İçeriğe Yönlendir

Live For Speed

Ayhan Şentürk

Recommended Posts

Zafer Ayvacı

Kızma Oğuzhan, gerçekler acıdır abicim :D

G25 ve G27 çok pahalı. O kadar para verilmez. Aslında oldu mu şöyle yarış koltuklu bir set olacak da nerdee? :(

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
Kızma Oğuzhan, gerçekler acıdır abicim :D

G25 ve G27 çok pahalı. O kadar para verilmez. Aslında oldu mu şöyle yarış koltuklu bir set olacak da nerdee? :(

Var ya Zafer Ankara Ankamall de electroworld mağazasında kullanma imkanında var ama en son fiyatı 4000 lira civarıydı.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

4000 Lira çok yahu. Aslında ev yapımı ürünler de var, çok zor değil. Koltuğu alıp, üstüne sistemi kurmak kolay. El yatkınlığı lazım biraz. Örnek çok.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Evet FCTR ayarlarım az da olsa oldu.Direksiyonu 35derece döndürdüğümde tam tur dönüyor o ayrı :lol2: Demo bir server bulup yarışabilirizz :lol2:

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Zafer abi seninle yarışmak güzeldi :flowers: Birde daha az tokatlayabilirdin :) Daha ilk yarışımda moralimi çoook bozdun çoook :secret::) Ayarlarla birazdaha oynamam gerekli. :good1: Bu arada senin araba çok çabuk hızlanıyordu,ayarlarındamı değişiklik yaptın sen abi?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Sen değil miydin bas biraz bass diyen :flowers:

LFS'de en ince ayarlara kadar oynayabiliyorsun bilirsin. Her pist ve araç için onlarca ayar mevcut internette. İsimleri pistin kısaltması ve araç adına göre yazılıyor. XFG_BL1 gibi. http://setupgrid.net/ ve http://setupfield.teaminferno.hu/ sitelerinden ayarları indirebilirsin. Bilgisayarında LFS \ Data \ Setups içine atıyorsun.

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada

Benim haberim yoktu gelemedim.

Bi dahakine özel mesaj atarsanız iyi olur :i-ih:

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

FCTR için bir server kursak nasıl olur?Server kurmak zormu? :D

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Ben bir tane açtım :D FCTR sunucu adı.Şifresi fordclubtr :) Hadi bakalım :wub:

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
FCTR için bir server kursak nasıl olur?Server kurmak zormu? :D
Ben bir tane açtım :flowers: FCTR sunucu adı.Şifresi fordclubtr :D Hadi bakalım ;)

LFS sunucu hostingi almak lazım. 500servers çoğu sunucunun barındığı sağlam biryer. Şimdi baktım, aylık 10, 1 yıllık 80,64 GBP. yaklaşık 230 TL.

Zor birşey değil aslında, bunu sürekli açık herhangi bir bilgisayarda da yapabiliriz. Basit bir sunucu işi. Hakan Tarım gibi değerli bir büyüğümüz bu konuda bize yardımcı olabilir mesela sanki :good1:

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Höyt bi dakka :) invite edildim buraya, ne sunucusu bu oyun mu? Ne kadar bağlantı vs istiyormuş araştır bakalım Zafer.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Abi yüksek bağlantı gerektirmediğini düşünüyorum. Oyun içerisinde kendimiz oyun sunucusu açabiliyoruz. Ben 2 MB hızla bile açıyordum 12 kişilik sunucu. 3 ayrı sunucumuz vardı aynı pc.den çalışan.

Oyunda online olarak yarış sırasında inen çıkan yok aslında. Yani oyunun aslı 130 MB civarı. Araç kaplamaları maksimum 512 Kb. -ki herkesin kaplaması da farklı değildir çok fazla- Yabancı oyun sunucuları çok pahalı. Yukarıdaki örnek en iyilerden birisi, fiyatı da ortada.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

demo oyunda pisti şu suzuki kırması taksi ile ne kadar sürede turluyorsunuz :D

1,35 altına inen felan var mı?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

abi nerdesin gel kapışalım :p

ama farenin pili zayıp gaz tepkisi geçikiyor bazen :lol2:

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
zafer görür hepsini..

zafer ben kaç yapmıştım... ?

Abi 72 tur için süper süre : 1:38.870. Dünya rekoruna 6.060 sn yakınsın :lol2: Dünya Rekoru (WR): 1.32.810

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Oyunda hazır bir şekilde bekliyorum gelen varmııı? :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...