İçeriğe Yönlendir

Gırgır Spec Bilo

Melih Özlem

Recommended Posts

Onur Demir

İşte şimdi Olmuş Melih, :D Nasıl hallettin, Yay mı ? Coil mi? Yoksa TRDM usulümü :)

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
araba sahane olmus gule gule kullan. bu arada ıste ıstedıgım alcaklık ıste ıstedıgım tıp:Dayıptır sorması pıstırma ıslemının masrafı ne kadar oldu?

teşekkürler kardeşim 300tlye hallettim bütün işlemleri. Yakaşık 6 saat sürdü.

İşte şimdi Olmuş Melih, :D Nasıl hallettin, Yay mı ? Coil mi? Yoksa TRDM usulümü :)

bu kadar kredi borcu garaj aylığı falan derken coile giremedim. Yayda istediğim gibi düşürmicekti biliyorum. O yüzden Turkish style kıt kıt yay ve amortisör :)

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Çok begendim sade ve şık olmuş...

teşekkür ederim Hakan Bey

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

Bunlarda gece çekimlerimiz her ne kadar araba pis, ışık kötü olsada prof makina bambaşka birşey

5160.jpg

5166.jpg

5168.jpg

5171.jpg

Yorum bağlantısı
Emre Özen
(düzenlendi)

Logo iptali ve 3m carbon fiber kaplanmış aynalar buna daha farklı bir hava katar sanki ? :)

maşallah çok güzel olmuş :)

Melih abi şimdi dikkatimi çekti senin jantların aynısını connect' e düşünmüştüm..3 model arasındaki öncelikli modelim buydu 17" 5*108 sizce nasıl olur ? makasları alçaltıcam 3 cm falan.. kaliperler kırmızı.. daha çok connect X-press gibi bir hava katmayı planlıyorum fikirlerinizi alsam ?

tarihinde Emre tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Melih Özlem
(düzenlendi)
Logo iptali ve 3m carbon fiber kaplanmış aynalar buna daha farklı bir hava katar sanki ? :)

maşallah çok güzel olmuş ;)

Melih abi şimdi dikkatimi çekti senin jantların aynısını connect' e düşünmüştüm..3 model arasındaki öncelikli modelim buydu 17" 5*108 sizce nasıl olur ? makasları alçaltıcam 3 cm falan.. kaliperler kırmızı.. daha çok connect X-press gibi bir hava katmayı planlıyorum fikirlerinizi alsam ?

Logo iptalii panjur var kardeşim zaten FK marka :crazy: Carbon kaplamayı düşünmüyorum aynaları parlak siyah yapabilirim ama. Arabayı sadece kendin kullanıyorsan güzel olur ama yok iş için ve babamda kullanıyor diyorsan 15 üstüne çıkma derim connectde. Ama illaki bu model istiyorum dersen maksimum 16 derim. Alçaltılınca gayet iyi olur.

tarihinde Melih tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Özen
Logo iptalii panjur var kardeşim zaten FK marka :D Carbon kaplamayı düşünmüyorum aynaları parlak siyah yapabilirim ama. Arabayı sadece kendin kullanıyorsan güzel olur ama yok iş için ve babamda kullanıyor diyorsan 15 üstüne çıkma derim connectde. Ama illaki bu model istiyorum dersen maksimum 16 derim. Alçaltılınca gayet iyi olur.

Logodan kastım arkadaki fiesta yazılarıydı abi..Araba ehliyet alınca bana kalıcak o yüzden 1.5 senelik zaman dilimimde güzel şeyler yapayım diyorum.. 17" beni de korkutuyor konfor yok zaten :p

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
(düzenlendi)

Konfor yoksa zaten jant takıpda konfor beklemek olmaz dimi :p Arkadakileri sökmeye üşeniyorum :D daha doğrusu düzgün boş bir vakit olmadı. Fiesta'ı söküp tdci i bırakıcam ama. Tercih sana kalmış jant konusunda.

tarihinde Melih tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Özen

arabada yük varken geçenlerde bi 200 kg yük bindi ilk defa :D konfora diyecek yok öyle güzel oldu ki yağ gibi gidiyor.. 16" jant + makasları alçaltsam sanırım alternatif bir çözüm olmuş olur gibi ?

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

yanlışın var basık olunca konfor artmaz sadece yol tutuşunda değişiklik olur. Ben seke seke gidiyorum nasıl konformuş bu :) ki ben zaten konfor beklemiyorum orjinalide çok konforsuzdu.

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
:D Araç çok güzel görünüyor.

teşekkürler sağolun.

Yorum bağlantısı
Onur Korhan Göytan

bilo hayırlı olsun melih

hemen basmışsın yere ama bu havada kalmış daha lastik gözüküyor :good1:

arka yan camlara da film çekmelisin bence sırf kelebek camda araç aile arabası gibi bi orantısız büyük duruyor

bir de spoiler tabi ki :D

kazasız belasız kullan

Yorum bağlantısı
Sergen Kesgin

maşallaah :D panjuru ne kadara ve nerden aldınız

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
bilo hayırlı olsun melih

hemen basmışsın yere ama bu havada kalmış daha lastik gözüküyor :)

arka yan camlara da film çekmelisin bence sırf kelebek camda araç aile arabası gibi bi orantısız büyük duruyor

bir de spoiler tabi ki :p

kazasız belasız kullan

Film vardı söktüm. Yaklaşık 5 senelik film rengi kaçmıştı :) Kelebek camlarınıda sökücem ama vaktim olmuyor fazla :) Film birtek ön cama yaptırıcam ön arka camda olsun. Karter ve çamurluk izin verse daha basıcam ama karter çok zorluyor beni. Bu halde bile vuruyor ama basıcam yazın biraz daha :) Spoiler olmazsa olmazımız tabikide mutlaka olacak teşekkür ederim :)

maşallaah :blush: panjuru ne kadara ve nerden aldınız

teşekkür ederim. Panjuru devamlı alışveriş yaptığım bir abimden aldım. 100tlye. Düşünürseniz yardımcı olurum temin etmek için.

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Gayet güzel görünüyor ve oldukça basık görünüyor :D

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Gayet güzel görünüyor ve oldukça basık görünüyor :)

teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Uğur Çakmak
(düzenlendi)
Bunlarda gece çekimlerimiz her ne kadar araba pis, ışık kötü olsada prof makina bambaşka birşey

5160.jpg

5166.jpg

5168.jpg

5171.jpg

Fotoğraf çekilen yer çok manidar :) Yiğitin arabada izi halen durur :good1: Acemiliğine gelmişti ama :rofl:

Tam karşıdaki marketin önünden geçen hatunlara bakarken mantarın üzerine çıkmıştı :) Rezil olmuştuk hemen uzaklaşmıştık ;):)

tarihinde U?ur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Melih Özlem

Bizim tayfa olarak her akşam burada oluyoruz :rolleyes: Kola çekirdek hesabı :rtfm:

Yorum bağlantısı
Uğur Çakmak
(düzenlendi)

Üniversite kazanıp evimden kopmadan önce :) orda böyle aksam güneşin batmaya başlamasıyla beraber avcılardaki çoğu modifiyeli araç toplanırdı. :s Bizde arkadaşlarla oraya gidip izlerdik hep.Çok özledim o günleri.Gene öye toplanma yerimi orası?

tarihinde U?ur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Üniversite kazanıp evimden kopmadan önce :blink: orda böyle aksam güneşin batmaya başlamasıyla beraber avcılardaki çoğu modifiyeli araç toplanırdı. :) Bizde arkadaşlarla oraya gidip izlerdik hep.Çok özledim o günleri.Gene öye toplanma yerimi orası?

Aynen öyle :) Tabi farklı gruplarda takılıyorda çoğu kişi tanıyor birbirini sima olarak. Gayet güzel oluyor orası havada sıcaksa mükemmel yer :)

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
Fotoğraf çekilen yer çok manidar :) Yiğitin arabada izi halen durur :) Acemiliğine gelmişti ama :rofl:

Tam karşıdaki marketin önünden geçen hatunlara bakarken mantarın üzerine çıkmıştı :blink: Rezil olmuştuk hemen uzaklaşmıştık :):good1:

Sen şimdi niye beni deşifre ediyosun ki :)

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

heheheh :D:)

Yorum bağlantısı
Uğur Çakmak

Ee hep dersin ya ''hurmalar'' diye... :) 2 sene önceki hurmalar bugun etkisini gösterdi işte :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...