İçeriğe Yönlendir

Armster Kol Dayama

Emre Okur

Recommended Posts

Ümit Demir 2

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Bende bu ürünle ilgileniyorum montajı gerçekleştiren arkadaşlar foto eklerlerse yakından nasıl durduğunu merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
Murat Yıldırım

Montajı kendimiz yapabilirmiyiz?montajı kendi yapan arkadaş varsa fotoğraflayıp yayınlayabilirmi acaba.birde montaj esnasında araca ekstradan vida deliği felan açılıyormu?Saygılar...

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Alp
(düzenlendi)
Montajı kendimiz yapabilirmiyiz?montajı kendi yapan arkadaş varsa fotoğraflayıp yayınlayabilirmi acaba.birde montaj esnasında araca ekstradan vida deliği felan açılıyormu?Saygılar...

Montajı kendiniz yapabilirsiniz. Yanınızda biri olması işinizi kolaylaştırır. Siz vidalarken sabit durmasını sağlar.

4 vida ile alt ve üst parça ( Kolçak ve montaj parçası) birbirine sabitleniyor

4 vida ile de (2 bir yan 2 de diğer yana) araca montaj yapılıyor.

Delik açılmıyor. Vidalanıyor. Alttaki aparatta zaten hazırlanmış vida delikleri var. O deliklerden vidayı geçirip konsolun arka kenarlarına vidalıyorsunuz.

Yaparken elinizde olacak bir akülü vidalama aleti işinizi çok kolaylaştırır. Yoksa tornavida ile de yapılabilir.

Vidalar 4'er 4'er iki grup. Kısa ve uzun olanlar.

Uzun olanlar kolçak ve aparatı birbirine sabitlemek için. Kısa olanlar konsola vidalamak için.

Once kolçak ve aparat birbirine sabitlebecek. Sonra konsoldaki boşluğa oturtularak, yanlardan vidalanacak.

Yukarıda resimleri koydum.

tarihinde O?uzhan Alp tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hakan Uçan

Resimdeki montojı yapılmış olan araba sizin arabanız mı.? eğer sizin arabanız ise daha detaylı fotoraf eklermisiniz.

Yorum bağlantısı
Murat Yıldırım

Dün itibariyle bu kolçaktan arabaya bende taktırdım.130 TL fiyatı.6taksit yaptılar kredi kartına.malzemesi gayet sağlama benziyor.müsait zamanda fotoğraf ekleyeceğim.

Yorum bağlantısı
Hakan Uçan

Murat bey nerede yaptırdığınız konuda bilgi verirmisiniz.? Bende aracıma taktırmak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Murat Yıldırım

İstanbul,Kartalda yaptırdım.ElifTuning.

Yorum bağlantısı
Ümit Demir 2
İstanbul,Kartalda yaptırdım.ElifTuning.

Murat bey fotolarınızı bekliyoruz :D

Yorum bağlantısı
Guest Mehmet Ert

bende yeni taktım gerçektende bire bir üremişler takılacak parçayı. cuk diye oturuyor gayet sağlam emallerine göre . sipariş ettiğimde uymayacak diye korkuyordum ama korktuğum gibi olmadı dediğim gibi tam uyumlu

kullanma klavuzunda resimlerle anlatmış önce 3mmlik matkap ucu ile delin vidalayın diyor ama buna hiç gerek yok direk matkapla vidalayın. bide vidalarken bir kişi üzerine bastırıp boşluk kalmamasını sağlarsa daha iyi olur.

Yorum bağlantısı
Sadık Ceylan

merhaba arkadaşlar bende aracıma taktırdım armster marka çetaş mahmutbey yetkili servisinde taktırdım 150 tl ye diğerlerine benzemiyor çok kaliteli bişey....

Yorum bağlantısı
Murat Yıldırım
Murat bey fotolarınızı bekliyoruz :flowers:

en kısa sürede fotoğraf yollayacağım...

Yorum bağlantısı
Alaattin Zeki

Buda benim tdci Collection ıma taktığım armster kolçak. orjinali kadar olmasada bence gözardı edilemeyecek kadar şık ve kullanışlı.

foto

Yorum bağlantısı
Alaattin Zeki

başka bir açı

önden görünüş.

yandan görünüş

Yorum bağlantısı
Murat Doğan
(düzenlendi)
hepsiburada.com'da 119 liraya düşmüş.

Teşekkürler Tamer arkadaşım,dün gece konuyu okuduktan sonra sipariş vermiştim hepsiburadan.com dan.132 liraydı.Şimdi girdim ve senin mesaını gördüm.siparişi iptal ettim ve yeni fiyattdan yani 119 liradan tekrar sipariş verdim.Tekrar teşekkürler.

en kısa sürede fotoğraf yollayacağım...

Evet Murat Bey montaj fotolarını bekliyoruz.Kolay gelsin.

buda armster in sitesinden ford focus 2005-2010 için montaj resmi

armster_armrest_ford_focus_mk2.jpg

tarihinde Murat Do?an-3 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Özkan Yenigün

Vallahi benim canım cekmedi değil..Şu resimleri bir yayınlayında bende sorularıma cevap bulayım...Kullanan arkadaşlar bayağı memnun görünüyor...Benim araçın rengi aytozu grisi, koltuk rengide siyah gri herhalde grisi daha iyi olur....

Yorum bağlantısı
İbrahim Kayıhan

Markası armster ise al ben serviste taktırmıştım çok kaliteli bir ürün

arkadaşlar bu kolçağa benzer bir ürün var ankarada ford parçacısında 60 tl diyor,arada çok kalite farkı varmıdır tam yarı fiyatında.acil arkadaşların yorumlarını bekliyorum
Yorum bağlantısı
Gökhan Karabulut

arkadaşlar bu kolçağa benzer bir ürün var ankarada ford parçacısında 60 tl diyor,arada çok kalite farkı varmıdır tam yarı fiyatında.acil arkadaşların yorumlarını bekliyorum

kalite açısından görmeden karar vermek hiç uygun olmaz ama denenmiş bir ürün varken 60 tl riske atılmaz

karar sizin

Yorum bağlantısı
Ümit Demir 2
(düzenlendi)
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yede...-38178786/detay

Ürünün fiesta için aparatı varmış. Satıcısına sorulursa focus içinde olabilir ama ürün nasıldır bilemiyorum?

Bence resimler temsili zaten resimdeki armster marka kolçak, imkansız bu fiyata olması.

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Ankara gimsada bu kolçağın çakması satılıyor, 25 TL ben aldım 6 aydır kullanıyorum. Gayette güzel. Ürün yukarıda resmi olan kolçağın birebir aynısı. Tabi kalite olarak değil.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
arkadaşların yorum ve tavsiyelerinden sonra az önce hepsiburada com dan armster kolçak siparişi verdim 119 tl 4 taksit umarım söylendiği kadar kalitelidir.daha önce bahsettiğim 60 tl lik kolçağın aynısından burda bulma şansım oldu malzeme kalitesi pek hoşuma gitmedi(orjinal çançinçon malı 10. sınıf kalite) ve arkadaş fiyat olarakta 120 tl istiyordu,ayrıca markasını da armster diye yutturmaya çalıştı

Armster aldığınıza pişman olmazsınız.. :lol2:

Yorum bağlantısı
Özkan Yenigün

Serviste kaça taktırmıştınız???

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)

Ben de armster almak istiyorum fakat. Arabadan genelde sağdan inmek zorunda kaldığım için zor olacağını düşünerek alamıyorum. Malum istanbul tek yön yol ve yüksek kaldırım sol kapıyı engelleyince, hop karşı kapıdan acil cıkış :D E bu sırada o armster'ı takriben 3. geçişten sonra alaşağı ederim. Vida mida kalmaz.

tarihinde Arma?an Pekatik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İbrahim Kayıhan

ben 125 verdim sanırım bi kaç parça iş daha vardı toplu hesapladılar ama 125 falan demişlerdi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...