yönlendir

Yakıt tasarruf kitleri

Muhittin Kaplan

Recommended Posts

Ali Eren

Focus tdci yakıt tasarruf cihazı nereye takılmalı?

Cevap: Hiç bir yere. :biggrin: Kullandıktan sonra yorumlarınızı buraya yazarsınız değil mi? Pek faydası olacağını düşünmüyorum ama inşallah verdiğiniz para boşa gitmemiştir.

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Focus tdci yakıt tasarruf cihazı nereye takılmalı?

Cevap: Hiç bir yere. :biggrin:Kullandıktan sonra yorumlarınızı buraya yazarsınız değil mi? Pek faydası olacağını düşünmüyorum ama inşallah verdiğiniz para boşa gitmemiştir.

ali hocam, bu konuyu takipteyim, güncel 5,1 yaktım, bu cihazdan fayda alınırsa, ş.içi 4 küsürlü rakamlarla oynayacağım, ağzım sulanarak bekliyorum :biggrin: gerçi zaten tasarruf cihazı takmış gibi yakıyorum ama, olsun az mazot göz çıkarmaz :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Turgut Ünal

İşe yarayacağını sanmıyorum ama umarım işinize yarar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

sökün atın çocuğa oyuncak verin ya da iğnelik yapın mıknatısını.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

ne oldu, tasarruf var mı yok mu? ben taksam 1 gün içinde test sonuçlarımı açıklardım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

ne oldu, tasarruf var mı yok mu? ben taksam 1 gün içinde test sonuçlarımı açıklardım.

Merakla bekliyoruz Ruhan Hocam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

sökün atın çocuğa oyuncak verin ya da iğnelik yapın mıknatısını.

Hocam konuya yakın olduğun için sana soruyorum...

Bu üniversiteler neyini onaylıyor bunun.. Hepsine bakıyorum odtü falan filan onay veriyor...

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Cihaz vardır diye onay yapıyorlar galiba. Arkadaş ısrarla sordu işe yaramaz dedim. Çifti kargo dahil 36 tl ye almış. Deneyin bakalım dedim. Bu gün yarın eline ulaşır. İşe yararsa birini bana yolayacak. ;) Tasarruf için bulduğum tek yöntem ise araca binmemek. Yakıt pahalı araçlar çok yakmıyor aslında.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Kahraman

Arkadaşlar,

Dün televizyonda http://www.aenerjiturkiye.com/?gclid=CKX3lfDbhbYCFQdc3godPg8AsA adresinden de inceleyebileceğiniz bir yakıt tasarrufu cihazının tanıtımını inceledim. Baya bir etkili gibi. Deneyen, bilen, yorum yapabilecek olan var mı acaba? Hatta reklamını da Star TV'de vs spor programı sunuculuğu yapan biri yapıyordu. Ne dersiniz? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Koray Kahraman

Arama motoruna "Yakıt", "Tasarruf" ve "Yakıt Tasarruf" yazmama rağmen bulamadım. O sebeple yeni bir konu açtım.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Arama motoruna "Yakıt", "Tasarruf" ve "Yakıt Tasarruf" yazmama rağmen bulamadım. O sebeple yeni bir konu açtım.

Koray bey ;

Açmış olduğunuz konu forumumuzda daha önce açılmış olduğundan, mesajınız ilgili konuyla birleştirilmiştir.

Konuyla ilgili detaylı bilgi http://www.fordclubt...i-konu-acarken/ linkinde bulunmaktadır.

Lütfen yeni konu açmadan önce forumda arama yapınız, benzer konu varsa oradan devam ediniz.

Göstereceğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

- Ford Club Türkiye Yönetimi

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Reşat Uz

Cihazı bagladiginiz yer dogrumu? mazot filitresinden sonra baglanmasi gerekiyormus ben motoru tanimadigim icin sordum.

Bir arkadaşımın işe yarıyor tavsiyesiyle ilk arayan 400 kişiye bedava veriyoruz reklamı üzerine (bedava 34 tl 2 adet) bana da ulaştı filtreden sonra takılacağı söyleniyordu uygun yer olmadığından takmaktan vazgeçip birini kombiye diğerini ocak hortumuna taktım( sayaç ters dönmeye başladı :D ) araçta filtre çıkışı pompaya gidiyor düzene giren kovalent bağların pompa basıncından sonra tekrar alabora olması sözkonusu değil mi?dizel deki bağlantı noktası bana mantıksız geldi doğrusu bu aletin kullanıldığını yabancı sitelerdede gördüm adam herbir enjektöre birer tane bağlamış hiç bir işe yaramıyorsa dünya çapındaki bu kullanma yada kazıklama gayreti neden?

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Hayrettin Bahadir

Arkadaşlar radyolarda internette benzin gaz yakıt hortumuna delmeden kelepçe ile takılan şu yakıt tüketim aparatlarını kullanan varmı piyasada 100 -150 tl civarında satılıyor çok ta iddialı konuşuyolar %30 civarında yakıt tüketimi sağlıyoruz deneme süreci,işe yaramazsa getirin paranızı geri verelim gibi sloganlar kullanıyolar.Aranızda kullanan varmıdır acaba varsa lütfen aydınlatabilirmi ?

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan

Yalan dolan bunlar bir süre bu ürünleri satıyorlar daha sonra geri vermek isteyince çamur yapıyorlar. Geri vermeyi geçtim adresini bile bulamıyorsunuz. Bu ürünü yakınım kullandı hiç bir işe yaradığı yok diyor yani para tuzağı ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hayrettin bey bu cihazlar bu kadar cüzzi (Ford-bmw-vw-reno firmaları için) fiyata bu kadar yakıt tasarufu yapıyor olsa, bu firmalar dünyanın argesi yapıp dünyanın parasını harcamaz diye düşünüyorum. Bir arkadaşım ısrarla aldı 30 tl verdi :) Dedim içinde kesin mıknatıs vardır dedim. Ya hoca sallama dedi. :D Gelen paketin içinde parçalar açılmış ve içinden küp şeker büyüklüğünde mıknatıs vardı :D

Yorum bağlantısı
Atilla Atun

para tuzağı evet kabul ama neden tv lerde veya başka yerlerde bu tür ürünlerin halen reklamı yapılmakta ?

madem yalan dolan birileri şikayetçi olsada bari reklamı yapılmasa hani .

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

para tuzağı evet kabul ama neden tv lerde veya başka yerlerde bu tür ürünlerin halen reklamı yapılmakta ?

madem yalan dolan birileri şikayetçi olsada bari reklamı yapılmasa hani .

kanallar nasıl para kazanacak  :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...