İçeriğe Yönlendir

Antivirüs - Spyware Seçimi, Öneriler, Sorunlar

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Semih İzgi
(düzenlendi)

Bu saçma virüsten nasıl kurtulabilirim fikri olan varmı?

Avast ve Superantispyware ile tarattım, bulunan tehlikeleri temizledim ancak yine çıkıyor karşıma.. Tam tıklarken, sanki reklama tıklamışım gibi yeni sayfa açılıyor..

Google Uzantılar' sekmesinde bulunup silinmiyorsa,  Şuraya bir bak derim kardeşim. regedit'den ilerleyebilirsin   HKEY_LOCAL_MACHİNE-SOFTWARE > Policies > Google > Chrome >   bu yol da gereksiz gördüğün veriyi sil.  Sonrasında başlangıç sayfasını sıfırla ve dene.

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Muhammed ve Semih abi'nin dediklerini yaptım, şuan için sorun yok.. Teşekkür ediyorum..

Regedit yolunda saçma sapan birşey gördüysen, örneğin şkhşfdkhfşkhfkhşkkllldd.exe veya bu tarz;  Windows klasörlerini dolaşmanı ve yabancı gördüğün şeyi silmeni tavsiye ederim.  Lakin bu virüs regedit dışında windowsa'da pislik bırakıyor.. Mesela annem facebook da gezen virüse tıklamıştı ve Windows klasörleri arasında küfür içerikli .exe  olarak ms dos komut sistemi bulmuştum.. System 32 dahil bi bakın.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Mehmet Ali Koç

Üç yıl önce bilgisayarımı alırken yanında norton u da almıştım. Daha sonra üyelik uzatacakken kardeşimin de talebi üzerine norton 360 3 kullanıcı alarak devam ettim.Şimdiye kadar bir şikayetim yok. Ancak yine de sormak istiyorum.Kaspersky püre mi Norton 360 mı.

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Üç yıl önce bilgisayarımı alırken yanında norton u da almıştım. Daha sonra üyelik uzatacakken kardeşimin de talebi üzerine norton 360 3 kullanıcı alarak devam ettim.Şimdiye kadar bir şikayetim yok. Ancak yine de sormak istiyorum.Kaspersky püre mi Norton 360 mı.

BitDefender Total Security
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Köker

bitdefender i tek geçerim.norton kaspersky panda lisanslı kullandım ama bitdefender hem  kasmıyor hem de virüsleri hiç affetmiyor

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu konuda herkesin kendine göre tavsiye edeceği bir ürün olacaktır. Sonuçta herkes bir şeyler kullanıyor.

Ben ESET bayiisiyim. Şunu söyleyebilirim ki, CrypotoLocker virüsüne 3-4 saat içinde cevap verebilen bir marka daha yok. En erkeni 24 saat.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Bugüne kadar denediklerimin içindekilerden engüzel olanları

1. Esed Nod32, en beğendiğim özelliği sezgisel analiz

2. Kaspersky Pure3, en beğendiğim özelliği safe money

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
Korhan Köseoğlu

Yönetim merkezi ve kullanıcı dostu arayüzü ile, ayrıca bilgisayarın performansını da olumsuz yönde etkilememesi sebebi ile Eset Endpoint bu konuda en iyisi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Hakan Muratlı

selamlar norton 360 ve kaspersky internet security her ikiside iyi programlardır. ikisinide kullandım ama öneri derseniz kaspersky derim bunun yanı sıra eğer hızlı bir donanıma sahip deyilseniz norton kullanmanızı tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Eset Smart Security. Şu ana kadar beni yanıltmadı. Tabii USB bellekler için USB Disk Security her zaman kuruludur bende.

Eset in smart secrity norton 360  gibi midir.

Daha iyidir. ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Çiğdem Bilen

Yıllardır ESET kullanıyorum. pcyi yormaz güvenlikte iyidir. Okulda da bilgisayarlara eset aldırdım. Ortak kullanım alanlarındaki bilgisayarlarda bile başarılı.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yıllardır ESET kullanıyorum. pcyi yormaz güvenlikte iyidir. Okulda da bilgisayarlara eset aldırdım. Ortak kullanım alanlarındaki bilgisayarlarda bile başarılı.

Eğitim kurumlari için indirimi rakamlari olması gerekiyordu, bir daha ki yenilemede istişarede bulunalım mutlaka.
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Eğitim kurumlari için indirimi rakamlari olması gerekiyordu, bir daha ki yenilemede istişarede bulunalım mutlaka.

Tamamdır :) Teşekkür ederim
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

bende avg ve zone alarm var uzun yıllardır

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...