İçeriğe Yönlendir

Ailemizin yeni üyesi 2006 Focus pekbidolu modeli

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Cavit Doğan
Biri Çağlar'ın adresini istedi..

Adresi bende yok ama, Osman'ın oraya gönderin dedim.. Nasıl olsa her gün gidiyor oraya . :bi:

:seytan:

Pekbi dolu arabanında bu dezavantajları var, Bakımını yaptır yaptır bitmiyor.. :nea::shok:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Tarzıma uygun bakımımı bir yaptırayım, sonra yıllarca rahatım.

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Çağlar Abi bunun arka frenleri disk mi kampana mı?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Tdci lar disk, benim benzinli de disk, kampana olan var mıymış? Ama onun fren sisteminde eps var :p

Yorum bağlantısı
Semih Nigri

kampana olmasının eksileri nedir acaba?

bu arada hayırlı olsun çağlar abi... güle güle kullan...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Aslında şahsen kullandığım araçta kampana olsun isterdim, ucuz, uzun ömürlüdür, diske göre dezavantajı ağır olması, kolay soğumaması, şişme yapabilmesidir. Arka frenlerin toplam fren gücüne etkisi %25 tir , focus I kampanadır ve 39 m. fren mesafesi ile sınıfında birinci idi.

Yorum bağlantısı
Tolga Gören

Çağlar Abi hayırlı olsun... Yeni gördüm başlığı! Foruma giremiyorum bu aralar iş yoğunluğundan... Kazasız, belasız ve keyifli sürüsler dilerim!

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

1004872.jpg

Biri eline boya tabancasını geçirip amortisörü,aks destek kollarını da boyamış abi galiba,davlumbaz diye. ;)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Üstteki resim komple boyanmış araca ait, kazalı.

Yorum bağlantısı
Taha İlgen

bende diyecektim çağlar abi arabayı soydurdu komple,sıfırdan elden geçiriyor heralde diye ;)

Yorum bağlantısı
Semih Nigri
Aslında şahsen kullandığım araçta kampana olsun isterdim, ucuz, uzun ömürlüdür, diske göre dezavantajı ağır olması, kolay soğumaması, şişme yapabilmesidir. Arka frenlerin toplam fren gücüne etkisi %25 tir , focus I kampanadır ve 39 m. fren mesafesi ile sınıfında birinci idi.

geçen servistede 0 km 09 fiestanın arka kampana olarak gördüm.. tuhafıma gitti biraz ;)

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Coşkun Filiz

Merhaba Çağlar abi,

Aynı araçtan bendede var hatırlarsan daha önce konuşmuştuk.

cam ısıtmasının yanındaki boş yer yolcu airbag iptal uyarısı için. torpidodaki boş bir yerede anahtarı takılıyor. servise sormuştum. 200 tl civarı fiyat istediler.

Birde arabanın hızlanmama isteği ve yakıt tüketimi için neler yaptın?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Kalkıştaki ataklık için Nanocharger taktırdım, klima açık iken kalkış, klima kapalı gibi gerçekleşiyor, tüketimden yana bir uğraşım yok, bakım yaptım o kadar. Ki zaten şu anda arabam satılık, artık pekbisiyaha biniyorum.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Fırat Şenol
(düzenlendi)
Kalkıştaki ataklık için Nanocharger taktırdım, klima açık iken kalkış, klima kapalı gibi gerçekleşiyor, tüketimden yana bir uğraşım yok, bakım yaptım o kadar. Ki zaten şu anda arabam satılık, artık pekbisiyaha biniyorum.

Ayıptır sorması ne kadar istiyorsunuz Çağlar bey pek bi doluya?... Tabi henüz satılmadı ise.

tarihinde F?rat ?enol tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yusuf Celebi

Çağlar abi hayırlı uğurlu olsun.Maşallahı varmış yani.Aynı zamanda hayırlı satışlar.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Şu anda forum içi veya arkadaş çevreme 25.000TL dir. Teslim öncesi bakımı vs. vs. içinde.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...