İçeriğe Yönlendir

Mondeo TDCi tiptronic

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Sani Gerşon

paraya sağ cepten alıp sol cebe koymadınız mı :p herşey kendin pişir kendin ye olmuş, etinizi de kendiniz götürdünüz herhalde :)

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Hayırlı olsun abicim. Güle güle kullan. Bu aracı iyice mıncıklamam lazım. Belki buna benzer birşeyler alabiliriz...

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

Alles%20STs%20049.jpg

Olmazsa olmaz. :p

Aslında ST işi en kolay mondeoda. İki tampon, iki marşpiye,4 jant,4lastik. :)

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

herhalde ilk değişecekler farlar derim...

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz

çağlar abi hayırlı olsun çok güzel bir araç allah kazadan esirgesin daha iyileri bize olsun duasınıda cuma namazlarında biz ediyoruz...

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
Kendini manuel hisseden bir şanzımanı var, hatta konfor yok diyebilirim, yani Mondeo konforu; yokuş aşağı kendi kendine vites ufaltıp kompresyon yapıyor,

yokuş aşağı frene kısa süreli basıp bırakırsanız vites küçültüyor.

Yorum bağlantısı
Misafir

Abi hayırlı olsun. Kazasız belasız iyi günlerde kullan. Focus'tan sonra pek bi donanımsız görünüyor. :blink:

Dizel olması da yakıtta avantaj sağlar. Ah şu siyahın bir de bakımı olmasa çok asil bir renk.

Yorum bağlantısı
Metehan Şahin

Çağlar bey hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Siz mıncıklarken bizde nasipleniriz inşallah. Bu arada benim hiç siyah arabam olmadı biliyor musunuz? :blink: (Malum Adana'da oturunca)

Yorum bağlantısı
Levent Ayhan

hayırlı olsun çağlar abi... kazasız belasız binersin inşallah

ha bu arada... tamponu kırık falan değildir di mi? :blink: :lol2:

Yorum bağlantısı
Ömer Salih Yetgil
Zorla satıyorlar, benim suçum yok , aslında self servis; arabayı bul, mekanik kontrolünü yap, takviye yap, depoyu doldur, 3 imza gezdir :lol2: , araç teslim formunu imzala, notere evrak bırak. Yıkamanın yerini bilsem onu da yaptıracaklar bana :blink:

Bu uygulama Eylül ayına özel olup bir daha tekrarlanmayacaktır ehehehe :)

İzmir Otokoç hadi ordan sulanmayın müşterime :p:):D

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Hayırlı olsun Çağlar Bey, güzel bir araç almışsınız. Bence dizel araç alınacaksa böyle olmalı, otomatik ve yüksek hacimli.

Bizim bankada kullanılmışsa bakımlı ve düzgün kullanılmıştır, Mondeolar genel müdür yardımcılarında oluyor, onlar da soförleri de gayet iyi bakarlar arabalara.

Yorum bağlantısı
Misafir

Çağlar abi hayırlı uğurlu olsun, güzel günlerde kazasız belasız kullanın :angry:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Sağolun Cihan, yine güzel fotoğraflar bulmuşsun. Ford, marşbiyel özürlü olduğundan, bu kasaya kesinlikle şart. Jant konusunda biraz araştırmam gerekecek. Şahsen halojen farlar bana, daha mekanik - basit gelior, hoşuma gdşyor, sis farı da, normal far gibi aydıntıyor, ufak segment araba farı gibi.

Yorum bağlantısı
Cemil Çınar

Hayırlı olsun, boş zamanlar pekbidolu olacak gibi :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Ömer Gürgen

çağlar abi hayırlı olsun. kapmışın yine en güzel mondeolardan birini.

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Hayırlı olsun :) kazasız belasız kullanmanız dileklerimle

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Abi ozellikle mi siyah aldin, yoksa ellerinde o mu vardi ?

Özellikle beyaz arıyordum, ama şansa bunu bulduk

Yorum bağlantısı
Sait Ertürk

çağlar bey öncelikle hayırlı olsun. nedense bu kasalarda hep tdci gözüme çarpıyor. ör: 10 tdci gçrüyorsam 1-2 benzinli var ilginç.

Sen kafayı mobilya, evlilikle iyice bozmuşsun. Bir tatil yap iyi gelir :)

tatilden sonra ne olacak? yine evlilik. bence ömür boyu tatile çıksın :)

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

abi öncelikle hayırlı olsun satmayı düşünürsen bugün telefonlasalım hatta ben seni 12 gibi ararım ne dersin ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...