İçeriğe Yönlendir

Fusion Satın Almak

Mustafa Uzun

Recommended Posts

Selim Yavuz

2007 1.4 dizel fusion kullanıcısıyım performans açısından hiç sıkıntı yaşamadım arabam ne yokuşta ne rampada hiç boğulmadı bugüne kadar :nazar:  :nazar:  fusion geniş bir araç fakat hafif bi kasaya sahip 1.4 çok çok yeterli onun için... bugüne kadar yakıt konusundada hiç sıkıntı yaşamadım emin olun sizde yaşamazsınız, 1.6 daha mı az yakar bilmem ama 100 liralık yakıt atın emin olun benzinliğin yolunu unutursunuz :D  inşallah hayırlısı olur sizin için  

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz
(düzenlendi)

2007 1.4 dizel fusion kullanıcısıyım performans açısından hiç sıkıntı yaşamadım arabam ne yokuşta ne rampada hiç boğulmadı bugüne kadar :nazar:  :nazar:  fusion geniş bir araç fakat hafif bi kasaya sahip 1.4 çok çok yeterli onun için... bugüne kadar yakıt konusundada hiç sıkıntı yaşamadım emin olun sizde yaşamazsınız, 1.6 daha mı az yakar bilmem ama 100 liralık yakıt atın emin olun benzinliğin yolunu unutursunuz :D  inşallah hayırlısı olur sizin için  

Siz 1.6 tdci bindiğinizde aracınızın ne denli hantal kaldığını ancak öyle anlarsınız. kesinlikle 1.6 tdci lux sert ve gürültüyü kafama takmam derseniz keçi gibidir bayılma falan yapmaz bagajı iç mekan geniş ve ferah mekanik bir araç olduğundan sıkıntı kolay kolay çıkarmaz.

tarihinde Taner Gündüz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Eğer fusion düşünüyorsanız yetkili servisde bir arkadaşım focus için değiştirmeyi düşünüyor satacak

Yorum bağlantısı

Merhaba arkadaşlar,hepinizin bayramını şimdiden kutlarım.Benim araç 98 flair arabamdan memnunum 139000km orjinal.Ancak artık küçük geliyor bize özellikle bagaj sıkıntı.fusion lar çok hoşuma gidiyor fusion kullananlar araç hakkında bilgi verirlerse sevinirim.kolay kolay sorun çıkarmayan yakıtta ekonomik olan hangi modelini önerirsiniz.diesel düşünüyorum özellikle dieselde 1.4 mü 1.6 yımı önerirsiniz.

Merhaba Hasan Bey,

Konunuz birleştirilmiştir. Burada daha detay bilgi bulabilir, aşağıdaki konulara da göz atabilirsiniz.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/260464-fusion-bu-kadar-sorunlu-bir-ara%C3%A7-m%C4%B1/

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/234151-fusion-dizel-almak-istiyorum/

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

1.6 tdci bulursanız çok iyi olur 1.4 gitmiyo çünkü emekli arabası tam sollamalarda güven vermiyo 1.5 sene kullandık çok sert bi araçtır ama yüksekliğine göre iyi yol tutar alırken uygun almaya çalışın kesinlikle çünkü piyasası çok ağır bi araç biz bebek gibi 2010 162 bindeki aracımızı 25.5 a sattık geçen sene alan kişi de daha önceden kullanmış kişiydi bu araçlardan çok bilinmiyo ne yazıkki

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

2 ay önce fusion arıyodum.10 fusion baktıysam 4-5 inin kmsi düşürülmüştü.Sorgulatmadan anlamak zor.Ford hiç belli etmiyor km düşürüldüğünü.Yüksek fiyat yazanları direk eleyin genelde kar yapmak için ilana koyup burunlarından kıl aldırtmıyorlar. Fusion güzel araba  :)

Yorum bağlantısı
Ahmet Ayyıldırım

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Öncelikle herkese sevgi ve selamlarımı iletiyorum.

Son 1-2 aydır çok çeşitli araba modelleri baktım ama neticede fusion alma hevesindeyim.

8 yıldır yerli araç kullanıyorum. Hiç avrupa araç kullanmadım. Aklımda yedek parça servis vs gibi sorular var.

2004 model 1.6 Lux model 95.000 km ve benzinli. Araç full orjinal değişeni yok.Sadece arka tek kapı ve ön tampon boyalı.

Son fiyat 23.000 TL

Aracı çok sevdim çok temiz ama alırsam bir de lpg taktırmak için extra masrafa gireceğim.

Sizce bu araç için değer mi?

Lpg uyumu nasıl, servisi yedek parçası vs çok kafama takılıyor.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Öncelikle herkese sevgi ve selamlarımı iletiyorum.

Son 1-2 aydır çok çeşitli araba modelleri baktım ama neticede fusion alma hevesindeyim.

8 yıldır yerli araç kullanıyorum. Hiç avrupa araç kullanmadım. Aklımda yedek parça servis vs gibi sorular var.

2004 model 1.6 Lux model 95.000 km ve benzinli. Araç full orjinal değişeni yok.Sadece arka tek kapı ve ön tampon boyalı.

Son fiyat 23.000 TL

Aracı çok sevdim çok temiz ama alırsam bir de lpg taktırmak için extra masrafa gireceğim.

Sizce bu araç için değer mi?

Lpg uyumu nasıl, servisi yedek parçası vs çok kafama takılıyor.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Ahmet Bey:

Konunuz ilgili bölüme alınmıştır..

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Kendi arkadaşım ford yetkili servisinde çalışıyor boya koruması yapılmış sinyalli gündüz farı taktırmış cam modülü lpg li 24istiyor model ve kasa aynısı

Yorum bağlantısı
Ahmet Ayyıldırım

Fusionların lpg uyumu nasıldır?

Ayrıca yedek parçası pahalı mı ve kolay bulunabiliyor mu?

Kronik arızası var mı?

Genelde yol tutuşu ve yol sesi hakkında olumsuz bilgilere rastladım.

Yorum bağlantısı
Ahmet Ayyıldırım

Yok mu beni rahatlatacak kimse? 

Uzun zamandır araştırıyorum arabaları. Yarına kadar karar vermem gerekiyor.

Lütfen fusion hakkında bilgilerinizi aktarırsanız çok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

1.6 tci fusionumla 4.5 saate istanbulka gittim. yol tutuşu hakkında görünüşünden daha sağlam bir yol tutuşu var benim için tek sorunu sert ve yol sesini içeriye almasıydı.

Yorum bağlantısı
Osman Kara

1.6 motor 2004 model 105 000 km tüplü modelini kullanıyorum 30 litre tüp ile 400 km yol yapıyorum km ne yakıyor hesaplamadım ben aracımı 19000 tl ye almıştım 3000 tl kadar masraf ettim baskı balata vs değiştirdim şimdi 25000 tl veren olsa satmayı düşünmem yerden yüksekliği güzel özellikle çukurlu yollarda iyi oluyor iç haçmi geniş olması güzel rampada boğulma yapmıyor tırmanması bana göre iyi dez avantajı ses i içeri fazla alması ve dikkat çekmesi

Yorum bağlantısı
Ahmet Ayyıldırım

1.6 motor 2004 model 105 000 km tüplü modelini kullanıyorum 30 litre tüp ile 400 km yol yapıyorum km ne yakıyor hesaplamadım ben aracımı 19000 tl ye almıştım 3000 tl kadar masraf ettim baskı balata vs değiştirdim şimdi 25000 tl veren olsa satmayı düşünmem yerden yüksekliği güzel özellikle çukurlu yollarda iyi oluyor iç haçmi geniş olması güzel rampada boğulma yapmıyor tırmanması bana göre iyi dez avantajı ses i içeri fazla alması ve dikkat çekmesi

Osman Hocam, lpg kitiniz hangisi?

Ayrıca simit tank koydurmayı düşünüyorum. Normal depo mu daha iyidir simit mi sizce?

Lpg de ciddi bir performans düşüklüğü yaşadınız mı?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...