İçeriğe Yönlendir

Focus Titanium Hb Fırtına Gri 2010

Mehmet Mercan

Recommended Posts

Mehmet Mercan
(düzenlendi)
Güzel olmuş, güle güle kullanın...

Teşekkürler Gökhan

Bu konuya her baktığım da yeni bir değişiklik görmek gerçekten hoş.

Mehmet abi, yapacak birşey kalmayınca ne olacak çabuk sıkılma sonra da, maşallah spoiler vs. gerçekten çok güzel olmuş.

Teşekkürler Burak. Birşey yapacak şey kalmadımı ben genelde arabayı cilalarım, Sonrasında da turlarım :D

tarihinde Mehmet Mercan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı
valla mehmet abi şu siyah zeminli farlar için serhata sözüm var deyip duruyor serhat biran önce şu işi hallette mercekli farlarına kavuş bizde mehmet abinin titanium farlarını alalım:)

Valla İlteber ben şu mercekleri halletmedim ama Mehmet abi kendi merceklerini hallettiğinde ancak o zaman olnları değerlendirebileceğiz ama az kaldı..

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
Valla İlteber ben şu mercekleri halletmedim ama Mehmet abi kendi merceklerini hallettiğinde ancak o zaman olnları değerlendirebileceğiz ama az kaldı..

valla sizden çok şu mercekli far işinizi ben halletmenizi istiyorum...konunun sıkı takipçisiyim :)

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen

tolgayla bu hafta sonu gideceğiz tekrar. mercekli, xenon artık ne halt bulursak uygun fiyata bakacağız. tekrar yazıyorum yalnız buraya, bi-xenon için 1000 lira vermeyeceğim.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Merceki far arabanın görünümünüde değiştiriyor, umarım bir an önce herkes istediğine kavuşur.

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı
tolgayla bu hafta sonu gideceğiz tekrar. mercekli, xenon artık ne halt bulursak uygun fiyata bakacağız. tekrar yazıyorum yalnız buraya, bi-xenon için 1000 lira vermeyeceğim.

Abi bence o rakkamlar çok yüksek yani şuan bu rakkamların düşmeme sebebide piyasada bulunmamaları ve çok isteniliyor olmaları makyajsız kasaların orjinallerinin çiftini en yüksek 500e satılırken bunun 1000li rakkamlarda dolaşıyor olması saçma.. bende inat ettim uyguna olursa alacam yoksa almıcam Mehmet abinin siyah zeminleri ile dolaşıcam :)

İlteberde şimdi tansiyon çıkmıştır :fiuw:

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan

Uzun zamandır sahibinden.com'da 1100 liralik bi-xenon vardı bir takım. O satılınca fiyatlar o seviyeye oturdu. Ben Hakan'la henüz görüşemedim. Övgü sen ayağına kadar gitmişsin sana indirim yapması gerekirdiı. 1100 lirayı ilanda fiyat verebilir. Ancak forumdaki arkadaşlara ve benim yönlendirdiğim kişilere özel bir indirim söz konusu olacaktı. Dolaysıyla farın durumuna göre forum gibi yerden gelecek yönlendirmelere 800-950 Lira aralığında verebiliyor olması lazım. Maalesef şimdi babası rahatsız ve bence tam olarak ilgilenemiyor. Benim farları da henüz bu sebeple gönderemedi. Biraz bekleyelim hayırlısı ile şu sağlık problemi dönemini bir atlatsı koşuşturması bitsin herşey tatlıya bağlanır. Benim farlar kargo dahil takılmasıyla birlikte 810 lira maliyetli oldu bana. Problem yaşamasaydım biri ingiiliz farı diğeride bi-xenon özelliği problemsiz olsaydı aydınlatma 10 numara olduğu için bana çok gelmezdi. Keşke problemsiz tüm mekanizması çalışan ve euro standardı desenli bir farım olsa tadından yenmez :fiuw:

Övgü senin durumu tekrar konuşuruz Hakan'la orta bir yol bulunur. İlteber zaman zaman sana basınç yapabilir karışmam :) Ama ilk sözüm sanaydı biliyorsun. İkinci söümde İlteber'e :good1: Dua etsin senin için Serhat çok güzel farlar bulsun diye.. Ozaman problem olmaz :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan

Biraz önce ebay'dan aldığım ST çamurluk logoları elime ulaştı. Akşam tekrar modifikasyon var anlayacağınız :rolleyes: Orjinal poşetlerinde göndermiş satıcı. Akşama resimleri eklerim kısmetse.

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan

ST Ön Çamurluk logolarının Parça kodları ve bana gelen lgooların resmini aşağıda bulabilirsiniz.

Sağ Çamurluk Logosu Parça Kodu :

8M51 16098 BA

Sol Çamurluk Logosu Parça Kodu :

8M51 16098 AA

image048ce.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Biraz önce ebay'dan aldığım ST çamurluk logoları elime ulaştı. Akşam tekrar modifikasyon var anlayacağınız :) Orjinal poşetlerinde göndermiş satıcı. Akşama resimleri eklerim kısmetse.

Yakında evden kovulacaksın... Arabada yatacaksın... İyisimi bir de perde yaptır sen :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan

Mehmet Abi modların ST bagaj logosu ve Cam filmi hariç hepsi kaçak. Hemde araba hatunun üzerine kayıtlı. Evden kovduğunda muhtemelen anahtarıda alrı benden :D Dım dızlak kalırız ortada. Yani Titanium focusların arka kapıda perdeleri var ama anahtar olmadı mı oda işe yaramaz :)

Yorum bağlantısı

Emmim doğru söylemiş mehmet abi senin durum da vahim. :good1:

Logoların hayırlı olsun, resim bekliyoruz. Güle güle kullan.

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan

ST ön çamurluk logolarını taktım hemen eve gelir gelmez. Ayak üstü bir iki foto çektim. Çok net olmadı ama akşam postasına ancak bunlar yetişti :)

dscn9899.jpg

dscn9901.jpg

dscn9903a.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan
(düzenlendi)

Sağol Can. Yok Acıbadem İkbaliye'de oturuyorum.

tarihinde Mehmet Mercan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan

Teşekkürler. Lokman abi. Senin işi bugün ulaşamdım Sami Abiye. Yarın tekrar gündüzden arayacağım.

Yorum bağlantısı
Gökhan Kızılkaya
Sağol Can. Yok Acıbadem İkbaliye'de oturuyorum.

Mehmet bey

bende acıbadem sakinler deyim maşallah aracınız ve özellikle jantlar pırıl pırıl nerede yıkatıyorsunuz merak ettim.Hasanpaşadakiler çok baştan savma yapıyor

Benim araçta aynı renk ve model de tozu hemen gösteriyor mübarek

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan
tamam abim senden haber bekliyorum :)

Tamamdır abi. Halledecğiz senin rüzgarlığı :)

Mehmet bey

bende acıbadem sakinler deyim maşallah aracınız ve özellikle jantlar pırıl pırıl nerede yıkatıyorsunuz merak ettim.Hasanpaşadakiler çok baştan savma yapıyor

Benim araçta aynı renk ve model de tozu hemen gösteriyor mübarek

Teşekkürker. Ben daha çok kendim yıkarım evin önünde veya Adapazarı'na gittiğimde. Ama Hasanpaşa'da Harput Yıkamaya yıkatırım genelde. Beni tanıyorlar ilgileniyorlar. Ama benim yıkama gibi olmuyor. Bende Arexons ürünleri var onlarla güzel yıkanıyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...