İçeriğe Yönlendir

Bridgestone Kış Lastikleri - Sorular, Öneriler, Yorumlar

Orhan Ünsal

Recommended Posts

Erkan Tekin

Blizzak Lm25 kabusum olan seri idi. Bu lastiği almamdaki etken Youtube'de kullanıcıların paylaştığı video'lar.

bendeki blizzak LM32 inş beni yanıltmaz.. Petlastan sonra bu bana gayet iyi geldi :D

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

LM30'larımı taktırdım, bugün/yarın aksiyon var. :) Gürültüsü beni düşük hızda, yavaşlarken rahatsız ediyor, yüksek süratte oluşan sese alıştım heralde ya da duymuyorum :)

Hafif ıslak zeminde kızaklama sorununu -lastikler soğukken- ben de yaşıyorum, sıcakken oluyor mu denk gelmedi, belki de olmuyordur. Ama aynı şeyi uzun yıllar önce Michelin Alpin'de çok yaşamış ve zaten sevmediğim Michelin'den iyice soğumuştum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Halkım merakla bekliyor lastiğin sonucunu. Aldım HeTeCe'mi ( Zafer başına m9 düşsün ) düştüm yola

f1261cd09a7faf3cca1a01664b6c3e8d.jpg

db2fa89be191f246e2d856b6345fa280.jpg

d19487f13d00ab48f5ca74b1a5cbe874.jpg

81359d4c8def553ba7a8e46e27143b26.jpg

Daha vidyolar gelecek tamam sakin olun

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

fiesta bu.. jant üstünde kalsa da gider

Çıkıyorum evden, hanım sordu nereye? E dedim kış lastiği takılı bakayım nasıl fiesta. Hani yol tutuş fren vs..

Ee banane bundan, dışarda kar varken land kenarda ağlar dedi... sustum....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Çıkıyorum evden, hanım sordu nereye? E dedim kış lastiği takılı bakayım nasıl fiesta. Hani yol tutuş fren vs..

Ee banane bundan, dışarda kar varken land kenarda ağlar dedi... sustum....

ben de çıkıyordum evden..... oklava kapı kenarında... çay demlemeye döndüm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

asm yan etkisi az gaz verince patinaj çekmez. debriyaj amatör ayakta olmayınca. çok gz verirsen de 2 ye atar yine çekmez patiy

emmi fırladı :sandalye:

audi hayata küstrü mü?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

1 km öteden Ekmek aldım geri döndüm amca daha 20 metre inememiş. Vallahi rezalet

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Site otoparkı içerisinde normalde park eden araçların rakamları milyon tleri yi geçer. Bu akşam otopark içindeki araçların rakamı mersedes cip parası. Milyon tl olanlar dışarda. Komedi

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

kulaklık var kulağımda, silgeçler ürküttü beni:=) sanki arabayı kemiriyor silgeç:=)

e Abi o kadar laf ettin bilzzaka ne olcak şimdi özür mü dileyeceksin? :=)

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

70 le bayır aşağı fren vidyosu isteriz

Senden özendim çıktım dışarı.  :)

Yorum bağlantısı

Servet abi şimdi yola çıkıp oraya gelicem :D efsane yollar.

Silecek sesi korkuttu beni de :D

Emmi ye dikkat kavşaklara kontrolsüz giriyor Allianz var diye

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hemen test ettim camların buzunu çözmeyi beklemedim. Lastikler ısınınca test sağlıklı olmuyor. Aynı yeri kangoo petlas ile çıkamıyor, 3-4 km gezip geleyim çıkıyor.

Yorum bağlantısı

Hemen test ettim camların buzunu çözmeyi beklemedim. Lastikler ısınınca test sağlıklı olmuyor. Aynı yeri kangoo petlas ile çıkamıyor, 3-4 km gezip geleyim çıkıyor.

Ee o kangoo dan, petlas ın ne suçu var [emoji14] Fiesta power :f1:
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

En dik rampaları arar, oralarda kalanların arasından cigara içe içe geçerdim. Çok zalimce biliyorum :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...