İçeriğe Yönlendir

hTC Telefonları Genel Başlık

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Onur Demir

Evo 3D gördüm bugün teknosada dokuzyüzküsüre, O nasıldır? onex in yanından geçmez tabide iş görürmü?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

HTC ONE S :)

Arka kapak soyulması sıkıntısı varmış diyorlar, siz böyle bir durumla karşılaştınız mı?

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Boyutları can sıkmazsa 4x4lük telefon. Ben kullanıyorum çok memnunum.

Büyük mü ki? :s O ayarda küçük telefon kalmadı artık :) Ha kalın ve ağırdan bahsediyorsan tekrar bi elime alıp bakayım.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Fiziki olarak kontrolü şart bence. Çoğu kişiye göre kalın ve ağır. Bence boyutlarına göre uygun. Ama 999 TL'ye daha iyisini bulabilen var mıdır bilmiyorum. :) 3D video/fotoğraf keyfi bile tek başına yeter.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bence abartmaya gerek yok, ahanda bende şu sıralar wildfire s kullanıyorum, cillop gibi alet, anca üst seviye oyun oynanmıyor o da zaten hikaye, al bunun gibi birşey olsun bitsin, yok büyük istersen One s gibi birşey düşün bence.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Zafer, arkadaşta desire z var. Listede gözükmüyor, tırtingene mi bağladı şimdi?

Aynen john voynen :p Listedekiler hariç ICS alacak hTC yok. Şimdilik. Belki sonra baskılardan yılıp bir kaç model daha ekleyebilirler. Ama zor gibi.

Benim derdim oyun filan değil zaten.

2010'da ilk çıktığında desire aldım, hala kullanıyorum.

Dışarıda olduğum süre boyunca elimde telefon, mail vs. artı sunuculara dahi bağlanıyorum ihtiyaç halinde, uygulama geliştirirken kobay olarak kullanıyorum vs.

Onun için iyi bir telefon alıp iki sene daha kullanırım muhtemelen...

Desire varken bence telefon değiştirmeye gerek yok YSB. Şimdikiler de Desire'dan hallice. Onun yapamayıp bunların yapabildiği çok da fazla birşey yok. Daha büyük ekran falan için değilse masraf yaptığına değmez hiç biri.

Yorum bağlantısı

Arka kapak soyulması sıkıntısı varmış diyorlar, siz böyle bir durumla karşılaştınız mı?

Bildiğim kadarı ile daha satışa sunulmadı...

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

androidli htc :p

Zira findowslusu da vardı.

spd_20100829194322_b.jpg

hTC P3450

Bu telefonu çok beğenmiştim zamanında...Hala güzel görünüyor.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bence harika bir tasarımı var. Boyutları, ergonomisi. Zamanında en büyük pozitif yönü olan Windows Mobile ise şimdiye göre cihazın tek negatif yönü :) Ne garip...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Zafer Ayvacı

hTC EVO3D için resmi Android 4.0 (ICS) güncellemesi yayınlanmış. 2-3 gün içinde tüm cihazlara güncelleme gelir artık.

Kontrol etmek için ; Ayarlar > Telefon Hakkında > Sistem Güncellemeleri > Kontrol Et.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Dayanamadım HTC aldım fiyatı uygun gorunce

HTC Evo V 4G aldım arkadaslar ama kilitli,arkadasa hemen bak bakıyım varmı dedim var dedi bende acelem vardı aldım gitti :D

330Doleres verdim resimler eve gecince , kilidi acabiliyoruz degilmi zafer abi :D

4G'si Türkiye'de iş yapmayacağı için elinde kalmasın? Yok muydu one serisi birşeyler ?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ne işlerle uğraşıyorsun, direk düzgün birşey alamadınmı, 3d 5g falan uğraşıyorsun :) Bu arada zoru görünce nasılda açıldı dingilizcen değilmi :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Eh hayirlisi olsun :) boyle 2-3 olay daha atlatsan en kral dil okulunun ogretemeyecegi ingilizceyi ogrenir gelirsin :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bu arada tırtfon oralarda çoktaaan unutulmuş sanırım, raflarda altlara falan baksaydın, belki elde kalmış 3310 ların arasına falan düşmüştür bir tane :D :D

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

hTc

İsim bile hatalı. Büyük harfle başlaması lazım.

Buraya da yazıyorum: ayfon ve bi-xenon candır. :)

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

O da yanlış. Ayfon dediğin de bir harf karıştırırsan güme gideriz maazallah... En güzeli Galaxy

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...