İçeriğe Yönlendir

Mondeo TDCi tiptronic

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Ömer Salih Yetgil

Abi hayırlı uğurlu olsun. Maceralı bir satış oldu kusurumuza bakma :nazar: Özellikle arabayı sana ben teslim edemediğim için tekrardan özür diliyorum. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal
:nazar: Hayırlı olsun Çağlar abi,kazasız belasız.Ben sana Mondeo'yu daha bir yakıştırdım.Neden bilmiyorum ama öyle işte :good1:
Yorum bağlantısı
Salim İmamoğlu

Hayırlı olsun,Kazasız belasız iyi günlerde...

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Abicim hayırlı olsun bizim mondinin siyakı. :D Ben o motorun hatırına güzel diyorum ama o şanzımana pekbinefret doluyum. :)

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

Hayırlı olsun Çağlar abi :D

Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

Hayırlı olsun.

Benimde almayı düşündüğüm bir model tdci tiptronik mondeo. ama etrafta çok kişide olmadığı için yeterince bilgi alamadım şanzıman-motor performansı yönünden.

Sizden bol bol bilgi alırız artık.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Kendini manuel hisseden bir şanzımanı var, hatta konfor yok diyebilirim, yani Mondeo konforu; yokuş aşağı kendi kendine vites ufaltıp kompresyon yapıyor, tam durduğunuz an boşa alıyor vs. gibi numaraları var, ancak tdci motora çok yakışmış, 300 kg daha ağır S-maxten alınan performansı fena halde yukarıya katlıyor. virajlarda hele ki tam gaz vs. yapılırsa, tehlikeli bile olabiliyor (alışık olmayana). Mesela tam gaz yerine, %70 gazda, devri 2500d/d larda sabit tutarak max torku devamlı alabilmek mümkün.

Bagajı doldurmak artık sıkıcı oldu, çok daha vahim , alışılmadık ses sistemi düşüncem var :D

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Çağlar Bey hayırlı olsun. Hem renk, hem model olarak benim arabamın aynısını almışsınız.

Güle güle kullanın. benim araç da 101.000 km oldu. Henüz enjektör veya frenlerde değişim gerekmedi.

Sizinle ortak türdearaç kullanacak olmak benim için ayrı bir avantaj. Halden iyi anlarsınız :lol:

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
(düzenlendi)
Çağlar Bey hayırlı olsun. Hem renk, hem model olarak benim arabamın aynısını almışsınız.

Güle güle kullanın. benim araç da 101.000 km oldu. Henüz enjektör veya frenlerde değişim gerekmedi.

Sizinle ortak türdearaç kullanacak olmak benim için ayrı bir avantaj. Halden iyi anlarsınız :p

Abi hayırlı uğurlu olsun.

Sunroof da olsa tam olacakmış.

Hem otomatik, hem dizel, hem de 2.0 lt.

Hah, benimkinde sunroof var. :) Bir de benimki GHIA. :)

Çağlar Bey'in aldığı fiyat kafama takılmıştı. Ben iki sene önce 51.000 TL vermiştim :lol:

tarihinde R?dvan Erg tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

hayırlı olsun, sizde TDCI olduysanız, bu iş tamamdır :lol:

Yorum bağlantısı
Korhan Orkun

Çağlar abi hayırlı olsun, bence çok iyi bir fiyata almışsınız 2005-2006 FII'ler (pekbidolular hariç:p) 22-23 bin TL ederken 25 bin liraya bu araba çok iyi bence. Güvenli sürüşler.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

çağlar bey hep otokoç ist dan araç alıyorsunuz.bizede bekleriz :p

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Zorla satıyorlar, benim suçum yok , aslında self servis; arabayı bul, mekanik kontrolünü yap, takviye yap, depoyu doldur, 3 imza gezdir :) , araç teslim formunu imzala, notere evrak bırak. Yıkamanın yerini bilsem onu da yaptıracaklar bana :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...