İçeriğe Yönlendir

Ailemizin yeni üyesi 2006 Focus pekbidolu modeli

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Çağlar Bayur
http://www.sahibinden.com/v6_otomatik_sati...pXQQdisplayitem

bu aracı tanıyan var mı?? acaba kimin mondisi??

O ilandaki V6 bana ait

1.6 tiptronik şanzımanlı bir aracın dış görünümünü St yapmayı sevmeyenlerdenim, yani her değişimin de teknik-performans dayanağı olmalı ama daha ilginç fikirlerim var, hem de tamamen Ford parçaları ile :spiteful:

Sony ana ünite kalacak, ama ana ünite vay ben neymişim diyecek kıvama gelecek insallah tabii, bütçe elverdiğince....

Ana fikir, baz görünümü - sistemleri bozmadan - üzerine uyumlu ilaveler-değişiklikler yapmak, zira bu kadar nadide bir araca yakışan değişimler olmalı, yoksa bana küser :)

Yorum bağlantısı
Taha İlgen

full+full sözü bu araç için resmen :nazar:

Yorum bağlantısı
Abdülkerim Demir

gerçekten her türlü özelliğe sahip.

aynısının dizelinden olanına öyle bir ihtiyacım var ki.

Rabbim her türlü üzücü hadiseden muhafaza eylesin.

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
(düzenlendi)

Hayırlı olsun, gayet dolu, güzel bir araç. Ama 2000tdi ve 2500v6'dan sonra pek haz vereceğini sanmam. Ömrü çok uzun olmayabilir kanımca. Mehmet abinin toyota gibi. :s

tarihinde Sayg?n Can O?uz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

çağlar abicim çok güzel güle güle kullan.

Yorum bağlantısı
Ömer Salih Yetgil

Çağlar Abi bluetooth'u çalıştırdım. Teyp Kodu alındı. Şu an noterden satışı bekliyorum. Bluetooth ile konuşarak klimayı açmak, radyoyu çalıştırmak hatta eşleşmiş telefonla sayıları söyleyerek milleti aramak çok zevkli ehehe! Noter satışı gelince teslimata bekleriz abi :dribble:

Yorum bağlantısı
Aykut Aydoğdu
(düzenlendi)

Çağlar abi aracın çok güzel ama bir kusuru var. Ghia X olmasına ragmen sis farları boyalı degil onada bir el at istersen :dribble: :dribble:

Hayırlı Olsun kazasız belasız sürüşler dilerim

tarihinde Aykut Aydo?du tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Barış Çelik

Hayırlı olsun abi çok güzel araba

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Çağlar Bey hayırlı olsun.Gerçekden de bahsettiğiniz gibi çok güzel bir araç ve Türkiye'deki Focuslarda olmayan özellikler var.

Belki de bu araçtır, tam kestiremiyorum ama herşeyiyle aynı.Yöneticime bir süreliğine tahsis edilmiş ve kendimde uzun kilometreler yapmıştım.Kendine aşık edecek donanımlara sahip.Herşeyiyle mükemmel bir araba.

Ancak, tek beğenmediğim araba yolda giderken çok nazlıydı sanki tdci bir aracın turbosunun çalışmaması gibiydi.Gerçii siz bunları halledersiniz.

Tekrar tekrar hayırlı olsun...

Yorum bağlantısı
Akif Tanık
Çook güzel bir focus, Ne ararsan var Bmw gibi mubarek

Güle güle kullanın, kazasız, keyifli sürüşler... :rolleyes:

Valla öyle...baksana alaattin'de gitti bmw aldı...Alsana bi tane bunda dimi yani :D

Yorum bağlantısı
Ömer Salih Yetgil

Ha deyip bulunan bir araba değil bu. BMW her yerde var bu sınırlı :rolleyes: Limited Edition ehehe!

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Blutuut u çok zevkliymiş, ben sadece telefon görüşmesi için sanıyordum , Ford da böyle bir donanıma hiç rastlamamıştım, artık klimamı açarken parmaklarım yorulmayacak :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil

waşşş diyorum odane.

abi hayırlı olsun en kısa zamanda bekliyorum seniiii.

Yorum bağlantısı
Aykut Aydoğdu

çaglar abi klimayı açmak için ne diyorsun birde bu sistem nasıl çalışıyor bizdede var ama kullanan yok :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Düğmeye basıp help dediğinde sana menuleri okuyor, mesela phone dedikten sonra telefon menüsüne giriyor ( konuşan bayan karşılık veriyor: Phone) sonra yine help dediğinde sana menuleri okuyor.....

Sİz de hangi araçta var Voice Sistemi?

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
:rolleyes::D:)

Sefa, bayağı bir hesap yaptım. senin araba ile benimkini birleştirsek yinede çağlarınkinden birtane çıkmıyor..Acilen bişiler bulmamız lazım.. :lol2: :lol2:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Sefa, bayağı bir hesap yaptım. senin araba ile benimkini birleştirsek yinede çağlarınkinden birtane çıkmıyor..Acilen bişiler bulmamız lazım.. :rolleyes::D

Çok güzeldi.. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...