İçeriğe Yönlendir

Focus Titanium Hb Fırtına Gri 2010

Mehmet Mercan

Recommended Posts

Mehmet Mercan
(düzenlendi)
duramadı :bravo:

ama olsun bunlar çok güzel. ben olsam yani arabam titanium olsa almazdım aslında çok fark yok çünkü. yani mehmet'inki çok farketmeyecek gibi geliyor ama serhatınki çok değişecek.

mehmet fotoğrafları sabırsızlıkla bekliyorum. yalnız bir şey dikkatimi çekti. ledli demişsin ya bu renksizlere. kırmızı, renksiz vs bunların hepsi led bildiğim kadarıyla, çünkü serhata gönderdiğim kırmızı ve bunun ledli olması lazım.

serhata bugün gönderiyorum kargosunu.

Evet olabilir. ediğin gibi belki sadece şeffaf ve kırmızı olarak iki tipte oluyordur. Yan yana getirip resim çekeceğiz kısmetse Serhat'la orda anlarız. Görüntd fark oluşacaktır diye düşünüyorum. Çünkü ST Spoiler daha uzun ve yukarı kalkık. Kendini belli edecektir. Ama dediğin gibi standart titanium spoilerida bu havada yapısı var.Daha kısa ve aşağı doğru eğimli sadece. Ama stopların üzerini kapatması vs gibi duruşu hemen hemen aynı gibi.

tarihinde Mehmet Mercan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan
(düzenlendi)

Plakada olacak merak etme Sefa. Şimdilik nazarlık kalsın :nazar:

Birde Mehmet Abi duymasın listede oda var :flowers:

1. Yay

2. Yeni far takımı

3. Çamurluk ST logoları

4. APP Plaka

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı
duramadı :blush:

ama olsun bunlar çok güzel. ben olsam yani arabam titanium olsa almazdım aslında çok fark yok çünkü. yani mehmet'inki çok farketmeyecek gibi geliyor ama serhatınki çok değişecek.

mehmet fotoğrafları sabırsızlıkla bekliyorum. yalnız bir şey dikkatimi çekti. ledli demişsin ya bu renksizlere. kırmızı, renksiz vs bunların hepsi led bildiğim kadarıyla, çünkü serhata gönderdiğim kırmızı ve bunun ledli olması lazım.

serhata bugün gönderiyorum kargosunu.

Abi bende burdan fırsat bulmuşken tekrar teşekkür ederim ama benim için ledli veya normal olmasının bi önemi yok önemli olan st spoilerdi onuda bulduk ve fark ortaya çıktığında çok güzel olacak..

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen
Abi bende burdan fırsat bulmuşken tekrar teşekkür ederim ama benim için ledli veya normal olmasının bi önemi yok önemli olan st spoilerdi onuda bulduk ve fark ortaya çıktığında çok güzel olacak..

lafı blle olmaz beğenmezsen ve ya sıkılırsan değişirsin. bu arada üzerinde uzatma kabloları var. çok işine yarayacak montajda bilgin olsun. spoiler'ı rahatlıkla takmana, çıkartmana yarıyor bu. öteki türlü trendlerin yani bizimkilerin kablosu çok kısa olduğundan illallah ettiriyor. titaniumda o kablo uzun, mehmet hiç farketmez diye tahmin ediyorum.

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

Delikli ST spoilerin hayırlı olsun şimdiden. Orta stoplar da herhal yan stoplarla uyumlu olacak.

Ford ordandamı kesmiş :blush:

Spoiler daha uzun olduğu için kabloların da uzun olması gerekiyor. Focusa, ST spoileri takmak için adaptör kablo parçası vardı diye aklımda kalmış.

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan
(düzenlendi)

Teşekkürler Murat.. Darısı başına artık. İlk fırsatta sanada bir tane spoiler bulalım. Şeffaf 3.stop lambasının stoplarla uyum sağlayacağı ayrıntısnı atlamışım. Mertol'a bir kere daha teşşekür edeyim bu vesile ile :rolleyes:

Dediğin gibi ek kabloyu fark ettim. ebay'da gezinirken bir ilandaki resimleri almıştım. Kutu içeriğinde o dediğin kablo var sanki.

82f21.jpg

83a01p.jpg

Bu arada ST Spoiler'in takılma prosedürünü anlatan servis dökümanına ulaştım. Onlarıda paylaşmış olayım. Güzel bir referans olacak.

stspoilerfittingpart1.jpg

stspoilerfittingpart2.jpg

stspoilerfittingpart3.jpg

stspoilerfittingpart4.jpg

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen
Ford ordandamı kesmiş :)

aynen öyle. sonradan farkettim spoiler'ler her ikinizde de aynı kısa kabloya sahip. kutudan çıkmazsa yaptırmak kolay. serhata gönderdiğimde takılı zaten.

bu arada servis dökümanında dikkatimi çeken resimler; eski spoiler'i çöpe attırıyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan
(düzenlendi)

Çöpe gidermi yazık yahu Avrupa zihniyetinde o var demekki :s Parça kutusu çizse daha iyimiş.

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan
(düzenlendi)

Evet ST spoilerimizda hayırlısı ile takıldı çok şükür. ST spoiler birebir çıkan spoilerin yerine oturuyor problem yok. Su fiskiyesi olmayan ST Spoiler'larda standart gelen birebir uyuyor ondada problem yok. Tek uymayan elektrik tesisatının ucundaki switch. Ara konnektöre ihtiyaç var. Ama ben kestim direk saplama yöntemi ile LED'li stop uçlarına bağladım. Sonradan berebir uyan switch bulup kendim takarım. Neticede işimiz görüldü. Beklediğimden çok daha güzel oldu. Nazarlığımı isterim :blush:

Forum'dan ilk gören kişi İlteber oldu. Hem tanıştık hem sohbet ettik. Zehir onada bulaştı. Burdan tekrar ST spoiler bulma sürecinde yardımcı olan Bora'ya ve şeffaf led'li 3.stop lambasını ben istemeden veren Mertol'a ve bu konuda bana zehiri aşılayan Serhat'a çok teşekkür ederim. Beni zehirlerken kendi benden daha çok zehirlendi orası ayrı konu, yakında gelir haberleri :)

İşte ilk resimler

- Spoiler olmadan

dscn9853.jpg

dscn9852b.jpg

- Standart Titanium Spoiler ile ST Spoiler Farkı

standartstspoilerfark.png

- ST Spoiler Yerini Buldu

dscn9855x.jpg

dscn9859.jpg

dscn9860.jpg

dscn9862.jpg

dscn9864.jpg

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Mercan hayırlı olsun çok güzel omuş, bu kaşıntılar ne zaman bitecek :blush:

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

yerinde canlı canlı görmüş birisi olarak gerçekten çok etkilendim en kısa zamanda bende edinicem bitane sağolsun mehmet abi zamanını ayırıp benimde canlı görmeme izin verdi gerçekten çok yakışmış güle güle kullan abi hayırlı olsun

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan

Abi para azaldı. Mecburen bityor :blush: Parası ödenmiş olarak yapılacaklar aşağıda gibi olacak.

1. Vogtland 3.5mm yayların takılması

2. Ön çamurluk ST logolarının takılması

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Abi çok güzel oldu sıra bendeeee :blush: yakında bende geliyorum..

birde yaylandık mı hepsi birbirini tamamlayacak inşallah.. güle güle kullan abicim..

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan
(düzenlendi)
yerinde canlı canlı görmüş birisi olarak gerçekten çok etkilendim en kısa zamanda bende edinicem bitane sağolsun mehmet abi zamanını ayırıp benimde canlı görmeme izin verdi gerçekten çok yakışmış güle güle kullan abi hayırlı olsun

Teşekkürler. Ne demek abicim iyi oldu işte tanıştık sende okadar yolu teptin geldin. Darısı başına artık.

Mehmet iyi günlerde kullan 10 numara :good1: :good1:

Teşekkürler Adnan Abi

Abi çok güzel oldu sıra bendeeee yakında bende geliyorum..

birde yaylandık mı hepsi birbirini tamamlayacak inşallah.. güle güle kullan abicim.. :

Sağolasın Serhat. Seni bekliyoruz artık bizde birşey kalmadı :) Haberler sende :blush:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Hadi hayırlısı bakalım, gerçi arabamız olduğu müddetçe bu kaşıntıların biteceğide yok gibi :blush:

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
Teşekkürler. Ne demek abicim iyi oldu işte tanıştık sende okadar yolu teptin geldin. Darısı başına artık.

Teşekkürler Adnan Abi

Sağolasın Serhat. Seni bekliyoruz artık bizde birşey kalmadı :) Haberler sende :blush:

valla mehmet abi şu siyah zeminli farlar için serhata sözüm var deyip duruyor serhat biran önce şu işi hallette mercekli farlarına kavuş bizde mehmet abinin titanium farlarını alalım:)

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan
Hadi hayırlısı bakalım, gerçi arabamız olduğu müddetçe bu kaşıntıların biteceğide yok gibi :good1:

Öyle abi. Ne oalcak bizim halimiz bilmem. Bu gençler yokmu bizi mahvetti :)

valla mehmet abi şu siyah zeminli farlar için serhata sözüm var deyip duruyor serhat biran önce şu işi hallette mercekli farlarına kavuş bizde mehmet abinin titanium farlarını alalım:)

Son söz Serhat'ın :good1:

Hayırlı olsun abi. :):(

Sağoalsın kardeşim. Artık askerlik çağından sonra seni takip ederiz buralardan iyi zehirleniyorsun buralardan :)

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek
Sağoalsın kardeşim. Artık askerlik çağından sonra seni takip ederiz buralardan iyi zehirleniyorsun buralardan :)

Evet abi çok sinsi planlarım var. Benim konuya yazcam şimdi. :flowers:

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan
(düzenlendi)

Sabah sabah taze iki resim daha eklemiş olayım ST Spoiler olayını burda tamamlamış olalım. Birazda toplantıya birşeyler kalsın :flowers:

dscn9878k.jpg

dscn9879.jpg

dscn9866.jpg

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen

mehmet güle güle kullan çok güzel oldu. koyu renk araba kapalı havada fazla belli etmiyor kendini. güneşli bir günde çektiğin resimler çok farkedicektir diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan

Teşekkürler..

Serhat'ın arabada yapılsın birlikte güncel resimler çekeceğiz. Şimdikiler hep mahalle arası modifiye sonrası heyecanlı çekimler :lol2:

Yorum bağlantısı

Bu konuya her baktığım da yeni bir değişiklik görmek gerçekten hoş.

Mehmet abi, yapacak birşey kalmayınca ne olacak çabuk sıkılma sonra da, maşallah spoiler vs. gerçekten çok güzel olmuş.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...