İçeriğe Yönlendir

C-Max trend'im ghia ya doğru

Fatih Çalıkuşu

Recommended Posts

Fatih Çalıkuşu
tşk ama beni çok uğraştırdı bu çerçeve

uğraşmadan oluşan mod keyif vermiyor bir zaman sonra ,ne kadar emek o kadar keyif

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
uğraşmadan oluşan mod keyif vermiyor bir zaman sonra ,ne kadar emek o kadar keyif

evet haklısınız şimdi keyifle biniyorum arabama bi ara çok sıkıcı olmuştu ama tekrar aramızdaki buzlar eridi.

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
evet haklısınız şimdi keyifle biniyorum arabama bi ara çok sıkıcı olmuştu ama tekrar aramızdaki buzlar eridi.

ben elimden geldiğince değişiklik yapmaya gayret gösteriyorum aracımda ve görsel yönde çok gibi görünsede faydalı modları yapmak daha doğru diye düşünüyorum .bakım,carbon clean kararan ayna türü olmalı asıl gerekli olan,ama her zaman bu tip iyileştirmeler cazip gelmeyebiliyor

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Araba garanti kapsamında değilse abi konsolu sökelim :rolleyes: Ben bizim fordun bütün döşemesini sökmüştüm :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Araba garanti kapsamında değilse abi konsolu sökelim :rolleyes: Ben bizim fordun bütün döşemesini sökmüştüm :rolleyes:

o kadar fazla işçilik gerektirmeyecektir,ben aklımdan geçenleri uygulayabilirsen resimlerle paylaşacağım

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Aman bu adama araba teslim etmeyin arkadaslar, disaridan focus gibi gorunur, iceri girersiniz, uzay mekigi gibi bir sey cikabilir karsiniza :nazar:

Boşuna mı İtalyan sinan ,tasarımda dünyada öncü adamlar

Yorum bağlantısı
Eyyüp Çelik

Fatih bey Çerceve bulursanız çok mükemmel bir görüntü olur.

aynı teyp benim aracta orjinal. Çok hoş duruyor.

performans zaten mükemmel

teypxj4.jpg

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

güzel olmuş güle güle kullanın

yanlız bizim mondeoda vardı o teyp çok çabuk çiziliyor bide on/off düğmesine basarken çıtırt çıtırt sesler gelıyor ama ses kalitesi mükemmel

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Fatih bey Çerceve bulursanız çok mükemmel bir görüntü olur.

aynı teyp benim aracta orjinal. Çok hoş duruyor.

performans zaten mükemmel

teypxj4.jpg

bir yandan çerçece arıyorum bulamazsam başka şekilde çözeceğim en kötü akrilikten yapacağım

güzel olmuş güle güle kullanın

yanlız bizim mondeoda vardı o teyp çok çabuk çiziliyor bide on/off düğmesine basarken çıtırt çıtırt sesler gelıyor ama ses kalitesi mükemmel

benim birde müzik tesisatım var kenarda bekleyen,hepsini bir arada düşünemiyorum bile

fatih abi üyelerimizden deniz tayanç bey ankara da çerçeve döken bi yer bulmuş onunla bi konuş istersen çerçeve için.bende bugun forumu kurcalarken gördüm çok begendim

http://www.otoclubturkiye.com/forum/index.php?...mp;#entry638982

iletişim kurduk telefonları mevcut,ilgine teşekkürler

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Fatih son durum nedir,Çerçeve bulabildin'mi.?

sanayiye vakit ayıramadım bu ara iş yoğunluğum var,en kısa zamanda fotoları paylaşacağım yalnız plastik ve metal çerçeve fazla kısımlardan kurtuldum benim mevcut teyp dikdörtgen ölçüsü ile yeni mp3 aynı ebatlarda belki çerçeveye gerek kalmayabilir

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

ve teyp montajını tamamladım fotolar yakında,sadece teybin sökümünde destek aldım montajı kendim yaptım sayılr

Yorum bağlantısı
Mustafa Akarslan

Fatih, hayırlı olsun. güle güle kullan. şık olmuştur.

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

ve yarında kararan ayna montajımı yaptırmayı planlıyorum,gerekli olan bağlantı parçasını oto camcılarından temin ettim

işte ayna tırnağı

27022009322.jpg

w640.png

ve karşılık parçası

27022009321.jpg

w640.png

aslında mert can arkadaşımla birlikte yaptırmayı planlıyorduk ama,sağlık olsun

o aynayı aldıktan sonra montajını birlikte yaparız artık çünkü aynanın karşılığı onada gerekecektir.

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
hayırlı olsun

sağolun Ali Bey epey uğraştırdı fakat değdi,yalnız çerçeve aldığımda daha iyi görüntü olacaktır

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
teşekkürler

27022009319.jpg

w640.png

27022009320.jpg

w640.png

bence teyibin kenarlarınıdaki boşluk hoş görünmüyor. orayı doldurtturup üzerini kaplattırsan daha hoş gözükür. keyifli müzik dinlemeler.

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Yarın kaç gibi müsaitsin abi? Beraber yapalım montajı istersen...

öğleden sonra gibi olabilir

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...