İçeriğe Yönlendir

Çingene Tavuğu

Fahrettin Karakoç

Recommended Posts

Ayhan Onaran

Hergün yemeyin zaten senede birkere yeter :p

Bizde aşırıya kaçmayız canım akşamdan akşama yeriz.. :p

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

:angaralıüyelerintoplantıkonusuaçmasınımodonayınatabitutulmasınıisteyenmodsimilesi:

:D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Valla ben profesyonel yiyici olarak kuzu çevirmeyi düşünemem...Zor iştir, tecrübe ister..

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Kiloma bakma bende boğazıma düşkünümdür..Miktar değil de lezzet ararım..Bana uyar, bir kaç gün önceden belirleyin, gidelim yiyelim içelim.. :good1:

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Bu tavuk ne zaman karşıma çıksa ben açıkmış oluyorum.

Ya tavuk açıktırıyor yada benim açlığıma denk geliyor. :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Engin Özarı

Domates, biber, kurusoğan, tavuk ve işin lezzetini veren teneke, Yazın açıkhava mükemmeli

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Domates, biber, kurusoğan, tavuk ve işin lezzetini veren teneke, Yazın açıkhava mükemmeli

Sarımsağı unutma Engin Abi. :)

Yorum bağlantısı
Görkem Öçal

İlk defa çingene tavuğu yiyenler direk tavuktan yemeye başlarlar ama o patateslerin tadını dünyada başka birşeyde bulamazsınız aklınızda olsun :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Yaparız yaparız şöyle havalar biraz düzelsin ilk iş çingene tavuğu yapmak :D

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Tamam havalar düzelsin kuzu mu çeviririz,deve mi pişiririz yoksa tavuklardan mı başlarız önce yaparız bir şeyler..

Yorum bağlantısı
Fahrettin Karakoç

Tamam havalar düzelsin kuzu mu çeviririz,deve mi pişiririz yoksa tavuklardan mı başlarız önce yaparız bir şeyler..

Bu iş tam kar üstünde kar erimeden iyi olur.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Kuzu çevirme işi bana göre hala çok zor ama tavuk olur...Kuzuya sadece maddi olarak katılırım, sonra da Ayhan'la kenarından köşesinden yeriz...Pişirmeye karışmam baştan söyleyeyim..:p

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Yemek konusunda iddialıyımdır, dağları aşar bulurum gerekirse de bu Şaban usta biraz garip...Arayın et varsa gidin falan diyorlar, gider de bulamazsam sorumlusunu yerim bu olayın...:D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Buraya iki defa gittim ben, bu kadar meshur oldugunu bilmiyordum o zamanlar.

Biz grup olarak gitmistik, bir kac gun onceden siparis veriyorsun, o gun sana ozel ceviriyor kuzuyu, su saatte gel diyor.

Tamam şimdi oldu işte, gidip gördün ve beğendiysen senin referansın benim için yeterlidir.. :yes: :yes: :good1:

O zaman ayarlayın. 25-28 Mart arasında bi öğlen :)

Getir yuroları da Şaban usta para görsün...:p

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Seliiiimmmmmm, bak gideriz yok bura değildi yok burayı çıkaramadım, şu sokak mı falan dersen aç Serkan problemi çıkarır...:p

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Bu iş kapalı mekan mı olacak yoksa açık hava kuzunun başında ısınacakmıyız bir karar verin ona göre birşeyler yapalım,serkan abi zaten maddiyat konuşacak pişirmeyi bilen var mı arkadaşlar varsa ekipmanını alırız yada yaptırırız açık hava daha iyi olur diyorum ama siz bilirsiniz lokanta usulu iyi olmaz serkan abi bir kuzu yerim diyor adamlar bir tabak getirecek bakacak bune kardeşim sen kuzuyu getirsene diye :D

İbrahim, açık hava da iyi olur ama ben hala o kuzunun sadece çevirme ile pişeceğini zannetmiyorum..Sen olur diyorsan diğer arkadaşlar da açık hava derse ve sen acıkmış Serkan riskini göze alıyorsan gidelim çevirelim..:)

Sen ayaklı GPS değil misin? Emmiye telefonda anlatmak kolay di mi :D

Benim harita Şentepe' yi kapsamıyor maalesef..:p

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
Kuzu çevirme işi bana göre hala çok zor ama tavuk olur...Kuzuya sadece maddi olarak katılırım, sonra da Ayhan'la kenarından köşesinden yeriz...Pişirmeye karışmam baştan söyleyeyim..:p

Evet yeme konusunda biz iyiyiz :D Hani biz önceden yemeye başlıyoruz ki ters bir durum varsa size bir şey olmasın diye...

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal
(düzenlendi)

Bu tavuk ne zaman karşıma çıksa ben açıkmış oluyorum.

Ya tavuk açıktırıyor yada benim açlığıma denk geliyor. :)

Bakın bu sefer canım istemedi.

Çünkü:yeni yemekten geldim :)

sizlere afiyet olsun

tarihinde Serdal Soysal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Hadi o zaman, tarih belirleyelim gidelim yiyelim içelim güzelleşelim....Ben kuzuya da varım, balıkta yerim, mangalda yakarım, çingene tavuğu da yerim...:p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Yesin de iki kuzu çevirtmek lazım yoksa Hakan yer biz bakarız demedi demeyin...:p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...