İçeriğe Yönlendir

C-Max trend'im ghia ya doğru

Fatih Çalıkuşu

Recommended Posts

Fatih Çalıkuşu

bugün aldığım ürünleri en kısa zamanda montajını tamamlayıp sizlerle paylaşacağım,trend donanımlı aracım ghia donanımı kazanmaya devam ediyor

yorumlarınızı bekliyorum

13022009278tf3.jpg

w640.png

13022009280hp8.jpg

w640.png

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
hayırlı olsun cd çalırı ne kadara aldınız

500 tl

hayırlı olsun abi o cd çalarda pek şekildir :lol2:

sağol Mustafacım daha iyileri senin olur inşaallah

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

şimdi yalnız dikdörgen çerçevede lazım bana ,nerden bulabilirim bir araştıralım sanayi sitelerini

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

hayırlı olsun güle güle kullanın :lol2:

arkadaşlar mercekli far arıyorum aksarayı altüst ettim bulamadım bulabileceğim yer varmı? içi siyah olmasın aracın muayenesi yaklaştı muayenede sorun oluyormuş galiba.

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
hayırlı olsun güle güle kullanın :lol2:

arkadaşlar mercekli far arıyorum aksarayı altüst ettim bulamadım bulabileceğim yer varmı? içi siyah olmasın aracın muayenesi yaklaştı muayenede sorun oluyormuş galiba.

bende arıyorum artık ebay den önce bulup sonra getirtmeyi deneyeceğim

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Vay vay faydalı gelişmeler. O tip çerçeveyi Ali de görmüştüm galiba. 0212 2862627.

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Abi hayırlı olsun, güle güle kullan. Aynanın maliyeti ne oldu sana?

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Vay vay faydalı gelişmeler. O tip çerçeveyi Ali de görmüştüm galiba. 0212 2862627.

en kısa zamanda irtibata geçelim Ali Beyle zaten kartlarımın bir çoğu yakın zamanda Ford aksesuar ve parçacılarıyla dolu

hayırlı olsun güzel bi yenilik ikiside

asıl niyetim double din almaktı fakat Sinan sağolsun çin malı dvdleri pek tavsiye etmeyince son kararım bu oldu,iyide oldu

Hayırlı olsun abi, güle güle kullan...

sağol Gökhancım,niyetim göze hitap eden bir araç gücüm yettiği miktarda

Abi hayırlı olsun, güle güle kullan. Aynanın maliyeti ne oldu sana?

Mert Can 150-200 arasında hem fiyatlar bu ayna 100 tl kartal oto sanayiden ikiside ,asıl mp3 için gitmişken karşı dükkan ford parçacısıydı soralım dedik kısmetmiş oldu

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Fatih abi bu aynalardan var mı başka orada? Ayna çıkma mı sıfır mı?

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Fatih abi bu aynalardan var mı başka orada? Ayna çıkma mı sıfır mı?

çıkma ayna ben alırken 1 adet vardı gitmek gelmek biraz meşakkatli kartal oto sanayi ama illaki olsun dersen ikitelli organizeye gel 150 tl olan aynayı nakit paraya pazarlık yaparız seninle hem gayette temizdi ,iki dükkanında telefonunu verebilirim istersen

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
çıkma ayna ben alırken 1 adet vardı gitmek gelmek biraz meşakkatli kartal oto sanayi ama illaki olsun dersen ikitelli organizeye gel 150 tl olan aynayı nakit paraya pazarlık yaparız seninle hem gayette temizdi ,iki dükkanında telefonunu verebilirim istersen

İkitellideki yer Dağdelen mi? Ben kendimi ayarlar ayarlamaz sana haber veririm abi. Gider pazarlık yaparız, 100 Liraya verirse alırız,vermezse de canımız sağolsun :)

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
İkitellideki yer Dağdelen mi? Ben kendimi ayarlar ayarlamaz sana haber veririm abi. Gider pazarlık yaparız, 100 Liraya verirse alırız,vermezse de canımız sağolsun :)

yok başka bir firma 150 tl olan,artık canım sıkılınca soluğu sanayide alıyorum,senin dediğin firmada daha yıpranmışı 200 tl idi ,sen ne zaman istersen gider bakarız , zaten ben ikitellideyim her türlü bir c.tesi hallederiz

Hayırlı olsun Fatih kardeş. Sony kalitesinde müzikler eşliğinde arkayı güle güle dikizle :nazar:

teşekkür ederim birde bi xenon patlattıkmı ebayden tadından yinmez c max olur

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Vayy, teyip çok hoş. :nazar: Güle güle kullan,Hayırlı olsun Fatih..

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Fatih Abi aynanın montajını nerede yaptıracaksın?

bilmemki benim bir elektrikçi var sürekli gittiğim o yapabilir mi acaba

Hayırlı olsun Fatih bey güle güle kullanın...

teşekkürler

Vayy, teyip çok hoş. :nazar: Güle güle kullan,Hayırlı olsun Fatih..

sağol abi teşekkürler ,sony siyah camı kırık çıkınca iade ettim bunu aldım ,değişelim abi lafımı olur

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

İstersen bizim Elektrikçiyle de konuşabiliriz abi. Florya Beşyol Sanayi Sitesinde. Bu işleri iyi yapar, işçiliği de temizdir...

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
İstersen bizim Elektrikçiyle de konuşabiliriz abi. Florya Beşyol Sanayi Sitesinde. Bu işleri iyi yapar, işçiliği de temizdir...

olur sende alınca ikisini bir bağlatırız olmaz mı

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
olur sende alınca ikisini bir bağlatırız olmaz mı

Olur abi, hallederiz beraber... :nazar:

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Olur abi, hallederiz beraber... :nazar:

tamamdır, Cavit abinin aracın ayna kısmı ile ilgili fotoları istedim tam manasıyla doğru yere montajı açısından

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
(düzenlendi)
sağol abi teşekkürler ,sony siyah camı kırık çıkınca iade ettim bunu aldım ,değişelim abi lafımı olur

Sağol, varol..8 kanal tuşu gördüm iyiymiş, bizmkilerde 6 kanal tuşu var, ben bile kendiminkini daha yeni çözmeye başladım. :)

9 da varmış.. :nazar:

tarihinde Cavit Do?an tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...