İçeriğe Yönlendir

Mondeo TDCi tiptronic

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Necat Ertan

Makyajlı kasaları çok şık, hayırlı olsun Çağlar Abi. Jantlarla başlarsın diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Ömer Aydogan

hayırlı olsun, güzel günlerde kullanırsınız inşallah.

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

hayırlı olsun Çağlar abi güle güle kullan çok şık.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Çağlar bey iyi günlerde kazasız belasız cezasız kullanırsınız inşallah. ;):rolleyes::unknw:

Yorum bağlantısı
Akif Özkan

Çok güzel motor kasa renk.Kesinlikle hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin.

Yorum bağlantısı
Abdullah Ercan

Güle güle kullanın. Hayırlı olsun. Kazasız günlerde ağız tadıyla binin.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Çağlar Abi, güle güle kullan kazasız belasız, hayırlı uğurlu olsun. Keyifle bin.

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Hayırlı olsun. Allah kazasız, belasız keyifle binmeyi nasip etsin.

Tahminim tutmuş. Mondeo Trend Otomatik demiştim. Güzel araba. Uzun yolda torkunun keyfi özellikle dağ yollarında benzersiz. Tek dezavantajı yakıt tüketimi çok düşük olmaması. Ama sürüeş keyfi ile karşılaştırınca yeterli.

Vites küçültüyor olması alışkanlık gerektiriyor. Ben yağışlı bir havada Bilecik'te çamurda kaydırmıştım. Kaymasının bir sebebi de vites küçültürek motor freni yapmasıydı. Toparlamak için kontra verdiğim de, vites büyütmeyi de denedim. Vites ve direksiyon farklı yönlerde vites büyütüyor. Alışamadığımdan istemeden bir vites de ben küçültmüştüm. Araç kendi etrafında hızla döndü ve sağ arkadan kaldırıma vurmuştum.

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada

hayırlı olsun, süspansiyonlar focustan yumuşak mı?

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

OOoooo hayırlı olsun, kazasız belasız günlerde kullanman dileğiyle... Dizel otomatik sahipleri artıyor... :lol2:

Yorum bağlantısı
Eren Çiftçi

Çaglar abi hayırlı olsun güle güle kullan rengide güzel.

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek

Konuyu yeni gördüm, hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Bence en ideal olanı Benzinli+LPG otomatik. :blink:

Yorum bağlantısı
Nurullah Demir

Allah hayırlı etsin abi... kazasız belasız cezasız yolculuklar dilerim....

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

Çağlar Abi, güle güle kullan kazasız belasız, hayırlı uğurlu olsun.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ezginler

Çaglar Bey yeni aracınızı güle güle kullanının Allah kaza bela vermesin Allah nazarlardan saklasın hani bir laf vardır yakışır diye tam zamanı size yakışır. :blink::good1::good1::good1::good1:

Yorum bağlantısı
Gökhan Özkanlı

Kazasız belasız iyi günlerde kullanmanız dileğiyle..maşallah

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
Hayırlı olsun. Allah kazasız, belasız keyifle binmeyi nasip etsin.

Tahminim tutmuş. Mondeo Trend Otomatik demiştim. Güzel araba. Uzun yolda torkunun keyfi özellikle dağ yollarında benzersiz. Tek dezavantajı yakıt tüketimi çok düşük olmaması. Ama sürüeş keyfi ile karşılaştırınca yeterli.

Vites küçültüyor olması alışkanlık gerektiriyor. Ben yağışlı bir havada Bilecik'te çamurda kaydırmıştım. Kaymasının bir sebebi de vites küçültürek motor freni yapmasıydı. Toparlamak için kontra verdiğim de, vites büyütmeyi de denedim. Vites ve direksiyon farklı yönlerde vites büyütüyor. Alışamadığımdan istemeden bir vites de ben küçültmüştüm. Araç kendi etrafında hızla döndü ve sağ arkadan kaldırıma vurmuştum.

:blush::(:blink: ESP yok sanırım sizde.

Ama yine de inişlerde fren kullanımına dikkat etmek gerekiyor. Hafifçe ayağınızı pedala basılı tutarsanız vites küçültmüyor. Vitese kısa süreli basıp bırakırsanız vites küçültüyor.

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen

hayırlı olsun. uzun bir dönem hayalimdir ghiası. çok güzel bir makine.

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

Abi konuyu yeni gördüm. Güle güle kullan.:lol2: Bu arada istinye otokoçu zengin ettin yahu . :) Kaç tane araba aldın abi öyle. :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Abi konuyu yeni gördüm. Güle güle kullan.:flowers: Bu arada istinye otokoçu zengin ettin yahu . :D Kaç tane araba aldın abi öyle. :D

Zararına satıyorlar, tok alıcıya, tok satıcı, ben memnunum...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...