İçeriğe Yönlendir

hTC Telefonları Genel Başlık

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

Tırtfon, bak ne güzel, hiç sorun yok, hem adı uygun hemde alete tam uyuyor :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Çaktırmayın hTc one-X almaya gittim :p Ama burda Androide acayip bir kısıtlama var nereye girsem nereye sorsam hepsi bir oparatörün telefonu.Bestbuy'ın sitesine girdim dedim ben gidiyim one-x alıyım kilitlede olsa Türkiyede açtırırım :) Sonra oraya gidince nedense cesaret edemedim,motorola razr maxx// hTc one-x//Gaaxy s3//Galaxy s2 4G//Galaxy note 4G mi ? len kardeşimemi alsamki falan dedim kafam beynim döndü :biggrin: S3'ü aldım elime ya kamerası falan aynı bence bizimkilerle hiçbir esprisi yokki birde zaten 4 çekirdekli değil çift çekirdekliler falan derken len bu ne ucuzmuş bu telefon dedim :biggrin: hTC Evo V diyor 4.3 Ekran falan dedim fiyata bak super alıyorum gerisi malum.Eve geldik bildiğin Evo3d çıktı :biggrin: Sim kart içinde gömülü çıktı falan(Gerçi almasalardı bende sinirimden Adanada açtırırdım o teli simini değiştirirdim birde sahte IMEI olay bitmiştir ama gönlüm el vermedi :biggrin: )

Daha ne zorluklar gördüm varya ne maceralar ne maceralar :biggrin:

O evo da çakma galiba len :p Çin malı olmasın :D Arkası falan da bir değişik. Bizdekiler böyle.

er_photo_152008_52.jpg

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bugün wildfire S ime Cyanogenmod 9 yükledim, böylece ics 4.04 sürümüne kavuştu, yaşasın andro diyorum :D

Sense'siz hTC, balkonsuz eve benzer diyorum :p

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Androidli telefonlar ne yaparsan yap balkonsuz eve benzer... Farketmez... :D

Heee gördük :p Her türlü akıllı telefonun tepesinde patinajjjj çeker :pBu arada aklıma espri geldi, yapmadan duramayacağım :p Fanatik, fotomaç manşeti gibi :D"Sense'siz saadet neymiş?" :p
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Androidli telefonlar ne yaparsan yap balkonsuz eve benzer... Farketmez... :D

Doğrudur, çünki terası, havuzu, dev bahçesi ile şunun gibidir, balkona ne hacet

4049812_vl7brdoi_c.jpg

Biz ne tırt olup ta tırtfon denen aletler gördük, işletim sistemi üstüne kaçak kat çıkıp, androya benzemeye çalışan; ne yazıkki altı çürük olanın üstüne yapılan' da kendisi gibi olurmuş :D :D

1141809984248.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Zafer,

Foromaç manşeti dendiği zman hep aklıma şu manşet geliyor... :D :D :D

Bu gazetelerin başlıklarına hastayım

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Arkadaşlar,

Şirketimden bi arkadaşım 6 aylık desire z'sini satıyor. 600tl istiyor.

Haberiniz olsun :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Arkadaşlar,

Şirketimden bi arkadaşım 6 aylık desire z'sini satıyor. 600tl istiyor.

Haberiniz olsun :)

Nasılsa forumda değildir sahibi. Çok para :p
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Nasılsa forumda değildir sahibi. Çok para :p

875'e almış, ne kadara vermeli?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

hTC ikinci elde çok kötü maalesef. Piyasada çok olan bir model değil ancak herkese hitap eden bir model de değil Z. sahibinden.com 'da ne kadar istiyorlar bilmiyorum ama ben 600 vermezdim o telefona şu anda. Belki 400-500 aralığında alınabilir. 800 TL gibi rakamlara One serisi cihazlar çıktı, benim kullandığım EVO 900-1000 TL'ye satılıyor. Takdir alıcının artık :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Keşke sadece ikinci elde kötü olsa... :tongue2:

Model çok olunca normal bir şey. 3310'dan hallice 1 tane cihaz yapıp, süsleyip süsleyip satmıyor sonuçta :p :cihangiroğlustayla: :D
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
:D yahu hala tüm modelleri aynı olan, kırılgan ve saçma sapan bir ikinci el fiyatına ve hipnotize olmuş bir kullanıcı grubu olan tırtfonu, bu aletlerlere kıyaslarken kullanıyorsunuz ya gülüyorum vallahi, neyse kısa zaman sonra tırfonun nasılda androlaşacağını göreceğiz, aksi zaten tırtfon=nokia olacağından başka çareside yok bu çürük elmanın ):
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

875'e almış, ne kadara vermeli?

Telefoncu 400'e alır, en fazla 550'ye kadar satar. 500.-TL ideal nokta.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Telefoncu 400'e alır, en fazla 550'ye kadar satar. 500.-TL ideal nokta.

Saygılarımla.

ileteyim, teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Zafer Ayvacı

haticelerde genelde böyle sıkıntılar çıkıyor galiba, çok destek görmüyor.

Hadi ordan sen de! :p Ben DHD'nin ismini listede ilk gördüğümde de şaşırmıştım zaten. Sonradan akılları başlarına geldi demek ki :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Hadi ordan sen de! :p Ben DHD'nin ismini listede ilk gördüğümde de şaşırmıştım zaten. Sonradan akılları başlarına geldi demek ki :D

Emin değilim zaten, o yüzden galiba yazdık.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...