İçeriğe Yönlendir

hTC Telefonları Genel Başlık

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Guest Mert Boran
(düzenlendi)

sevenlerimiz çok sağolsunlar. :)

pazartesi bakayım Mehmet. ara sıra dr.arkadaşımla öğlen arası poliklinikten çıkıp telefoncu arkadaşımzıın yanına geçiyoruz. çok görüyoruz böylelerini.

Birde Galaxy Note 2 sorabilir misin Abi ? Sıfır,2.el ; yurtdışı, yurtiçi farketmez. :)

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

pazartesi bakayım Mehmet.

Acelesi yok abi.. denk gelirse...

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

O duruma düşmek istemem. HTC de bu durum yok dimi abi yandım anam durumu ?

Marka farketmez, telefonun yurtiçi satıldığını bilsen yeter. Faturası bu gibi durumlar için lazım oluyor işte.

IMEI sorgulama da yapılabilir.

http://www.mcks.gov.tr/tr/imeisorgu.php

Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

x3 02 hediye almıştı eşim 500 tl ye garantiye götürdüm telefon yurt dışı çıktı satan adamda dükkanı devredip gitmişti. Buradan öğrenebiliriz artık öylemi? Bu şarj olayı dediğin ne oluyor abi? Ben onu sormuştum aslında öğlene kadar şarj bitme durumu nedir

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bu tip telefonların, hepsinin bataryaları sağlamsa, şarjı tam kullanımda 1 gün gider. En babası 1,5 gider. Her gece şarja takacaksın ama o kesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Boş cihazmış hatice.. zatı muhterem Zafer efendi bu akşam google earth'ı açıp bir yeri gösterene kadar pili bitti..tırt cihaz :AliCihangiroğlustayla.: :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Evkur'dan alınan cihazlarla ilgili piyasada söylentiler var. Şöyle ki; Evkur kredi kartı olmadan uzun vadeli taksile telefon satıyor. Haliyle borcun ödenmemesi durumunda bir önlem olarak, cihazı görüşmelere kapattırabiliyor deniliyor.

Genelde borç ödemek için, bu tip işlemler yapılıyor piyasada. Kredi kartından nakit çekip borçlanmak (genelde kredibilite bozuk olduğu için kredi de çekemediklerinden) yerine, 24 ay taksitli kontratlı bir telefon alınıp, kutusu açılmadan yandaki telefoncuya veriliyor. 2000.-TL'lik telefon maksimum 1500.-TL'ye alınıyor, tekrar 0'ından ucuz fiyata satılıyor.

Bu tarz telefonlar tanıdık telefoncu varsa karlı olabilir. Ancak Evkur yerine kredi kartı ile vadelendirilmiş olursa en azından söylenti de olsa kapatılma riski olmaz.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Servet Aydın

Hafta sonu ( Pazar günü ) Teknosa'nın önünde iken bir anlık gaflet ile Zafer'i aradım. Ne ara, One S cihazı aldım hatırlamıyorum :s

1200 tl olan fiyatı + 210 TL1 yıl tam, 2 yıl %20 muafiyet'li kaskosu ile 1410 Tl ödeyecektim. Kasadaki vatandaş, yıllardır Teknosa'yı tercih ediyorsunuz, firmamız sigorta bedelini almayacak uyarısını yapınca ve 3 yıl tam kaskoyu yapınca bonus oldu benim için.

Cihaz hafif, kullanımı çok kolay, adobe ve office programları fazlası ile işimi görüyor. İkinci günün sonunda 7 gb'lık Forklift onarım, fiyat listeleri, Müşteri listesi, makina modelleri v.s bir dünya doldurdum. Bunların yanında telefon özelliği olarak kullanışlı. İnternet hızı, video izlerken Wi-fi üzerinden diğer Tv'lere medya aktarımı, dahili modem olarak kullanımı, seyir halinde internet Tv gibi özellikleri de sorunsuz çalışmakta.

Bataryası 2 gün gidiyor, benim için asıl sürpriz bu oldu. Normalde diyalize bağlı yaşayacak sanıyordum. Müşteri yanında arıza veya servis dökümanı için telefonu açıp, oradan bilgi alarak işlem yapmanın müşteri gözündeki etkisi pozitif. İşimi ciddiye aldığımın göstergesi müşteri gözünde.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

One S 1 hafta kullandim gerçekten güzel telefon. Hangi renk abi? Beyazi daha guzel bence. Htcnin batarya yapmayi ogrendigi telefonu galiba. Sarj suresi benim note 2 ye yakin neredeyse. Hayırlı olsun. :)

Galaxy Note 2 Cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi.

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Güle güle kullan abi. Memnun olmana çok sevindim ;)

Vesile oldun diyicem ortalık karışacak :crazy:

One S 1 hafta kullandim gerçekten güzel telefon. Hangi renk abi? Beyazi daha guzel bence. Htcnin batarya yapmayi ogrendigi telefonu galiba. Sarj suresi benim note 2 ye yakin neredeyse. Hayırlı olsun. :)

Galaxy Note 2 Cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi.

Bulmadın K790İ gittik ne aldık :)

Granit rengini andırıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Hayırlı haberler almanız dileğiyle Servet Bey. Güle güle kullanın. Güzel yorumlarınızı Samsung başlıklarından birinden görmeyi isterdik ama neyse ki, yazılımdaş bir markayı tercih ettiniz:)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İyi temennilerin için teşekkür ederim Evren. Telefon hususunda Sani çok paraladı kendi safına geçmem için, hatta son bir çalımla nerede ise Samsung 'cu olacaktım. Evdeki elektroniklerin, beyazların çoğu Samsung. İdare ediverin :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

vesile kim; k790i isteseydin vardı benim eve de bir tane yedek olarak duruyor

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Hayırlı olsun abi.Bende de var kaşıntı ama ne alacağıma karar veremedim.Bu akşam dolanırken şöyle bir teknosaya uğradım.Neler var diye.S3 e baktım,hatceye baktım,sony ye dokandım.İçlerinde en hoşuam giden s3 oldu kısa süreli bakınmam da.s3 de sadece oval tasarım biraz beni düşündürüyor.Bakalım ne olacak.Sonum senin gibi olacak ne aldığımı bende anlamadan bir telefon alacağım sanırım :biggrin:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

vesile kim; k790i isteseydin vardı benim eve de bir tane yedek olarak duruyor

40'ından sonra forklift çatalı ile kovalanmak ne demek bilmek istermisin ?

Telefondaki birinci önceliğim, office ve adobe programlarının hepsini desteklemesi, adobe ile ortak çalışan lexom şifre programının adobeyi şifreleyip android ile çalışması ve geniş ekran olması. Bunların hepsini Zafer'le, Sani ile paylaştım. İkisi de her iki marka da iş görür dedi. htc ipi göğüsledi. Beats ses işlemcisi ve şık tasarımı da bonusu :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

HTC One, iş bitmiştir :)

htc-one-m7-black1.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Zamsunklar dandik, elime alınca kırılacakmış gibi geliyor. hTC iyidir.

Gerçi ben One X'in ekranını iki kere kırdım ama olsun, o benim maharetim. :D

N'oldu hala aynı mı?

Yorum bağlantısı
Akan Belen

HTC One, iş bitmiştir :)

Evet bende çok beğendim bunu.Kasa tasarımı çok hoşuma gitti.Ancak yeni geleceği için fiyat yukarıda kalıyor maalesef.Ya bekleyeceğiz düşmesini ki hemen olacak iş değil.Yada htc ye öptüreceğiz kendimizi :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

40'ından sonra forklift çatalı ile kovalanmak ne demek bilmek istermisin ?

yok istemiim, :p

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Granit rengini andırıyor.

Altın gibi abi meret. Kullanan bırakmıyor ki. :D

Htc iyidir iyi. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Altın gibi abi meret. Kullanan bırakmıyor ki. :D

Htc iyidir iyi. :)

Ben kıyıpta kimseye veremedim. genelde yeni telefon alınca eski telefonumu birilerine hediye ederdim ama K790i yi saklıyorum.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ben kıyıpta kimseye veremedim. genelde yeni telefon alınca eski telefonumu birilerine hediye ederdim ama K790i yi saklıyorum.

turşusunu kur

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...