İçeriğe Yönlendir

Sanal Pilotluk

Sani Gerşon

Recommended Posts

Burak Hatipoğlu

bu arada bende bi kaç route biliyorum istanbuldan ve izmirden kalkışları ama sadece isteyen olursa bullseyeları verebilirim.

Yorum bağlantısı
Amaç Keskin

burak ne zaman dalar bu konuya diyordum, üstadın yanında lafımız olmaz, benim eski elemanın amcası pilottu thy de, ondan çok şey kaptım ama hep boeing 737-400 anlattı, uç uç sıkıldım , izair a319 öğrenmem lazım, burak bir el atıver bir ara

birde birşey soracağım, pist başı ve sonu vericileri var, vfr da bu kodları girince uçağı direk pist rotasına aldığını duydum, varmı aslı?

Yorum bağlantısı
Burak Hatipoğlu
burak ne zaman dalar bu konuya diyordum, üstadın yanında lafımız olmaz, benim eski elemanın amcası pilottu thy de, ondan çok şey kaptım ama hep boeing 737-400 anlattı, uç uç sıkıldım , izair a319 öğrenmem lazım, burak bir el atıver bir ara

birde birşey soracağım, pist başı ve sonu vericileri var, vfr da bu kodları girince uçağı direk pist rotasına aldığını duydum, varmı aslı?

abi ils diyorum bak sana kokpitten dışarı bakma bile globe da + işaretini tut uçak kendi iniyor zaten boşver vfr database le uğraşmayı ama istersen söleyeyim ewt vfr uçuşlarda pistbaşı vericisini girersen pist istikametine çevirmez sadece küçük bi ok olarak sana pist istikametini verir, sen yine de ils olayına bi bak büyük rahatlık :D

Yorum bağlantısı
Amaç Keskin
abi ils diyorum bak sana kokpitten dışarı bakma

kopardın beni

Yorum bağlantısı
Burak Hatipoğlu
(düzenlendi)
kopardın beni

abi boing ile ne yapcaksın sen uçağını sölüyorum sana hazır ol, cessna 182 b yada 172 b bunlardan birine bak ama tavsiyem 172 anlat dersen anlatırımda sana :D basic acro team plane BATP, tavsye ederim gazı hep 25 mp de tut akrobasiye başlarken :D ama asıl sana yakıştırığım uçak 300 extra red bull daki uçaklar 550 beygir tamamı karbon, gaz kolu tam geri burun aşağı staldan yine de çıkıyor 100 feette:D asla çakılmassın o uçağı kendini dışardan izle:D

tarihinde Burak Hatipo?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Burak Hatipoğlu
bulacağım onu, şimdilik extra 300s ile devam

benim için boğaz köprüsünün altından geç abi :D köprüye inmeye kalkma sakın palyesi yetmez :D

Yorum bağlantısı
Burak Hatipoğlu
Gerçi benim gibi uçağı araba kullanırcasına uçuran biri için iyi yine. Ama hakkımı yememek lazım üç gündür oynuyorum. Adanadan kalkıp esenboğaya inecektim ki az önce son yaklaşmada çok yavaşladığım için güm oldu. :)

demiştim iniş takımlarını koyduktan sonra gaz yüzde 70 yoksa tutunmaz sürükleme katsayısı flap ve iniş takımlarıyla çok artıyor çünkü

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir

Bu oyunu ne tarz bir bilgisayar ile oynayabiliriz (ram- ekran kartı gibi özellik) ?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

valla ben antalya yeşilköy yapıyorum genellikle.

kalkışlar falan iyi ama ils i beceremiyorum

bi arkadaşım çok sağlam oynuyor, onun yanına gidip 1-2 saat izlemem gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Bu oyunu ne tarz bir bilgisayar ile oynayabiliriz (ram- ekran kartı gibi özellik) ?

ram minimum 1gb, ekran kartı minimum x1900 ya da nvidia 8800gtx olmalı.

nvidia dan emin değilim ama takılmadan oynamak için x1900 şart minimum.

birde xp işletim sistemi olarak tavsiye olunur.

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
ram minimum 1gb, ekran kartı minimum x1900 ya da nvidia 8800gtx olmalı.

nvidia dan emin değilim ama takılmadan oynamak için x1900 şart minimum.

birde xp işletim sistemi olarak tavsiye olunur.

Çok teşekkürler.. Bunların baya bi üstünde kalıyor benim masaüstü bilgisayar.. kaldırır heralde..

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
Minimum System Requirements

Windows XP SP2 / Windows Vista

Processor: 1.0 Ghz

RAM: Windows XP SP2 - 256MB, Windows Vista – 512MB

Hard Drive: 14GB

Video Card: 32MB DirectX 9 compatible

Other: DX9 hardware compatibility and audio board with speakers and/or headphones

Online/Multiplayer Requirements: 56.6 kbps or better for online play

Sağolasın Yavuz..

Yorum bağlantısı
Burak Hatipoğlu

çok aşırı bişey istemiyor zaten ama fazla bi büyüklüğü var oyunun :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

koyduğunuz resim airbus galiba? 737-800 değil?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

missions yapma abi sende :) hiç oynamadım, gerek duymadım.

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
Baştan söyleyeyim hastalık gibi insan bırakamıyor. :p

Boşuna dememiş büyük insan istikbal göklerdedir diye :elveda:

eskiden yaz gecelerinde fonda müslüm gürses çok uçak kullanırdım bilirim zevkini :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

bi anda herkesin dikkatini çekti konu :p ne güzel 3 müz yazışıyorduk :elveda:

herkes oynamalı ama oynamamalı :)

zor bırakılıyor valla

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

flight recorder diye flythy nin programı senin yerine o seslendirmeleri yapıyor :)

dear passengers, welcome aboard :p

Orjinal DVD si için 50 TL fiyatı uygun mudur?

uygundur, iyidir :elveda:

Yorum bağlantısı
Amaç Keskin

bizim ali de pilottur ama maç öncesi 2 şişe şarap bitirmeli

Bir gün uçakta hostes gelip de (Allah korusun) daha önce tayyare kullanmış yolcumuz var mı diye sorarsa boş boş bakmayız en azından. :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...