İçeriğe Yönlendir

Gırgır Spec Bilo

Melih Özlem

Recommended Posts

Melih Özlem
(düzenlendi)

Jantları taktıktan sonra işlerimin yüzünden 2 hafta arabayla ilgilenemedim. Salı günü ilk iş gidip arabayı yaptırmak oldu. Şimdilik ön aşama olarak bastım. Malum uzun zamandır basık araba kullanmamaktan hamlaşmışım ;) Biraz alıştıktan sonra bir kez daha başlancak işlemlere. Fotoları yarım saat önce çektim taze taze umarım beğenirsiniz :) Önlerden 8.5 cm arkadan 6 cm düşürdüm daha payı var :)

3308.jpg

3310.jpg

3314.jpg

3316.jpg

3318.jpg

3320.jpg

3326.jpg

3328.jpg

3331.jpg

3335.jpg

3338.jpg

3343.jpg

3352.jpg

3355.jpg

3357.jpg

3361.jpg

tarihinde Melih tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Bilo 2 plakada tam benlikmiş ;) hayrını gör güzel olmuş.

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

vay vay vay işte şimdi güzel olmuş ;) 8.5 cm nasıl indriyorsun o ölçüde yay mı var ekstra bişeyler mi yapıyorsun ?

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

20mm daha iner bu. :)

Şaka bi yana şahane olmuş. At misali zıplata zıplata gider ama değer. ;)

Hatta ben olsam ST yapana kadar böyle gezerdim. :)

33381.jpg

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Bilo 2 plakada tam benlikmiş :p hayrını gör güzel olmuş.

teşekkürler efendim sağolun ;)

vay vay vay işte şimdi güzel olmuş :) 8.5 cm nasıl indriyorsun o ölçüde yay mı var ekstra bişeyler mi yapıyorsun ?

teşekkürler yiğit :) daha önceden bahsettiğim gibi tavsiye etmediğim kesme biçme yöntemiyle bastım. Yaydan kumpasla 1.25 bakla kesildi. Yaya göre tabla yapıldı. Tabladan düşürüldü. Amortisörün milleri kesilerek sertleştirildi. Yayda daha 4.5 bakla var yazın bir bakla daha kesip biraz daha düşürmeyi planlıyorum :)

20mm daha iner bu. :p

Şaka bi yana şahane olmuş. At misali zıplata zıplata gider ama değer. :)

Hatta ben olsam ST yapana kadar böyle gezerdim. :p

33381.jpg

Cihan abi eline sağlık çok iyi olmuş :) Özellikle maşpiyeller çok iyi. Fakat st tampon yapmıcam büyük ihtimalle. Büyük fiyat çünkü. Bu taampon boyama işinide yapmıcam çok demode oldu. Plakalığı iptal edicem öyle devam abi :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İstanbul yollarında iyi cesaret, bizim otoparka inip çıkamaz sanırım bu alçaklıkla ;)

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

çok fenaa ;)

ama sanki öndeki plaka sırıtıyor galiba sanırsam herhalde

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
İstanbul yollarında iyi cesaret, bizim otoparka inip çıkamaz sanırım bu alçaklıkla :p

teşekkürler çağlar abi hastalık olmuş bu bizde ya :D

Ben de hala leylek diyecektim :D Daha 2 cm inmesi lazım.

var abi var daha gideri var :D yaz başı düşürcez inşallah :D

Güzel olmuş, ama harbi sürüngen olmuş.

teşekkür ederim sağolun...

çok fenaa :)

ama sanki öndeki plaka sırıtıyor galiba sanırsam herhalde

teşekkürler plaka mecburen orda polis amcalar kızmasın sonra :D tampon işlemi olacak ama biraz zamanı var :)

Jantlar harika, ne marka acaba. :wub:

teşekkürler replica advan racing rg2 diye geçiyor.

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

maşallah çok güzel olmuş.senin arabayı görünce fiestamı özledim :blush:

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
maşallah çok güzel olmuş.senin arabayı görünce fiestamı özledim :blush:

teşekkürler Alper sağolasın

Yorum bağlantısı
Emre Demir2

Ohh be şimdi Albenisi olmuş Melih, Ama daha istiyor bu basılmak haberin olsun 2cm ön 1-1,5cm'de arka ister. :)

Hayırlısı olsun tekrardan, Kazasız belasız. :blush:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bu kadar alçak olunca nasıl gidiyor bu araçlar aklım almıyor.Bizim yan sokakta bir peugeot var aracın ön tarafını ölçtüm yerden yüksekliği 3 parmak :blush: Hep vurmuş altını çatlaklar kırıklar var.

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Çok asi duruyo :D

teşekkür ederim.

Ohh be şimdi Albenisi olmuş Melih, Ama daha istiyor bu basılmak haberin olsun 2cm ön 1-1,5cm'de arka ister. :)

Hayırlısı olsun tekrardan, Kazasız belasız. :blush:

Teşekkürler Emre. Sağ çamurluk hafif esnemede sürtmeye başladı ;) Biraz daha düştü yani iyice oturuyor. Ama yaz başı biraz daha basmayı düşünüyorum tabikide :)

çok güzel görünüyor :)

teşekkürler efendim sağolun...

Bu kadar alçak olunca nasıl gidiyor bu araçlar aklım almıyor.Bizim yan sokakta bir peugeot var aracın ön tarafını ölçtüm yerden yüksekliği 3 parmak :) Hep vurmuş altını çatlaklar kırıklar var.

Sağolun efendim. Valla öyle böyle gidiyoruz arkamızdakiler biraz sabırsız olsada biz çok sabırlıyız :yahoo: Birde hastalık bu kurtulamıyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Emre Demir2
Teşekkürler Emre. Sağ çamurluk hafif esnemede sürtmeye başladı :blush: Biraz daha düştü yani iyice oturuyor. Ama yaz başı biraz daha basmayı düşünüyorum tabikide :)

Hiç birşey caydırmasın valla. :D Benimki dayandı sınıra daha indiremiyorlar ;)

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Hiç birşey caydırmasın valla. :) Benimki dayandı sınıra daha indiremiyorlar :p

daha basmak istersen getir basarız biz :p basmakta sınır yoktur :good1: sınırı araba yürümez sadece :D

Yorum bağlantısı
Emre Demir2
daha basmak istersen getir basarız biz :) basmakta sınır yoktur :p sınırı araba yürümez sadece :good1:

İşte basılmasına basıyoruz da yürümüyor sonra, görsellik olur sadece :D

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
İşte basılmasına basıyoruz da yürümüyor sonra, görsellik olur sadece :)

daha gideri var onun var :p

Yorum bağlantısı
Gence Renda

araba sahane olmus gule gule kullan. bu arada ıste ıstedıgım alcaklık ıste ıstedıgım tıp:Dayıptır sorması pıstırma ıslemının masrafı ne kadar oldu?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...