İçeriğe Yönlendir

Gırgır Spec Bilo

Melih Özlem

Recommended Posts

Yiğitcan Coşar

Allahtan araba Bilo gibi basık değilmiş yoksa hurmalar asıl o zaman tırmalıcaktı beni :D

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

Hehehe sağolasın Yiğit :) çoğu zaman çok güzel oluyor ama parkın önü haklısın :)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Kaliperler çok iyi olmuş Melih. Ama stickerlar maksimum 1 ay dayanır. :)

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Kaliperler çok iyi olmuş Melih. Ama stickerlar maksimum 1 ay dayanır. :)

abi teşekkür ederim :) yok bende iyi dayanıyor :D jazzdan biliyorum :unknw:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
abi teşekkür ederim :) yok bende iyi dayanıyor :D jazzdan biliyorum :unknw:

Hadi bakalım. Deneyim ben de bayağıdır aklımdaydı,stickerlar atar hemen diyordum ama madem gider daha diyorsun,kırmızılısını yapalım bakalım. :)

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Hadi bakalım. Deneyim ben de bayağıdır aklımdaydı,stickerlar atar hemen diyordum ama madem gider daha diyorsun,kırmızılısını yapalım bakalım. :)

gidiyor abi gidiyor. Sadece yıkamacılara bol bol ikaz et :D tazzikli vurmadığı sürece sıkıntı yok :unknw:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Melih Özlem

Evet 2.5 cam daha indirdik kafadan. izmite gezmeye diye gittim çay içerken bi baktım arkadaşlarım sökmüşler arabayı :) Ve son halimizi :)

4926.jpg

4927.jpg

4932.jpg

4935.jpg

4936.jpg

4939.jpg

4945.jpg

Yorum bağlantısı
Emre Demir2

Telefon çok ince yoksa alçak falan değil aldanmayın :p

Maşallah şimdi tam olmuş Melih, hayırlı olsun tekrardan. :)

:)

Yorum bağlantısı
Gence Renda
(düzenlendi)

cok şık duruyor gule gule bin. :) tam sag yada tam solda surtme var mı?bide jantların kac inch?

tarihinde Gence Renda tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serdar Akgül

Valla böyle forumda cicili bicili fiestaları görünce benimkini satıp fiestamı alsam diyorum ama artık geç oldu galiba.. :)

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
(düzenlendi)
cok şık duruyor gule gule bin. :) tam sag yada tam solda surtme var mı?bide jantların kac inch?

tam sol veya tam sağda sürtme yok sadece esneyince davlumbaz sürtmesi var. O da yer yapınca kesilcek :blush: ben tampponla çamurluğun birleştiği yerden hafif açıcam ama garanti olsun :bravo: Jantlar 16 inç. 195 45 16 lastiklerle

Low rider olmuş ama bu. :good1:

abi konunun başında 20 mm daha gider demiştin 25 mm götürdük :fiuw: Sağolasın abi :)

Valla böyle forumda cicili bicili fiestaları görünce benimkini satıp fiestamı alsam diyorum ama artık geç oldu galiba.. :sorry:

teşekkürler efendim sağolun :)

tarihinde Melih tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Demir2
emre çamurluklarda sırıtmaz mı sence ?

Basık olduğunu belli eder bence, kafayı basarsam 1-2 cm daha bende düşünüyorum böyle bir yazı takmak. Çift taraflı düşünmemiştim ben tek taraflı demiştim ama diğer çamurlukta da olabilir tabi. Yazı biraz daha ufak olabilir tabi.

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

çok teşekkürler EMre sağolasın :fiuw: Bu arada arka yazılarıda söktüm ama arkadan foto çekmemişim hiç :)

Yorum bağlantısı
Emre Demir2

:):fiuw:

bende I love my Focus yazısını falan söktüm yeni birşeyler düşünüyorum bakalım. :blush:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...