İçeriğe Yönlendir

Omnia'm Bozuldu! :(

Murat Dere

Recommended Posts

Murat Dere
Sani İstanbul Avrupayı Taksim'den Şişli'den ibaret sanıyor.. Oysa'ki Fatih'de Avrupa'da.. :f1:

Orasını bilmem tabii. :f1:

Biz romu tek atıyoruz, muhabbette iyiyse sarı leblebiyle iyi gidiyor...Öbürlerini anlamadım, soğuk meze mi yoksa ? :D

Sen? ROM ha? Hadi len! :f1:

O değil de arkadaşlar, yarın görüşülecek arkadaşla. Yok mu oralarda bir insan evladı yahu? Şurada çaresizlik içinde tırmalayan abinize yardım etmeyecek misiniz? Bodoslama alacam bi şey çıkacak, sonra siz de üzülürsünüz. Üzerim yani. :) (Hadi len!)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Senin gibi İstanbul'lunun...

Yok ki bi sigorta firmam, gezineyim tüm gün :f1:

Om bak gönderirim uğraşmak zorunda kalırsın. Izdırap olurum, kabus olurum başına. :D

Om alcaz dedik ya aalama. :f1:

Ayıp ayıp, denmez öyle. Yardım edebilecek olsa eder Sani. :p

Abi sen arabayla beraber telefonu gönder, geri alırsan ne ala :)

Şaka bi yana, kendi işim olsa, bırakırım, tüm gün istanbul'un altını üstüne getirir, işini görürüm. Ama birinin altında çalışmak, uymak zorunda olduğun kurallar...

Dediğim gibi, yerimden her türlü desteğe varım.

Sani İstanbul Avrupayı Taksim'den Şişli'den ibaret sanıyor.. Oysa'ki Fatih'de Avrupa'da.. :f1:

Fatih Çalıkuşu' mu :good1:

Tüm ince espriler özenle algılanır :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Arkadaşlar, galiba başımın çaresine bakmak zorundayım. Çapa civarından kimse yok anlaşılan...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çapa anadolu tarafında, yok mu anadolu'lu bi istanbul genci, Sayın Dere'ye yardımcı olabilecek?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Çapa ya en yakın yerleri sayayım: Mezarlık - Çevik kuvvet amirliği - Hastane ; sence buralarda üye olsa, yazma şansı ne kadardır mirim? Şu çapadaki iş: ekranı kırık Omnia var ama gerisi sağlam mı? EKranı çalışmayan Omnianın, gerisinin sağlam çalıştığı nasıl anlanır?

Çapa anadolu tarafında, yok mu anadolu'lu bi istanbul genci, Sayın Dere'ye yardımcı olabilecek?

Sani kardeş, Çapa Aksarayda. Vakıf Gureba nın arka tarafı.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Çapa ya en yakın yerleri sayayım: Mezarlık - Çevik kuvvet amirliği - Hastane ; sence buralarda üye olsa, yazma şansı ne kadardır mirim? Şu çapadaki iş: ekranı kırık Omnia var ama gerisi sağlam mı? EKranı çalışmayan Omnianın, gerisinin sağlam çalıştığı nasıl anlanır?

Sani kardeş, Çapa Aksarayda. Vakıf Gureba nın arka tarafı.

AAAA, HARBİDEN İSTANBUL'LU DE

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Karşı kaldırımında Çevik kuvvet var, gel bekleriz :nazar: , arka tarafında bir konser salonu vardır, ilk gidişimde gece 22:00 de polis otoparkına girmeye çalışıyormuşum, nöbetçilerle beraber şaşırdık kaldık :) , konu anlaşılınca gülüştük, daha doğrusu onlar tebessüm etti, ben de geri vitese kuvvet :(

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Aksaray güzel yerdir gündüzleri başka , akşamları daha başka güzeldir :):(

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Arkadaşlar, galiba başımın çaresine bakmak zorundayım. Çapa civarından kimse yok anlaşılan...

Kimse yok demedik mi Murat.. Admin konuşuyor burda.. :)

AAAA, HARBİDEN İSTANBUL'LU DE
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Çapa tarafına nadir de olsa yolum düşer de, Çağlar abinin sorduğu gibi telefona baktık diyelim sadece ekranın arızalı olduğu,gerisinin çalıştığını nasıl anlayacağız ki onu düşünüyorum ben?

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
Banlayın bunu :(

Beyazıt-Karaköy hattında her gün dinlerdim muavinken :nazar:

Abi başka kültürlerden insanlarla sohbet etmek güzeldir . Yabancı dil gelişimi açısından :):D

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy
Ben bilmez. Bende sadece ingilizce var. Onu da Anadolu lisesi hazırlık sınıfında öğrendim.

Ya dimi abi :s

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Karşı kaldırımında Çevik kuvvet var, gel bekleriz :) , arka tarafında bir konser salonu vardır, ilk gidişimde gece 22:00 de polis otoparkına girmeye çalışıyormuşum, nöbetçilerle beraber şaşırdık kaldık :nazar: , konu anlaşılınca gülüştük, daha doğrusu onlar tebessüm etti, ben de geri vitese kuvvet :nazar:

Çağlar, sen bana Çapamarka gibi geldin ama neyse hadi... :p

Çapa tarafına nadir de olsa yolum düşer de, Çağlar abinin sorduğu gibi telefona baktık diyelim sadece ekranın arızalı olduğu,gerisinin çalıştığını nasıl anlayacağız ki onu düşünüyorum ben?

Telefon açılır, açılma sesi ve görüntü (yarım da olsa) geliyor mu bakılır, tuşlara basılıp tepki veriyor mu kontrol edilir. Sadece ekranı kırık olan telefon bunları yapar. :p

Ben bilmez. Bende sadece ingilizce var. Onu da Anadolu lisesi hazırlık sınıfında öğrendim.

Ah işte bunlar kaldırmadan önce Anadolu Liseleri Hazırlık Sınıflarında İngilizce öğretebiliyorduk. Şimdi haftada 10 saat zaten yetmezken bir de onu 6 saate düşürdü ... lar.

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Şimdi bu yetmezmiş gibi bir de 2 saat tanıtım ve yönlendirme yapıyorsunuzdur zavallı 9.sınıflara :D

Anadolu olmayan 9larda var evet.

Evet 1998 yılında bu 8 yıllık zorunlu ile kaldırıldı. Sırf şu başa bela ihl'ler yüzünden anadolu liseleri bitti. Maalesef.

Her gelen eğitim ve sağlıkla oynuyor ya bakalım sonumuz nasıl olacak. İHL adı üstünde ama ille üniversite diye tutturdular. Diğer meslek liseleri de öyle. Yahu adı üstünde; birinci amaç üniversite değil meslek. Ama gel de anlat işte. Herkes üniversiteli olacak ya. Ne .ok olacaksa üniversiteli olup da. Keşke o yaşlarda sanayide işe başlasaydım. Şimdi bir dükkanım, bir kaç evim ve arabam vardı. Şimdi kirada oturup, ikinci el arabaya 3 sene kredi ödüyorum. Neyse hikaye uzun...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...