İçeriğe Yönlendir

Mondeo Mk2 - Anlaşılamayan Otomatik Arızası

Mustafa Güneş

Recommended Posts

• 6 yıl sonra...
DİNÇER DİNÇ
Celal Uluyurek yazdı:

evet bugün nihayet tr sensörü geldi ve serviste taktırdım yaklaşık 50 km gittim tekleme olmadı fakat araba çekmiyo gibi sanki ama tabi bu tekleme daha uzun bi yolda tam sonuç verecek. o zaman sizinle paylaşacagım... sensör değiştikten sonra çekmemesi neden olabilir acaba

Celal bey bu parçanın resmi mevcutmu ?

Yorum bağlantısı
DİNÇER DİNÇ
Celal Uluyurek yazdı:

evet arkadaşlar uzun uğraşlar sonucu arabamdaki teklemeyi,silkme ve öksürme problemini gidermis bulunmaktayım. arabayı alalı yaklaşık iki ay oldu ve hiç bu kadar zevk alarak binmemiştim. arızayı kaç tane ustaya kaç tane servise gittiğimi hatırlamıyorum. hepside ayrı ayrı şeyler sölediler şanzumanı indirecekti aamlar. kimi şanzumanda kimi türbinlerinde dedi fakat ben hiç birine inanmadım ve ısrarlar arızayı aramaya devam ettim. ve bu site sayesinde çözdüm arızayı benim arızanın ayınısında ankarada bi arkadaşta varmış onunla mesajlaştık kendisinden allah razı olsun yaptırdıgı yeri söledi aracının plakasını falan verdi aradım servisi parça kodunu aldım ve direk bi yetkili servise gidip parça siparişi verdim. serviste bakalım ondan sonra ver siparişi dedi ama ben yinede verdim siparişi taktırdım çok şükür allahıma bir daha yapmadı bu kadarmı zevk alır bir insan mondeo dan: benim arabam otomatik ARZANIN ADI: ŞANZUMAN MESAFE SENSÖRÜ (TR SENSÖRÜ)....TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR

Ustam bu parçanın resmi veya nerede takılı olduğunu söyleme şansınız varmıdır

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
DİNÇER DİNÇ yazdı:

Ustam bu parçanın resmi veya nerede takılı olduğunu söyleme şansınız varmıdır

Celal Bey 10 yıldır foruma girmemiş. 
Nedir bu aradığınız parça ? 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...