İçeriğe Yönlendir

Karavan Yapımı

Erdal Kopmaz

Recommended Posts

Erdal Kopmaz

arkadaşlar transit panelvanların yakıt tüketimleri ile ilgili bilgisi olan varmı acaba?

Yorum bağlantısı
Bayram Bekman

bunun uzun sası yuksek tavan olanından aldı bır arkadasım! dedıgıne gore 38-40 ykrs yakıyormus! 3200cc galıba onlar!!

tabı daıma yuk tasımakta!arkadasım ınsaat malzemesı satıyor! sımdılık memnun,bakalım ılerde ne olacak!

Yorum bağlantısı
Erdal Kopmaz

yok bayram bey o bana buyuk gelir beni bu model ilgilendiriyor :D) daha buyuğunu koyacak yerim dolduracak malım yok:)

Yorum bağlantısı
Erdal Kopmaz

iş için düşünüyorum böyle bir araba ama trafik le transit arasında ki farkları araştırıyorum suan

Yorum bağlantısı
Bayram Bekman

erdal bey agır ısse ford! hafıf ıs ıse trafık! soyle acayım;bızım lokantacı trafık aldı 3 ay kadar once! hem panelvan hemde arkasında 3 kısılık yatırılan koltuk var! tabı karavana hafıf! ısını goruyor. :)

Yorum bağlantısı
Erdal Kopmaz

iş pek yoğun diil aslında ama oluncada yüklü oluyor ben yangın söndürme cihazları ile uğraşıyorum bazen hafif bazende agır oluyor yüküm ama transitin sekli daha hoşuma gidio bi arkadasda da trafik var 100 km de 8 lt dio oda beni cezbedio doğrusu yada connect in kapalı kasasını alıp 2 partide işleri yapmakda var tabii:)

Yorum bağlantısı
Ömer Yüce

Ford dayanıklılık ve yürür aksam bakımından diğerleriyle kıyaslanmaz siz direkt düşündüğünüz bu modeli alın bence. Masrafsız bi panelvan...

Yorum bağlantısı
Erdal Kopmaz
aman abi adamlar satacak yer arıyor sende son sahibi olursun

nurol bey connect kapalı kasalar içinmi bu dediğin

Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Hüseyin Matur

177f3bfa79c9b65220a8d15953dedbaf.jpg

Resimdeki araca benzer bir karavanımız var. Bu araca elektrik yada yakıt ile çalışacak bir ısıtıcı gerekiyor. Ne olabilir?

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici
(düzenlendi)

Webasto iyi olur

Webasto çok kullanışlı hatta istediğin saate kurabiliyorsun.Fakat mazot deposuna ayrı bir hortum atılıyor yani yakıt ile çalışıyor, fiyatıda çok uçuk. Transite taktırmak için fiyat sordum 1000 liradan aşağıya söyleyen olmadı.

Her zaman Çorum kaloriferi :D

tarihinde Ahmet Ekici tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

1000 tl ye webasto ??? derhal adres telefon veriniz gidip alacağım

transportere özel model gelmişti türkiye ye.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

karavanda elektrikle ısıtma, benzin pompası yanına katalitik ısıtıcı koymak gibidir, tek çare yakıtla ısıtma

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur
(düzenlendi)

Webasto iyi olur

Webasto çok kullanışlı hatta istediğin saate kurabiliyorsun.Fakat mazot deposuna ayrı bir hortum atılıyor yani yakıt ile çalışıyor, fiyatıda çok uçuk. Transite taktırmak için fiyat sordum 1000 liradan aşağıya söyleyen olmadı.

Her zaman Çorum kaloriferi :D

Maalesef fiyatlar epey pahalı.

karavanda elektrikle ısıtma, benzin pompası yanına katalitik ısıtıcı koymak gibidir, tek çare yakıtla ısıtma

Yaksın, yeterki ısıtsın abi. :)

Bir arkadaşım vw t3 karavanına mazot ile çalışan bir ısıtıcı taktırmıştı.

Yanlış bilmiyorsam, takan firmanın linki aşağıda

http://www.otoengin.com/23/Arac-kabin-isicilari-(eberspacher-webasto).aspx

Kaça mal etti acaba bilgi var mı?

tarihinde Hüseyin Matur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İkinci el webasto alınacak veya yurt dışına gidip gelen kamyoncu abilereden istenecek. Yurt dışından en fazla 500 dolerosa temin ediliyior

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Kaça mal etti acaba bilgi var mı?

2 sene önce taksitli 1.500 lira olması lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

webasto 2 sene önce kamyona taktırdık 1200 tl gibi bir fiyatı vardı.kendine ait yakıt tankı var.arabanın içini hamam gibi yapıyor.8-9 saat  gibi çalışma süresinde 2 lt kadar yakıt harcıyordu sanırım tam hatırlamıyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

çorum kaloriferi . burda köy minübüslerine falan bağlıyorlar koltukların altlarına koyuyorlar . hüseyin abi ne yaptın minübüse saklama bizden . karavanamı çevirdin yoksa? 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Resimdeki araca benzer bir karavanımız var. Bu araca elektrik yada yakıt ile çalışacak bir ısıtıcı gerekiyor. Ne olabilir?

Kiraya verir misin :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

webasto bir markadır, genelde kendine ait depo da kullanmaz hemen her marka için özel üretimi vardır, dahili depoyu kullanır,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

1000 tl ye webasto ??? derhal adres telefon veriniz gidip alacağım

transportere özel model gelmişti türkiye ye.

Bizim kamyoncular 1200 civarı taktırıyor.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...