İçeriğe Yönlendir

Live For Speed

Ayhan Şentürk

Recommended Posts

Zafer Ayvacı

TCRBlackWood

Var. Ben oradayım, hazır Airio.lu boş :)

Online kullanıcı bul: SeventyEight[TUR]

Yorum bağlantısı
Belen Yalçın
Geleyim az gazlayalım. :bravo:

Bu yarış simulasyonunu S2 lisanslı olarak yaklaşık 10 yıldır kullanıyorum,buna alıştıktan sonra ne pc ne play stationun en kral oyunu bana çekiçi gelmedi.Zaman zaman hiç kullanmadığım oldu.Şu anda Aston National pistte FXR araç ile dünya sıralamasında 44. sıradayım.Türk bayrağını listeye sokmayı başardım.S2 lisansı olan arkadaşlar varsa tafsiyem sabit bir sunucuda kalmaları ve devamlı oynayacaklarsa bir takıma girmeleri.S2 serverda AMG Motorsport serverini tavsiye ederim ben devamlı bu sunucuda takılıyordum bu aralar pek girmiyorum.Yakında VW schirocco araç listesine dahil olacak.Ben ara sıra türk kullanıcılarının bulunduğu serverlara girip bakıyorum ya drag yapıyorlar ya drift ya da araba tokuşturuyorlar.Touring yarışlarda 1 salise daha iyi zaman yapmak için verlien çabanın yanında bu araç tokuşturmak için serverda takılanlara aklım ermiyor.Bunun yanında saçma sapan konuşmalar ve küfürler de cabası.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
(düzenlendi)

Belen bey sizinle kesin karşılaşmışızdır tabi oyun içi kullanıcı adınız farklıysa. Söylediklerinize katılıyorum, Türk oyunculardan işi ciddiye alanlar çok kısıtlı. Şu andaki en iyi Türk takımı Dinamo Motorsport diyebilirim. Tüm uluslararası ligleri takip ediyor, çoğuna katılıyorlar. Gayet de başarılılar. Çünkü meseleyi ciddiye alıyorlar.

VW Scirocco yalan olacak diye çekiniyorum. Kaç senedir lafı edilir, s3 diye konuşulur ama çok geciktirdiler. Umarım yakında görürürüz artık.

Hotlap için de ayrıca tebrik ederim. Çok fazla hotlap çalışmadım ama benim de bir hotlapim var. Demodan kalma, ralli merakından da olsa gerek, birkaç turluk deneme yapmıştım. Fare kontrolüyle BL1 RallyX'de benim de Dünya 35.liğim var :):p Yalnız GTR sınır araçlar gerçekten çok iyi pilotaj gerektirebiliyor. FXR en uysalı :) Daha nice hotlaplere diyelim.

rallyx.png

Direksiyon seti olarak ne kullanıyorsunuz? Bende Driving Force GT var, gayet yeterli. Gürültüsü haricinde :)

tarihinde Zafer Ayvac? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Belen Yalçın

Set olarak Logitech kullanıyorum.Sizi de tebrik ederim listede iyi bir sıradasınız.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Oğuz Altınada

Bende demosu var full olanı nereden bulabilirim.

Ayrıca akşam isteyen gelin gazlayalım :i-ih2:

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Full'ü bulamazsınız, full dediğiniz s2 lisans ile oluyor. O da ömürlük 60 TL. Paypal ile sitesinden satın alabilirsiniz.

s2 için çakma lisanslar var ancak onlarla online yarışamıyorsunuz. Önermiyoruz tabi.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Önceden online olarak girebiliyordum (demo sürümü var) ama şimdi kullanıcı adınız bulunamadı diyor. Ne yapmalıyım? :(

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır
(düzenlendi)

Demo Yarışçısı:nick yazıyodu ama ordaki nick silinmiş ve hatırlamıyorum tam olarak :angry: bir deniyeyim Zafer abi.

Denedim Tazmnya11'miş Teşekkürler Zafer abi. :) :)

tarihinde O?uzhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Rica ederim :) Eh girelim bakalım ne var ne yok? En iyi sürüşünü göster adamım :angry:

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
Rica ederim :angry: Eh girelim bakalım ne var ne yok? En iyi sürüşünü göster adamım :)

Nerden giriyoruz buraya gelem bakem alıverem tozunu :)

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Abi konsol ile oynıyacağım ama ayarları yok direksiyon hızlı dönüyor :) gaza basmadan gaz veriyor fren yok vites yok :angry: Ayar yapmam gerekiyor :):(

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
Nerden giriyoruz buraya gelem bakem alıverem tozunu :)

Birşeyden de eksik kal be kardeşim :p www.lfs.net buradan indir, bu konuyu da baştan sonra oku :angry: Gerisini anlatırım ben sana :p

Abi konsol ile oynıyacağım ama ayarları yok direksiyon hızlı dönüyor :) gaza basmadan gaz veriyor fren yok vites yok :( Ayar yapmam gerekiyor :good1::(

İyi madem :) Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Abi Gaz-Fren ayarlarını nasıl yapıyoruz ? Biliyormusun?

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)
Birşeyden de eksik kal be kardeşim :( www.lfs.net buradan indir, bu konuyu da baştan sonra oku :) Gerisini anlatırım ben sana :good1:

İyi madem :) Kolay gelsin.

Ya okuyacamda 100 küsür ileti olmuş :angry: dur indirem bakem aaa kambersiz düğün olur mu :)

Direksiyon şartmı ya bende benim F1 in direksiyonundan başka yok :(

tarihinde Tahir ?lter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

oyun içindeyken ESC > KONTROLLER > en üstte direksiyon / çubuk kısmındasın. aşağıda gaz fren eksenleri -ayrı- olacak. Aynı anda ikisine de basıyor gibi oluyorsa?

Ya okuyacamda 100 küsür ileti olmuş :) dur indirem bakem aaa kambersiz düğün olur mu :)

Direksiyon şartmı ya bende benim F1 in direksiyonundan başka yok :(

Fareyle, klavyeyle de oynanıyor da, direksiyon setiyle daha iyi. Sen yükle beni bul :angry:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...