İçeriğe Yönlendir

C-Max trend'im ghia ya doğru

Fatih Çalıkuşu

Recommended Posts

Fatih Çalıkuşu
Sağol, varol..8 kanal tuşu gördüm iyiymiş, bizmkilerde 6 kanal tuşu var, ben bile kendiminkini daha yeni çözmeye başladım. :nazar:

bak istersen hiç kaçırma bu teklifi başka kimselere yapmam :))

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
bak istersen hiç kaçırma bu teklifi başka kimselere yapmam :nazar: )

Değişmeyen.. :) Bizimkilere uymaz herhalde, çercevesi düz değil..

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
Değişmeyen.. :) Bizimkilere uymaz herhalde, çercevesi düz değil..

Uydururuz :nazar:

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Değişmeyen.. :nazar: Bizimkilere uymaz herhalde, çercevesi düz değil..

ben şimdi bir çerçeve almalıyım önce,sonrada şu benim kenarda bekleyen müzik sistemine bir hareket vermeliyim

esas ondan sonra bir anlam kazanacak mp3 çalar

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Cavit abi osram cool blue montajını yaptın mı ? yoksa beğenmedin mi ?

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
Uydururuz :)

Bana sinyalli ayna gövdesi lazım..bulursak onu uydururuz. :nazar:

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
Bana sinyalli ayna gövdesi lazım..bulursak onu uydururuz. :nazar:

O zaman arayışa geçer buluruz, 2. planda uydururuz :)

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

500 tl ye sordum fazla geldi ama araştırırım,hem senin aynalar sinyalli değil mi ki?

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
Cavit abi osram cool blue montajını yaptın mı ? yoksa beğenmedin mi ?

Yok Fatih, daha yapmadım.Biraz yoğunum,Çok yakında..

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
(düzenlendi)
Yok Fatih, daha yapmadım.Biraz yoğunum,Çok yakında..

sağlık olsun ,fotolarını bekliyoruz

birde ST folyo uygulama yapan göremedik daha isim vermeden kısaca Bilo

tarihinde Fatih tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
500 tl ye sordum fazla geldi ama araştırırım,hem senin aynalar sinyalli değil mi ki?

Hayır yok. Bu soruyu cevaplarken nedense Ali geldi aklıma.. :nazar:

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Hayır yok. Bu soruyu cevaplarken nedense Ali geldi aklıma.. :nazar:

neden abi Astra da ya da clioda sinyalli ayna var mı ki?

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
O zaman arayışa geçer buluruz, 2. planda uydururuz :nazar:

Sağol Mert..Sen direksiyonu almadan önce bütçeden bahsediyordun, aynı sıkıntı bizdede var hele bir piyasa açılsın yaparız birşeyler.. :)

neden abi Astra da ya da clioda sinyalli ayna var mı ki?

Ali benim arka kampanalara bahane buluyor birde bunu eklemesin diye.. :)

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Sağol Mert..Sen direksiyonu almadan önce bütçeden bahsediyordun, aynı sıkıntı bizdede var hele bir piyasa açılsın yaparız birşeyler.. :)

Ali benim arka kampanalara bahane buluyor birde bunu eklemesin diye.. :nazar:

meyve veren ağaç taşlanır hep ,belkide senin ghia yı kıskanıyor bilemeyiz :)

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
Sağol Mert..Sen direksiyonu almadan önce bütçeden bahsediyordun, aynı sıkıntı bizdede var hele bir piyasa açılsın yaparız birşeyler.. :nazar:

O sıkıntı bizde de var hala. Allah razı olsun Hakan Abi biraz kolaylık tanıdı bana. Baktım direksiyonda karşımda melül melül bakıyor. Gaza geldik aldık :)

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
O sıkıntı bizde de var hala. Allah razı olsun Hakan Abi biraz kolaylık tanıdı bana. Baktım direksiyonda karşımda melül melül bakıyor. Gaza geldik aldık :nazar:

iyide yaptın bende bugün ST direksiyonu sordum olurda denk gelirse haber verecekler yalnız 450 tl gibi fiyatları duyunca biraz şaşırdım

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
iyide yaptın bende bugün ST direksiyonu sordum olurda denk gelirse haber verecekler yalnız 450 tl gibi fiyatları duyunca biraz şaşırdım

Abi ST direksiyonu için Airbag da değişmesi gerekir? Maliyet çok çıkar diye düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

direksiyonu satan şahıs airbag işi ile uğraşan birisi ,o parayı göze alan air bag falan göze almıştır,ama bir direksiyona bence fiyat çok geldi

şu internette st vites topuzları 30-50 tl uyarmı bizim araçlara

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
şu internette st vites topuzları 30-50 tl uyarmı bizim araçlara

Ben internetten baktım ama ST ile bizim Trend vites topuzları arasında bir fark yok. Ayrıca ST'ler 6 ileri olduğu için değiştirmek mantıklı gelmiyor bana...

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Ben internetten baktım ama ST ile bizim Trend vites topuzları arasında bir fark yok. Ayrıca ST'ler 6 ileri olduğu için değiştirmek mantıklı gelmiyor bana...

aslında bende kıyaslma imkanı bulamadım ilanlarda hep 5 ileri olan topuzlar,ama aynı geldi satılan ürünler en azından

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç

Hayırlı olsun teyp ama pahalıya almışsınız 1 ay önce yıldız sanayi sitesinde kazalı bir araç vardı focus titanyum üzerinde vardı sordum 450 dedi ama pazarlık yapsaydım daha da aşağısına alırdım. Yinede hayırlı olsun çerçeveyi bulman çok zor ben 2 hafta araştırdım ve bulamadım en sonunda özel çerçeve yaptırdım. Sonuç mükemmel oldu.

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Güzel parçalar..

Güle güle kullan..

teşekkürler abi sağolasın

Hayırlı olsun teyp ama pahalıya almışsınız 1 ay önce yıldız sanayi sitesinde kazalı bir araç vardı focus titanyum üzerinde vardı sordum 450 dedi ama pazarlık yapsaydım daha da aşağısına alırdım. Yinede hayırlı olsun çerçeveyi bulman çok zor ben 2 hafta araştırdım ve bulamadım en sonunda özel çerçeve yaptırdım. Sonuç mükemmel oldu.

yani piyasada sony siyah olanlar bile bu fiyattan pahalıya,çerçeve olayını hellederim çevrem sanayi konusundan iyidir teybi aldık onuda alırız olmadı akrilikten yaparız

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
teşekkürler abi sağolasın

yani piyasada sony siyah olanlar bile bu fiyattan pahalıya,çerçeve olayını hellederim çevrem sanayi konusundan iyidir teybi aldık onuda alırız olmadı akrilikten yaparız

evet zaten bu işlerin adresi sanayi güle güle keyifli günlerde kullanın

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
evet zaten bu işlerin adresi sanayi güle güle keyifli günlerde kullanın

sanayide benim ikinci adres oldu bir sene içinde nerdeyse lazım olabilecek elektrikçi,dinamocu air bag tamircisi ,çıkmacı derken ahbap oldum bir çoğuyla

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...