İçeriğe Yönlendir

Gırgır Spec Bilo

Melih Özlem

Recommended Posts

Onur Demir

Güle güle kullan Melih, Rot lara dikkat :blush: Ve bence yavaştan birikim yapmaya başlasan iyi olur Coilover şart oldu artık sana :)

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Güle güle kullan Melih, Rot lara dikkat :( Ve bence yavaştan birikim yapmaya başlasan iyi olur Coilover şart oldu artık sana :good1:

yok yok böyle gayet iyi :) coil yaptım hep aynı derecede kullandım :good1: gayet memnunum sağolasın abi :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Melih Özlem

Evin önünde telefonla deneme :good1: makina olsaymış iyi kare olcakmış.

174.jpg

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

İstanbul yollarında nasıl kullanabiliyorsun bu şekilde anlamış değilim ::good1: . Ben sürekli sürtüyorum aracın altını ve önünü

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
İstanbul yollarında nasıl kullanabiliyorsun bu şekilde anlamış değilim ::selo: . Ben sürekli sürtüyorum aracın altını ve önünü

Bazı yerlerde zor olsada geziyorum düz yolda altını vurmadığmız sürece sıkıntı çekmiyoruz :s teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Valla ben +3 cm aracı kaldırmak istiyorum. :D

bizimkisi bir aşk hikayesi :bravo: gülü seven dikenine katlanır misali ;)

Yorum bağlantısı
Onur Korhan Göytan

ya dün gece baktım da bizimkine 5 cm bile az gelcek aşırı yüksek

en temizi seninki gibi coillemek indir kaldır oynarım her bindiğimde :D

bu hali önler için iyi olmuş ama arka 1-1,5 cm daha inse daha iyi olur gibi pay varsa

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

bu hali önler için iyi olmuş ama arka 1-1,5 cm daha inse daha iyi olur gibi pay varsa

Coil de öyle her bindiğimde oynarım durumu olabilmesi için elektrik motorlu coillerden olması lazım. Yoksa bi coili ayarlamak en kötü yarım saat sürer. :)

Yorum bağlantısı
Onur Korhan Göytan
(düzenlendi)

biliyorum da zaten yarım saat önemli birşey değil öyle bir keyfe göre uyarlama için

ş.dışına çıkarken sanayiye gidip orjinal yayları geri taktırmaktan 100 kat daha kısa süre olduğundan benim için şipşak denilir - üşenmem.

birde melih bu plastik aldatıcı oluyor - motorun yere yakınlığı nasıl sorun çıkartıyor mu tümseklerden çapraz geçerken de...

tarihinde Onur Korhan G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Çok alçak değil mi bu ya. Sürter falan. Alt tarafa komple bir kapak o zaman binilir :D

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Bu bilo başka bilo güvenli sağlam bilooo :pilot:

Kışın kar küreme aracı olacak kadar güvenilir. :keyifli:

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Bu resimler feyyyk :flowers:

Süha eibach ile konuştum araç alçaltma yayları varmış 35mm'lik sırf senin için 35mm'lik yay üreticekler yükseltmek için :p Değiştir abicim sen o aracı yaa git bir tane fiesta al bak keyfine neymiş o seat ibiza falan yakışıyor mu sana şimdi :p

heeee pohtoshop yaptım ahahah :D

Bende coil yok malesef :) Spor amortisör ve kesik yay var. En sondaki işlem amortisörden düşürüldü :)

biliyorum da zaten yarım saat önemli birşey değil öyle bir keyfe göre uyarlama için

ş.dışına çıkarken sanayiye gidip orjinal yayları geri taktırmaktan 100 kat daha kısa süre olduğundan benim için şipşak denilir - üşenmem.

birde melih bu plastik aldatıcı oluyor - motorun yere yakınlığı nasıl sorun çıkartıyor mu tümseklerden çapraz geçerken de...

ne siz sorun ne ben söyliyim :D bir sigara paketini yan yatırın zor giriyor :) bayapı yakın yere allaha şükür bir sıkıntı yapmıyor ama.

Coil de öyle her bindiğimde oynarım durumu olabilmesi için elektrik motorlu coillerden olması lazım. Yoksa bi coili ayarlamak en kötü yarım saat sürer. :)

canı gönülden katılıyorum. Jazzdan biliyorum ön iki lastiği sök coili ayarla geri tak yok lastiğin altına takoz yok kriko girsin diye falan filan :D

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Çok alçak değil mi bu ya. Sürter falan. Alt tarafa komple bir kapak o zaman binilir :D

ben biniyorum bu halde çok şükür bir sıkıntı çıkmadı aman çıkmasında :flowers: hastalık bu hor görmeyin :D

Yorum yapan herkese çok teşekkürler :D

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Leylek Spec. Yollarda ! :flowers:

arabaları yanyana çekince moralin bozulmasın dikkat et :D :D

Melih'im şaka bir yana da çok tatlı duruyor. Kendime güvensem bende o kadar alçaltırım ama vururum altını bir yerlere bırakırım motoru diye korkuyorum.

Eyvallah Onur'um sağolasın biliyorum :D

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Ama birgün 1 tur binerim söyliyim :flowers: Sanki bisiklet istiyorum 1 tur ahahah

Kullanabilirim dersen tabikide :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...