İçeriğe Yönlendir

C-Max trend'im ghia ya doğru

Fatih Çalıkuşu

Recommended Posts

Fatih Çalıkuşu
Hadi hayırlısı olsun...Sed elektroniğe sordun mu abi çerçeveyi zeytinburnu?

internet adresinde baktım genelde c max içim 2din den ince teyplere dönüşüm çerçeveleri vardı

sahibinden com da 200 tl istedi birisi şaka gibi ,teypte içinde mi dedim

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Abi yarın kaç gibi nerede buluşalım? Ben öğleden sonra %90 müsait olucam. Takarken sana eşlik etmek istiyorum...

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

buluşma noktamız ikitelli olsun mu?

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Olsun. Aynayı orada mı taktıracaksın?

sadece tavan lambasından elektrik alınacak,ama dersen benim ustaya yaptıralım o da olur

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
bence teyibin kenarlarınıdaki boşluk hoş görünmüyor. orayı doldurtturup üzerini kaplattırsan daha hoş gözükür. keyifli müzik dinlemeler.

Sayın Fatih bey;Montajı kendiniz yaptınız diye üstteki eleştiriyi görmezden gelmenizi kınıyorum.. :good1: Ve aynı eleştiriye bende katılıyorum.. :)

:good1:

Güle güle kullan Fatih,Çok yakışmış..(Kenarları kapanırsa dahada yakışır.) :(

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
Sn.Doğan sizin aracınız ne zaman ghia x e doğru yol alıcak :good1:

Aksaraya gidip bir X yazısı alırsam tamam.. :good1: Benim aracım orjinal X zaten.. :)

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Aksaraya gidip bir X yazısı alırsam tamam.. :good1: Benim aracım orjinal X zaten.. :good1:

Aksaraya giderseniz X yazısıyla dönmezsiniz siz Sn.Doğan :)

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
Aksaraya giderseniz X yazısıyla dönmezsiniz siz Sn.Doğan :good1:

:good1:

Hadi len, Ali abisi kılıklı.. :)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

arkadaşlar ben bişi soracam 2005 c-max larda sony müzik sistemi var bunun ekran ışığı değişiyormu? güneşli havalarda ekran hiç görünmüyor.

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
arkadaşlar ben bişi soracam 2005 c-max larda sony müzik sistemi var bunun ekran ışığı değişiyormu? güneşli havalarda ekran hiç görünmüyor.

Malesefki o sorun değişmişyor...Sayın lokman sonynin bi hatası.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

bilgilendirme için sağolun sinan bey.buşekilde idare edecez artık.

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Sayın Fatih bey;Montajı kendiniz yaptınız diye üstteki eleştiriyi görmezden gelmenizi kınıyorum.. :) Ve aynı eleştiriye bende katılıyorum.. :fiuw:

:)

Güle güle kullan Fatih,Çok yakışmış..(Kenarları kapanırsa dahada yakışır.) :wub:

her türlü eleştiriye açığım,o açıklık çerçeve ile giderilebilir ama ben fazla rahatsız değilim bu durumdan teyp o yuvaya hiç olmayadabilirdi

ama ses fena güzel

:)

Hadi len, Ali abisi kılıklı.. :fiuw:

şirket kurmuşlar abi kardeş senin arabaya yükleniyorlar Cavit Abi

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

bugün Mert can ile birlikte beşyol sanayideydik birlikte güzel vakit geçirdik,aynanın montajını sanayide işin ehli birine yaptırdık bana vakit ayırdığın için teşekkürler Mert Can,ustadan çok memnun kaldım herkese tavsiye edebilirim üzerine birer keyif kahvesi iyi geldi inan,ayna çok iyi oldu malum benim gözler renkli olunca ışığa fazla duyarlı artık bu sıkıntıdan kurtulmuş oldum darısı başına

28022009324.jpg

w640.png

fatih takipte

28022009325.jpg

w640.png

28022009328.jpg

w640.png

son hali

28022009330.jpg

w640.png

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Ne demek Fatih Abi, lafı mı olur. Ayrıca ısmarladığın kahveler için de çok teşekkür ederim. Aynan gerçekten güzel oldu. Güle güle kullan...

Şu teyp işini de bir ara halledelim abi, olur mu? :)

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
ayna hayırlı olsun :)

teşekkürler herkese öneririm çok faydalı bir mod

Ne demek Fatih Abi, lafı mı olur. Ayrıca ısmarladığın kahveler için de çok teşekkür ederim. Aynan gerçekten güzel oldu. Güle güle kullan...

Şu teyp işini de bir ara halledelim abi, olur mu? :)

teşekkürler

kahvenin lafımı olur,onca zaman benim için koşturdun

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Güle güle kullan Fatih kardeş. Yararlı bir mod olmuş. Sizinle olmak isterdim ama nasib değilmiş.

sağlık olsun bir dahaki sefere inşallah

kısmetse sırada bi xenon far modifiyesi var ardından cam filmi sonax ya da ziebart

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
güle güle kullanın fatih bey

teşekkürler

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...