İçeriğe Yönlendir

Ailemizin yeni üyesi 2006 Focus pekbidolu modeli

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Guest Sinan Akg
Yarın görüşürüz, Benim araba tırt mı değilmi.. :D Benim arabanın en büyük özelliği nazara karşı koruma amaçlı olarak az özellikli olmasıdır.. :)

:):p:) Yarın derken abi ?

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
ESP deee varrrr ısıtmalı camdaaa varrrr....Cavit abide yok :D;)

08072008830800x600.jpg

:)

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Ulen akşam akşam elimde bidon ile beni benzinciye götürme şimdi.. :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Hareketli subap konusunu açarsan iyi olur..

bunlar reklam kokan hareketler zaten

benim bildiğim alt devirde az yaksın üst devirde de kaçmaya baksın felsefeli bir durum tabi anca 100 hp lik focus II debn kaçabiliyo focus I hem düzde hem otm de daha iyi gibi tabi 0-100 bu gerisini bilmem zaten hız sınırları otoban hariç 90 %10 sollama payı 99 kmph :D

Yorum bağlantısı
Eralp Şahin

Çağlar Abi vallahi zevklerine hayranım senin.Belki çok mesaj yazmıyorum forumda ama hergün takip ediyorum.Kesinlikle şunu söyleyebilirimki hayalimdeki ve piyasadaki tek focus bence budur.Hedefi tam 12 den vurmuşsunuz.Tebrikler.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
:D;):) Blutut u bir şekilde Türk'çeleştirilemez mi (benim düşüncem) belki böyle bir özellikte vardır. :D
Yorum bağlantısı
Şafak Uçar

Çağlar abi kazasız,belasız ve cezasız kullanman dileğiyle.... :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Normal kullanım ve doğru bakım ile 300-500.000 km leri sorunsuz göreceği varsayılırsa, 105.000 ne ki, hem de çoğunu uzun yolda yapılmış ise.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Çağlar abi Hayırlı olsun :D Çok güzelmiş Anca görüyorum. 2-3 gündür giremiyodum neler kaçırmışım. Teyze Konusunuda anlamadım :D

Donanım çok iyi Km'de güzel. Sen zaten kötü araba ne alırsın nede aldırırsın :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Araba aldık dedik, 1 ton poliüretan muadili mamül değil, hatta fren diye de bir sisteme sahip :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Öncelikle direksiyonu yanlış yere monte etmişler, ama yiğidi öldür hakkını yeme deişler, sahil yolunda, yol tutamayıp denize uçarsa da su üstünde kalabilsin diye laylon çamurluğu daha geniş tasarlamaları başarılı.

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Öncelikle direksiyonu yanlış yere monte etmişler, ama yiğidi öldür hakkını yeme deişler, sahil yolunda, yol tutamayıp denize uçarsa da su üstünde kalabilsin diye laylon çamurluğu daha geniş tasarlamaları başarılı.

laylon değilde darbe emişli çamurluk olsa gerek

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Çağlar abi, hayırlı olsun, güle güle kullanın, kazasız belasız.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Biraz önce teslim alıp lastikleri döndürdüm, Sıfırdan farkı sadece fiyatı, en ufak tıkırtı yok ( deri koltuk gıcırtısı hariç) özenli ve samimi uğraşıları ve hızlı teslimat için Ömer kardeşe çok teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Hade güle güle kullan abi. Kazasız belasız... :nazar:

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
laylon---->naylon

emin misin?bence laylon hatta bir ara layloncular var dı bilir misin?

Yorum bağlantısı
Misafir

Boş olan yerde yolcu tarafı airbag off butonu bulunuyor(sanırım sizin aracınızda ağırlığa göre açılıp kapanıyor),üzeri açılan modellerde ise o butona basılınca aracın üstü açılıyor ve kapanıyor...

Yorum bağlantısı
Ömer Salih Yetgil

Güle güle kullan Çağlar Abi. Ne yaptık ki herşeyi sen hallettin. Hayatımın en rahat satışı ve müşterisi oldu :nazar:

Yorum bağlantısı
Osman Dumanlı

:p:nazar::)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...