İçeriğe Yönlendir

Omnia'm Bozuldu! :(

Murat Dere

Recommended Posts

Sani Gerşon
Sani'cim, İlker İZGÖRDÜ kardeşim sağolsun bugün servise kadar gitti benim için. Oradan aradı, servisteki kızla konuşturdu beni. Durumu anlattım, ona göndereceğim telefonu, bakacaklar. Çok teşekkür ederim ilgin için kardeşim. :stop:
Hem Sani, hem de İlker bey böyle konularda desteklerini esirgemiyorlar, kendilerine ayrıca bir daha teşekkür ediyorum. :D
Sani'yi zaten severdim. Şimdi bir de İlker çıktı başımıza. :D

Murat hocam, vallahi dün o kadar yoğundum ki, kusuruma bakma dün ilgilenemedim. İstanbul'dan yardımcı olabileceğim bi şey olursa, biliyorsun hazır kıta buradayım.

Cenk hocam, ben ısparta'dan bi şey istesem benim için yapmaz mısın, imkanların dahilinde yaparsın tabiiki. O yüzden teşekküre falan ne gerek var, vallahi utanıyorum böyle şeylerde. :lol:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Murat hocam, vallahi dün o kadar yoğundum ki, kusuruma bakma dün ilgilenemedim. İstanbul'dan yardımcı olabileceğim bi şey olursa, biliyorsun hazır kıta buradayım.

Cenk hocam, ben ısparta'dan bi şey istesem benim için yapmaz mısın, imkanların dahilinde yaparsın tabiiki. O yüzden teşekküre falan ne gerek var, vallahi utanıyorum böyle şeylerde. :D

Ülen kerata! Seviyoruz dedik işte. Daha fazla sevemem ki. Tavan bu kadar. :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Cenk hocam, ben ısparta'dan bi şey istesem benim için yapmaz mısın, imkanların dahilinde yaparsın tabiiki. O yüzden teşekküre falan ne gerek var, vallahi utanıyorum böyle şeylerde. :blush:

Ama öyle deme, rivayete göre, Muğla da, Sayın Dere yi gören kepengi kapatır kaçarmış.....

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Cenk hocam, ben ısparta'dan bi şey istesem benim için yapmaz mısın, imkanların dahilinde yaparsın tabiiki. O yüzden teşekküre falan ne gerek var, vallahi utanıyorum böyle şeylerde. :blush:

Lafı mı olur Sani ne demek?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ülen kerata! Seviyoruz dedik işte. Daha fazla sevemem ki. Tavan bu kadar. ;)

bende seni seviyorum diyecem, sonra konu kayacak, ondan korkuyorum :nazar:

Ama öyle deme, rivayete göre, Muğla da, Sayın Dere yi gören kepengi kapatır kaçarmış.....

ışığa göre değişir, karanlıkta belli olmaz, bende kaçabilirim :nazar:

Lafı mı olur Sani ne demek?

İşte bu yüzden asıl ben teşekkür ederim :bravo:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

İlker'cim, kardeşim emeklerin ve zahmetin için çok teşekkürler. Geçen gün içini tekrar açtım, soketi anakarttan çıkarınca bir de ne görelim; anakarttaki bakır yollar gitmiş. Yani anakart değişecek. :( Onur Avcı kardeşim sordu (eskiden Telpa'da çalışmış), anakart 335 TL imiş. Bu kadar çok tuz koymayın diyoruz ama koyuyorlar işte.

Sahibinden'de bir tane ikinci el buldum. Arkadaş (İrfan) diyor ki, aldıktan 3 ay sonra düşmüş ve LCD ekran (içteki) kırılmış ve sıvısı akmış. 1 senedir dolapta duruyormuş. Alet açılıyormuş ancak ekrandaki şekiller bozukmuş doğal olarak. Aletin çalışmasında sorun yok diyor. Ve fiyatı da 200 TL. Bana mantıklı geldi. Dükkanının olmadığını söyledi, sanırım çalışmıyor da. Çapa'da oturduğunu söyledi. PAzartesi ya da Salı günü benim için İstanbul'da oturan ve Çapa'ya yakın olan bir arkadaş cihaza bakarsa ve onay verirse, onu alıp ikisinden bir telefon çıkarmayı düşünüyorum. Var mı böyle bir arkadaşım İstanbul'da? Varsa da yoksa da sağolun...

Özet: Pazartesi ya da Salı (İrfan'ın durumuna göre) Çapa'ya gidip cihaza bakılacak, arıza sadece ekrandaysa bana haber verilecek (doğal olarak). :)

İlker, tekrar teşekkür ediyorum. Tatile Marmaris, Bodrum, Fethiye yaparsan, ya da özel olarak Muğla'ya yanıma gelirsen bekliyorum. Ha bu arada, aletleri getir yanında; eksik bir dişim var da. :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sahibinden yada gittigidiyordan garantili satış yapın.. Çapa tarafında kimse yok galiba..

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Sahibinden yada gittigidiyordan garantili satış yapın.. Çapa tarafında kimse yok galiba..

GG'de öyle zaten. Sahibinden de GET aç desem, üzerine koyar sanırım. İstanbul'dan biri giderse iyi olur diye bundan dedim; bir forumdaşıma güvenmeyeceğim de kime güveneceğim? ;)

Ya Çapa'da kimse yok ya da yokmuş gibi yapıyorlar. Kısmet artık...

Benim aletleri tasırsam arabada kimseye yer kalmaz.Milas yakında kardeşim diye sevdiğim biri var ona gönderirim.Ve her yıl (neredeyse) Armonia ya geliriz 15 gün.Ben 1 haftasını istanköy'de geçiririm ama.Dilersen seni ben Kos'a götüreyim...

Ha! Ayrıca o ilanı bende gördüm ve satın aldım cihazı şimdi bir ilan koyacagım 334TL diye sana satayım mı? :unsure2:

O kadar kazanıyorsun biraz büyük bir araba alsana artık sen. Kaldı desene gene bizim diş. :crazy:

334 iyi fiyat; servisinkinden düşük. Sen koy satışa alırım ben onu İlker. Çok teşekkürler kardeşim. :p

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Bir de arkadaşlar, aşağıdaki şu iki adresten birine yakın olan ve bana yardıma hazır bulunan kim olabilir sizce?

Adres : Mimar Vedat Cad. No: 17 Sirkeci / İSTANBUL

Adres : Atatürk Bulvarı No:117/13 Kızılay/Ankara

Bunlar Erkayalar yetkili servislerinin adresleri...

İlker sen Ankara'daydın di mi? :unsure2: Sani'cim sen İstanbul'daydın di mi? ;)

Elimde sensör arızalı iki adet Canon makine var da. Sanırım sensör arızaları ücretsiz yapılıyormuş. Onları göndersem ilgileniverir misiniz sevgili arkadaşlarım?

Önce kim özelden adresini verirse ona göndereceğim makineleri. :crazy:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Bana gönder...:selo: :selo:

Ankara'ya mı gidiyorsun yoksa İstanbul'a mı Cenk? :p:nazar:

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Ankara'ya mı gidiyorsun yoksa İstanbul'a mı Cenk? :p:selo:

Ankara'ya gidebilirim, ama sen garanti olsun diye oradakilerden birine gönder...:nazar:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Ankara'ya gidebilirim, ama sen garanti olsun diye oradakilerden birine gönder...:nazar:

:selo: Tamam.

Sana bozuk lensli Canon mu itelemişler?

İteleyeni tanıyor muyuz? :p

Ben tanıyorum da seni bilmem Alper. :p Bu kadar gitti n'apalım. :selo:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Erkayalar ücretsiz bi şey mi yapacakmış???

Açık konuşalım, İstanbul'dayım ama sirkeci bana çok ters sayın Dere. Araba da yok, tabi bi de araba alırsan o da ayrı :nazar: Dilersen bana yolla, kargo+telefon la tüm desteğimi eksik etmem?

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Kendisini ben de tanıyorum. Çok iyi bir insandır kendisi... :)

Tabii ki iyi. Olmasa ondan bir şey alır mıyım? :p Selam söyle kendisine. :vroom:

Bi kere benim özelden gönderilmiş adresim var daha önceden.O yüzden ben kazanmış olmalıyım.Erkayalar muayenehaneme yakın hem kazanmış olmanın verdiği hakla(Nasıl gaza gelmişim ama...) gönderirsen veririm.Ama Erkayalara güvenmemeyi öğreneli çoook oldu...Aslında ben servislere güvenmiyorum:)

Tamam sen kazandın. :) Daha önce konuşmuştum kendileriyle sensör arızasında ücretsiz onarım yaptıklarını söylediler. Canon'un bir serisinde bu arıza kronikmiş ve değişim yapıyorlarmış. Yarın kısmetse göndereyim sana. Kargo tercihin var mı kardeşim? :fiuw:

Erkayalar ücretsiz bi şey mi yapacakmış???

Açık konuşalım, İstanbul'dayım ama sirkeci bana çok ters sayın Dere. Araba da yok, tabi bi de araba alırsan o da ayrı :) Dilersen bana yolla, kargo+telefon la tüm desteğimi eksik etmem?

Sani'cim ilgin için çok teşekkürler kardeşim. İlker Abi'ne göndereceğim. :) Mali durumum düzelince sana bir araba alırım canım. :p

Sani, Çapa nasıl sana? Omnia'ya bakabilir misin? Bana yardım etmek için ölüyorsun ya o bakımdan şeyettim. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

çapa anadolu'da, ben avrupa'dayım :good1:

arabam olsa neler yapcam, gelmiyorki laylonum...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
çapa anadolu'da, ben avrupa'dayım :good1:

Senin gibi İstanbul'lunun...

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Hocam cihaz nasıl birşey bilmiyorum ama ben olsam pili dışarıda şarj ederdim..Sonra kapak yalama olur, telefonu atmak için bahanem olurdu...

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Yurtiçi olursa zart diye karsımda buluyorum adamları.Diğerlerini girmeden önce güvenlik sorularıyla bayıltıyorlar:)

Tamamdır İlker'im. :D

Sirkeciye yakın değilim,ama bana gönder :good1:

Om bak gönderirim uğraşmak zorunda kalırsın. Izdırap olurum, kabus olurum başına. :D

çapa anadolu'da, ben avrupa'dayım :D

arabam olsa neler yapcam, gelmiyorki laylonum...

Om alcaz dedik ya aalama. :D

Senin gibi İstanbul'lunun...

Ayıp ayıp, denmez öyle. Yardım edebilecek olsa eder Sani. :)

Hocam cihaz nasıl birşey bilmiyorum ama ben olsam pili dışarıda şarj ederdim..Sonra kapak yalama olur, telefonu atmak için bahanem olurdu...

Dışarıda şarj işini halletim bir kaç mesaj önce var. :) Orası sadece şarj için değil ki, ROM nasıl atacaz, aktifsink nasıl olacak, contacts sinkronayzing içün? :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ayıp ayıp, denmez öyle. Yardım edebilecek olsa eder Sani. :pufpuf:

Sani İstanbul Avrupayı Taksim'den Şişli'den ibaret sanıyor.. Oysa'ki Fatih'de Avrupa'da.. :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Dışarıda şarj işini halletim bir kaç mesaj önce var. :pufpuf: Orası sadece şarj için değil ki, ROM nasıl atacaz, aktifsink nasıl olacak, contacts sinkronayzing içün? :rtfm:

Biz romu tek atıyoruz, muhabbette iyiyse sarı leblebiyle iyi gidiyor...Öbürlerini anlamadım, soğuk meze mi yoksa ? :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...