İçeriğe Yönlendir

Sanal Pilotluk

Sani Gerşon

Recommended Posts

Burak Hatipoğlu
bu hangi uçark.

ne demek

bu galiba 707 ma kokpit rengi farklı ils diğer pilot mahalinin önünde olmalı oranın fotosu varsa onu yüklesene buraya

Bir gün uçakta hostes gelip de (Allah korusun) daha önce tayyare kullanmış yolcumuz var mı diye sorarsa boş boş bakmayız en azından. :)

Şaka bir yana bu oyunu tüm kurallarıyla etkin bir şekilde oynayan insan aynı koşullarda aynı uçağı rahatlıkla uçurup indirebilir mi acaba?

yok kesinlikle indiremez uçamaz bile emin olun, gerçeğini kullanan biri olarak sölüyorum havadaki motor sesi kulaklığın kokusu bile o kadar etkili ki oynarken biliyorsunki düşünce hayatında hiçbişey değişmeyecek ama aynı uçakta 88 yolcu varken son yaklaşmada speed up ikazı aldığında bakalım aynı rahat tavırları sergileyebilecek misin, ama amaç abi de haklı sonuçta biraz da tecrübe işi, bu arada oyun dünyanın en iyi simülasyonu ama bire bir değil haberiniz olsun, vortex ihmal edilmiş mesela :p

Yorum bağlantısı
Amaç Keskin
bu galiba 707 ma kokpit rengi farklı ils diğer pilot mahalinin önünde olmalı oranın fotosu varsa onu yüklesene buraya

yok kesinlikle indiremez uçamaz bile emin olun, gerçeğini kullanan biri olarak sölüyorum havadaki motor sesi kulaklığın kokusu bile o kadar etkili ki oynarken biliyorsunki düşünce hayatında hiçbişey değişmeyecek ama aynı uçakta 88 yolcu varken son yaklaşmada speed up ikazı aldığında bakalım aynı rahat tavırları sergileyebilecek misin, ama amaç abi de haklı sonuçta biraz da tecrübe işi, bu arada oyun dünyanın en iyi simülasyonu ama bire bir değil haberiniz olsun, vortex ihmal edilmiş mesela :)

http://www.fspilotshop.com/images/panel_n.jpg

Yorum bağlantısı
Burak Hatipoğlu
(düzenlendi)

bu arada abi iyiki gönderdin bak dh 200 ün içinde mor oklar var daha doğrusu çubuklar ıls globe bu olmalı bunda havalanınca ortalayacak kendini:D

http://www.flightsim.com/howto/ilstutor/ils-pict01.jpg işte burda en solda üst üste 3 lamba var ils budur, yanındaki mor artı olan saatte globe::)

tarihinde Burak Hatipo?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Amaç Keskin

sani, cd ler ulaştı teşekkürler, bende sana bir kargo yaptım, tarlada dene bakalım işe yarıyormu

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

ne demek :p

ne kargosu? ;) merak ettim şimdi :(

Yorum bağlantısı
Amaç Keskin

ekmeği taştan çıkarıyoruz, taş taşırız laf taşımayız ;)

ülen kireç kargoyla gidermi :p

sana 1 çuval kargo yapam ödemelide gör, kireç 5 tl, kargo 50 tl :(

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

;)

tarlam yok ama saksı çiçeklerinde olmaz mı :p

Yorum bağlantısı
Amaç Keskin

öm bende bu aralar çalışmıyor, bakacak yerlerim ağrıyor, vs...

haftaya nevşehir ihtimalim var, şayet olursa angarayada uğrarım, nede olsa bahtım gara

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

mehmet bey, ben size ön gösterimi sunarım, tadı, kıvamı :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
öm bende bu aralar çalışmıyor, bakacak yerlerim ağrıyor, vs...

haftaya nevşehir ihtimalim var, şayet olursa angarayada uğrarım, nede olsa bahtım gara

Beni de al Amaç, biliyormusun ben hiç Focus kullanmadım...Hemde düplü... :D Hiç Nevşehire'de gitmedim, tanıdık biri var bize iskender bile ısmarlar.. :blink:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Beni de al Amaç, biliyormusun ben hiç Focus kullanmadım...Hemde düplü... :D Hiç Nevşehire'de gitmedim, tanıdık biri var bize iskender bile ısmarlar.. :blink:

Bekerim Serkan, Tüm iskenderciler size kurban olsun..

Bulgurdan fazlasını bekleme Serkan.

Ne zaman geldinde gördün..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sen gel.. İskenderi yedirrim ben sana..

Ne kadar incir getirirsen o kadar iskender :lol2:

Yorum bağlantısı
Amaç Keskin

ne ka para o ka kofte ha

e iyiymiş ama 1 koli iskender de yenmezki

paket yaptırırız kalanı deel mi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
ne ka para o ka kofte ha

e iyiymiş ama 1 koli iskender de yenmezki

paket yaptırırız kalanı deel mi

Niye bir gecede dönecen mi.. Hani gübre satacaktık buralarda. :lol2:

Yorum bağlantısı
Amaç Keskin

emmi, 3 günde ürgüp, derinkuyu, gölcük, nevşehir, alay, tırhan, konaklı, kayırlı, çiftlik, melendiz, niğde, bor, ... ancak yetişir

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Tırhan nere be..

Yine türetmişsin bir köy.. :lol2:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
(düzenlendi)
Sani bey kargolar geldi tekrar çok teşekkür ederim. Ben de bir karşı kargo yapacağım yarın :rofl: . Bakarsınız mektup arkadaşlığı gibi kargo arkadaşlığı başlar ileride ;)

ya ben teşekkür ederim de, ben karşılık beklemeden yolladım, siz illa bi geri dönüş yapıyorsunuz, mahcup oluyorum gerçekten :)

umarım yolladıklarım işinize yarar, bi problem olursa mutlaka geri bildirim yapın bana, bir daha yazar yollarım gerekirse.

bu arada flythy ile ilgili programların düzgün çalışabilmesi için tüm yüklemelerin c: dizinine yapılması gerekmektedir.

mehmet bey, size de yollayayım mi, belki geri dönüş olarak ampulü yollarsınız :rofl::D

tarihinde Sani Ger?on tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...