İçeriğe Yönlendir

Omnia'm Bozuldu! :(

Murat Dere

Recommended Posts

Murat Dere
Peki Sayın Dere, kış geldi, avatar ne zaman tshirt falan giyecek?

Avatar giyer mi len, ben giyecem resim çekecem. :) Pazartesi unutma Sani, gözinin yağıni yiyem gurban. :)

Uçak üstünde o kadar çok Loctite kullanılıyor ki şaşırırsınız...:D

Murat telefonda kullanmış, çok mu?

İşte siz de gördünüz; uçak meendiziyle aramda çok fark yok. :good1: Kaçtı senin boy Alper?

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Samsung SM3 alınır ama :D

Renault servislerinde anakart değişimi mümkün onlarda...:D

Bu arada geçmiş olsun Murat hocam, alıştığın telefondan ayrı kalmak zor oluyor hakikaten.

Yorum bağlantısı
Murat Dere
(düzenlendi)
Renault servislerinde anakart değişimi mümkün onlarda...:D

Bu arada geçmiş olsun Murat hocam, alıştığın telefondan ayrı kalmak zor oluyor hakikaten.

Evet Cenk, sen anlıyorsun beni. :)

Enişte değil bacanak :D

Yine gözlüğünü takmadın di mi? Yoksa burnundan mı göremedin? Baaak: http://www.otoclubturkiye.com/forum/Omnia-m-Bo...st&p=958321 :crazy:

Bu arada, ebay'den bir masaüstü şarj aleti

http://i291.photobucket.com/albums/ll293/m...RI8000_UK_1.jpg

bir de batarya

http://image.pushauction.com/ViewPicture.a...mp;MaxWidth=480

siparişi verdim. Toplam 13 liraya maloldu. :) Yine aklımı seveyim. Tabii bu navigasyon gibi sürekli şarja takılmasını gerektiren uygulamalar için bir çözüm teşkil etmiyor. Gelecek haberlere göre omniayı yine de tamir ettirmeyi düşünüyorum. Windows Mobile 7 geliyor, onarmak lazım. ;)

Murat Hocam size yem atmış,siz de konuyu lelvreklemişsiniz.. Yapamaz sanıyosunuz demi? Dremel'den haberiniz yok tabi :)

Ah Gökhan'ım böyle işte bunlar. ;)

tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
img etketlerine niye izin vermiyor bu cins forum? | Foruma laf etme, cins sensin :P | Ben ekledim, forum eklemedi. O y
Yorum bağlantısı
Murat Dere
Özelden Cebimi attım.Bana cebinizi verirseniz yarın Samsung servisinde sizi ararım ama fiyat söylemezler ille de teknik servis elemanlarımız bakacak derler...O yüzden ben özelden adresimi de yazayım:)

Şu sizi-bizi bıraksak? Aile içinde tuhaf duruyor. :) Yaşım 41, ona göre bir yol çizeriz.

Soketi de değişse, anakart da değişse ikisinin de fiyatı bellidir bence İlker (Belki de İlker Abi ha?). Hani bu durum," bir bakalım arızaya da on göre fiyat verelim" durumu değil ki. Arıza belli; ya biri ya da öteki. :) Ben de özeldem verdim numaramı seninkine benzer bir şekilde. :)

Eğer açmazsam dersteyimdir. Yarın nöbetçiyim boş dersim çok (öğretmenler bilir), ancak tüm gün okuldayım (mecburen).

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Soketi de değişse, anakart da değişse ikisinin de fiyatı bellidir bence İlker (Belki de İlker Abi ha?).

43 x :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Ben de 43 yasındayım ama her yıl artıyor.sizi bırakmam da siz bizi bırakırım sorun yok :rolleyes: .Kodlamayı çözersem yarın öğle arası konuştururum servisle.

Anlaşıldı, tamam... Pıh... Pıh...

İki yaş benim için önemli değil, senin de takılacağını sanmıyorum. Benim için sen hala İlker'sin, İlker. :)

Çağlar senden bile yaşlı ama ona Çağlar diyorum gençmiş gibi hissetsin yavrucak. Mehmet ilen Çağlar da çatlasın bu arada. :wub:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Anlaşıldı, tamam... Pıh... Pıh...

İki yaş benim için önemli değil, senin de takılacağını sanmıyorum. Benim için sen hala İlker'sin, İlker. :wub:

Çağlar senden bile yaşlı ama ona Çağlar diyorum gençmiş gibi hissetsin yavrucak. Mehmet ilen Çağlar da çatlasın bu arada. :wub:

Sen hepimize ismimizle hitap edebilirsim... Zira; en yaşlı olmasa da en yaşlı görünenimiz sensin.. :rolleyes:

SGK'ya müracat et, malulen emekliliğini kesin onaylarlar Kel Murat :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Sen hepimize ismimizle hitap edebilirsim... Zira; en yaşlı olmasa da en yaşlı görünenimiz sensin.. :rolleyes:

SGK'ya müracat et, malulen emekliliğini kesin onaylarlar Kel Murat :)

Ahah :wub:

1-0 derim duruma şimdilik :wub:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
1. Sen hepimize ismimizle hitap edebilirsim... 2. Zira; en yaşlı olmasa da en yaşlı görünenimiz sensin.. :nazar:

3. SGK'ya müracat et, malulen emekliliğini kesin onaylarlar 4. Kel Murat :)

1. Biliyorum Mehmet. ;)

2. Bunu sen mi söylüyorsun?

3. Kendim gidersem beni görünce onaylamazlar ki. :p

4. İnsanların eksik taraflarıyla alay etmek günahtır. Ben senin boyunla dalga geçiyor muyum? :bambam::crazy:

Ahah :)

1-0 derim duruma şimdilik :)

Saaaani, Saaniii... Yarış mı len bu? Gazla mı çalışıyoruz biz? Pis şey! :):crazy:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
4. İnsanların eksik taraflarıyla alay etmek günahtır. Ben senin boyunla dalga geçiyor muyum? :nazar::)

Ne varmış len boyumda :) Be nnormalim.. Anormal olan sensin :bambam:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Ne varmış len boyumda :shok: Be nnormalim.. Anormal olan sensin :(

Bana göre herkes anormal o zaman. :(

Yorum bağlantısı
Erkan Kıyak
Ahah :ninja:

1-0 derim duruma şimdilik :lol:

Yok yok, 1-0 değil, bu üçlük olmuş :f1:)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Murat hocam, neredeyse tüm gün yerimde değildim, soramadım, yarın bana bi PM at, sabahtan halledeyim şu işi...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
4. İnsanların eksik taraflarıyla alay etmek günahtır. Ben senin boyunla dalga geçiyor muyum? :D:)

Emmi orjinal, senin ki jilet marifeti ama

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Yok yok, 1-0 değil, bu üçlük olmuş :hahahoho:)

Erkan, şu elindeki körüğü bırak bakim. :)

Murat hocam, neredeyse tüm gün yerimde değildim, soramadım, yarın bana bi PM at, sabahtan halledeyim şu işi...

Sani'cim, İlker İZGÖRDÜ kardeşim sağolsun bugün servise kadar gitti benim için. Oradan aradı, servisteki kızla konuşturdu beni. Durumu anlattım, ona göndereceğim telefonu, bakacaklar. Çok teşekkür ederim ilgin için kardeşim. :)

Emmi orjinal, senin ki jilet marifeti ama

Çağlar, uğraşma benle. Seninkiler de lepiska değil zağar. :unsure2:

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Sani'cim, İlker İZGÖRDÜ kardeşim sağolsun bugün servise kadar gitti benim için. Oradan aradı, servisteki kızla konuşturdu beni. Durumu anlattım, ona göndereceğim telefonu, bakacaklar. Çok teşekkür ederim ilgin için kardeşim. :)

Hem Sani, hem de İlker bey böyle konularda desteklerini esirgemiyorlar, kendilerine ayrıca bir daha teşekkür ediyorum. :)

Yürünen patikada ot bitmez...
Akıllı baş saç tutmaz...

Rahmetli de sollardı...:):D

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Hem Sani, hem de İlker bey böyle konularda desteklerini esirgemiyorlar, kendilerine ayrıca bir daha teşekkür ediyorum. :(

Rahmetli de sollardı...:selo::p

Sani'yi zaten severdim. Şimdi bir de İlker çıktı başımıza. :p

Zengin toprakta ot bitmez...

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Kelin ilacı olosa başına sürerdi.. Şımartmayın şunu :(

Allah'tan yok ilacım. Olosa senin gibi olurdum mazallah. :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...